• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הסיור הראשון - המשכנו

IN
"אדיב מאוד מצידך" איריס אומרת בסרקסטיות מובהקת "תעיר אותי אחריך".
META
מחדש לחשים ללחשים שכתבתי לך בהודעה הפרטית עם העליית דרגה.

OUT
אני מריץ קדימה.

סדר שמירה:
ג'ס
אייריס
להב
רגדר

IN
להב שומע משהו מתגנב לעברו בחושך תוך כדי שהוא עומד ישנוני. הוא מנסה לבדוק מה זה.

OUT
בדיקת האזנה.

IN
להב מזהה כמה דמויות חשודות בין השיחים מתקדמות לעברו. הן בטווח של כמה עשרות מטרים בלבד ונראה שהן זזות בשקט גמור. תוך דקה הן כבר יבחינו שהוא ראה אותן.

מה להב עושה?

IN
להב מעמיד פנים שהוא לא רואה את הדמויות. הוא ניגש אל רגדר ומנער אותו, אומר בקול רם "רגדר, תורך לשמור", וברגע שרגדר מתעורר מעט הוא לוחש לו "יש דמויות שמתקרבות אלינו, קום ותעיר את השאר". לאחר שהוא מסיים לדבר איתו הוא חוזר אל עמדת השמירה.
OUT
במהלך כל זה להב מעיף מבטים מזווית עינו לעבר הדמויות. אם הן עומדות להגיע למחנה/מבחינות שהוא שם לב אליהן להב מסתער לעברן בשאגה, מנסה להעסיק את הדמויות עד ששאר חברי המשלחת יקומו.

OUT
משה"ם את אנטרקס.

IN
כולכם התעוררתם. במרחק של 18 מטרים ממכם צועדת קבוצה של דמויי אדם גסים ומכוערים, שהסירחון שלהם מגיע לאף שלכם כבר עכשיו. הם לא גדולים כמו העוג שהרגתם, אבל הם גבוהים לפחות כמוכם. האש של המדורה כבתה ככה שאתם לא יכולים לראות שום דבר באופן ברור, אבל הם מתחלשים ביניהם ונראה שהם לא שמו לב שהתעוררתם.

למרבה המזל, הם עוצרים, ומתחילים להתארגן בעצמם. להב מבחין במשהו כמו רשת שאחד מהם מחזיק ביד שלו.

OUT
יש בSRD טבלה של עטיית שריונות. כעיקרון, שריון קל זה דקה של התארגנות, או חמישה סיבובים עם מחסר שריון גבוה יותר. רק אייריס וג'ס לא בשריון [אי אפשר לישון בשריון כמו שצריך]. שריון בינוני/כבד זה 4 דקות של התארגנות, או דקה בנוסף למחסר שריון גבוה יותר.

אני צריך תוכנית, פעולה או תיאור של מה שאתם מחליטים לעשות.

in
רגדר עוד לא מתרומם. הוא נשאר שוכב על הרצפה ודורך חץ בקשת שלו. כמו כן, הוא מכין את הפגיון ואת המגן.
out
נשכב על הרצפה, פעולת הכנה ליריית חץ כאשר הם ישימו לב שהתעוררנו. יש לי ראיית אור מועט, כך שנראה לי שאני מצליח לראות.

IN
רגדר רואה את האויבים המושבעים של כל אלף - אורקים. חמישה במספר, לפי אומדן זהיר. יכול להיות שיש יותר.

OUT
מספר האורקים ייקבע ביחס ישיר לכמות הנק"ן שלכם :p

חזרה