• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קדימון לשר הטבעות The Rings of Power

ראיתי את הסרטון של מאחורי הקלעים של הקדימון, זה נראה כאילו עשוי במחשב אבל בעצם התיכו וקיררו מתכת אמיתית והכל צולם במצלמת רחף מהירה.
אבל כן, חוץ מפונט יפה... איפה קצת תוכן? :)

אני חושב, שמישהו שם חשב, שטיזר כזה יהיה מסתורי יותר.
אולי כן ואולי לא, מה שבטוח אחרי שר הטבעות הספרים, הסרטים וכו' זה כבר מיליונים של קהל שבשבילו זה מאסט לפחות להתחיל לראות את זה כי זה טולקין, שפכו על זה כסף וזה מתקשר לסרטים המוצלחים.
רק מקווה שלא יאכזבו.

אני כותב את זה מהזיכרון בלבד, אז אני כנראה יטעה במשהו ואני בטוח שאחרים ידעו לתקן אותי.
אמזון מתכוונן להוציא סדרת טלוויזיה על העידן השני בעולם של שר הטבעות, שתעסוק בחישול טבעות הכוח האחרות, עלייתו של סאורון, נומנור והברית האחרונה (כלומר סיכוי לא רע שבסצנות הסיום של הסדרה נראה את הפתיחה של הסרט אחוות הטבעת).
אמזון התחייבו ל 5 עונות במינימום מיליארד דולר השקעה.

המפקד האלמוני המפקד האלמוני עץ השטויות נמצא בקישור:
נא לא להספים כאן, זה נושא על הסדרה…

עושים סדרת המשך לשר הטבעות??
זה בתהליך כבר שנים.
יש קדימון בתחילת הנושא …. לכן פתחתי אותו. הסדרה (עונה ראשונה) יוצאת לאור השנה באמזון.

בכל מקרה מדובר בפריקוול שמבוסס על הלור של טולקין על העידן השני, שכבר הזמינו לו שתי עונות.
הוא מגיע אחרי ההצלחה של משחקי הכס.

זה לא ספאם זו התייחסות לסדרה ולטענה שהיא אמורה להיות מגוונת גזעית. זה באמת הולך להיות ככה בסוף מבחינת הקאסט?
הקאסט נשמר די בסודיות. מבין השחקנים שאנחנו יודעים עליהם יש שלושה שחורים, ואחד מהם כן התראיין ואמר שהוא משחק "הארפוט" – זה אחד משלושת העמים של ההוביטים, והראשון שהיגר אל מערב הארץ התיכונה.
בעידן השלישי, הארפוט הם הקבוצה הגדולה ביותר של הוביטים בפלך, והם באופן כללי נמוכים יותר משתי הקבוצות האחרות (פלוהייד וסטור) ובעלי עור ושיער כהים יותר. מבין ההוביטים שאנחנו מכירים משר הטבעות, רק סאמוויז גאמג'י הוא הארפוט (משפחות טוק ובגינס הן פלוהייד, וברנדיבאק היא סטור).
נראה שכותבי הסדרה לקחו חופש אומנותי מסוים והחליטו שאם בעידן השלישי הארפוט נפוצים ביותר וגם נוטים לגוונים כהים יותר, אז לא מן הנמנע שבעידן השני כאשר הם הפכו לשבט מוגדר, זה היה מתוך איחוד של כמה קבוצות אתניות של פרה-הוביטים שחלקם שחורים.

עריכה אחרונה:
זה לא ספאם זו התייחסות לסדרה ולטענה שהיא אמורה להיות מגוונת גזעית. זה באמת הולך להיות ככה בסוף מבחינת הקאסט?
אם יש לך תגובות להערות של משגיח רק בפרטי.
וכדי שהנקודה תהיה ברורה, אתה לא יכול להגיב יותר בנושא זה, וההודעה שלך נערכה.

לפני כמה ימים אמזון פרסמו בטוויטר פוסטרים לסדרה המציגים את הידיים של 23 דמויות (מניח שזה יכול לענות על "הגיוון הגזעי"):
FKrkwJUVkAECYaS
FKriDhQUYAMuCkF

FKriO-GVQAAQmlO

FKrjaxYVQAcTBqY

FKrjwHdVEAISvC9

FKrjwSQVkBIr0PF

FKrj0aRVkAQjJvu

FKrkD14UYAU9LcG

FKrk93mVEAMzD8r

FKrkSkKVcA4pR40

FKrjbg0VQAMsOot

FKrmV0aUcAUGVxe

ההבדלים בין סוגי הקישורים מגיע כי אי אפשר לפרסם יותר מ12 תמונות ו10 קישורי מדיה בפורום.
ראיתי לא מעט ניחושים למי שייכים הידיים האלה (למשל פה). מישהו רוצה לזרוק את הניחושים שלו?

אחלה קונספט כטיזר, לא מספיק מרוכז (ומעורה בעולם) כדי לזרוק ניחושים, אבל בהחלט מעורר סקרנות.
דרך-אגב, יש כבר פרטים כמה פרקים העונה הראשונה?
לאחרונה הסדרות מסתפקות ב-8-10 פרקים, וזה לא תמיד מרגיש מספיק. לפי גיוון הדמויות בטיזר הזה, אז כנראה שזה לא יספיק...

דרך-אגב, יש כבר פרטים כמה פרקים העונה הראשונה?
לאחרונה הסדרות מסתפקות ב-8-10 פרקים, וזה לא תמיד מרגיש מספיק. לפי גיוון הדמויות בטיזר הזה, אז כנראה שזה לא יספיק...
אני מאוד מקווה שזה יהיה יותר, את כישור הזמן אמזון ניסתה לדחוס ל8 פרקים ולטעמי זה פגע מאוד בסדרה.

8, אבל העונה השנייה תתחיל את הצילומים לפני שהעונה הראשונה תצא, מה שכנראה אומר רווח קצר בין העונות (בייחוד אם מחשיבים את זה שפרקים ישוחררו על בסיס שבועי).

אם כבר אני כותב בנושא הודעה אז אחד הדברים המגוחכים שראיתי:
אמזון צייצו טיזר בשביל להודיע לאנשים באלפית מתי הם ישחררו את הטריילר הראשון (יום ראשון הקרוב)..
מה הלאה? טיזר לפוסטר שיציג לנו בקהוזדול מתי יהיה הציוץ בלשון השחורה שיספר לנו מתי יהיה הטריילר השני או שהם ייצרו לנו חידה?

חזרה