• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אבולת' - Aboleth

אומרים שהאבולת' קדמון יותר מהאלים עצמם ושפעם הגזע שלהם שלט בעולם.
יצור אגדי דמוי דג ענק עם זרועות (ושלוש עיניים !), חובב שליטה ושעבוד, בעל זכרון מושלם של כל הדורות שלו אחורה, זומם יום אחד לחזור ולשלוט שוב בעולם!
בינתיים הוא חי באגמים מתחת לפני האדמה (The Underdark).

אז תכננתי לצבוע אותו, אבל ראיתי שהמיניאטורה מכילה רווחים די בולטים ולכן עשיתי קצת תיקונים עם greenstuff שצריך להתייבש.

1630010898801.png1630010923789.png

וואו, שכחתי שהם קיימים. אבולת' היה אחת המפלצות האהובות עלי במהדורה 3.5, כי הוא היה הראשון במגדיר המפלצות אז הוא היה הראשון שעברתי עליו לעומק.
אתה אולי שכחת, אבל הם לעולם לא שוכחים! :devilish:

וואו נראה טוב!
תודה, עכשיו ריססתי קצת על המיניאטורה כהכנה לצביעה שאני מקווה שלא תהיה מורכבת, כי בסך הכל הוא אמור להיות בצבע טורקיז עדין ברובו.
אבל אין לדעת, קרו לי לא מעט מקרים שצביעה פשוטה התגלתה כמורכבת :)

עדיין לא מוכן, יש שכבת בסיס, למדתי בתהליך שכדאי לדעת להשתמש בGreenstuff כמו שצריך או שעדיף לא להשתמש בו בכלל...
בהמשך אני מתכנן שטיפה בשביל צל ודריי בראש להבהרות, קצת ורוד ולבן לפה וזהו בגדול.

1630329540246.png

הוא באמת נראה "חמוד" ? :unsure: אם כן, כמובן שזו לא הייתה הכוונה, אני די מרוצה מהתוצאה, אולי חוץ מהעיניים והשיניים שהיו פרטים זעירים ועדינים מכדי שאני אתעסק איתם באופן מפורט יותר.

מיניאטורה איכותית של Wizkids:

חחח כן, העיגול הוא פה/חך, הלבן אמור להיות טבעת של שיניים.
יש לו 3 עיניים מסודרות בטור מעל הראש שקצת קשה להבחין בהן כאן, אולי הייתי צריך לצבוע אותן בצורה בולטת יותר.

1630406224134.png
הם פישלו קצת עם הפרטים של הפה והשיניים בדגם הזה, תכלס זו אמורה להיות מפלצת מזעזעת.

כשאני מסתכל על המיניאטורה ועל התמונה אני חושב שהמחושים הם חלק גדול מהבעיה.
במקום לעצב אותם בסוג של אמירה התקפית, משהו שמאיים על הדמויות, הם די פסיביים ובתנוחת שחייה, מה שלא הופך את זה למפלצת מימית אימתנית. בתמונה זה בולט שהמחושים והאבולת׳ בפוזה אגרסיבית יותר.

חזרה