• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 [פאת'פיינדר] Quick draw

A

Anonymous

Guest
אם יש לי את הפיט הזה, ויש לי נשק ביד
אני יכול להחליף נשקים כfree action לדוג' בין חרב לקשת?

Quick Draw (Combat)

You can draw weapons faster than most.

Prerequisite: Base attack bonus +1.

Benefit: You can draw a weapon as a free action instead of as a move action. You can draw a hidden weapon (see the Sleight of Hand skill) as a move action.

A character who has selected this feat may throw weapons at his full normal rate of attacks (much like a character with a bow).

Alchemical items, potions, scrolls, and wands cannot be drawn quickly using this feat.

Normal: Without this feat, you may draw a weapon as a move action, or (if your base attack bonus is +1 or higher) as a free action as part of movement. Without this feat, you can draw a hidden weapon as a standard action.

התשובה הטובה ביותר
לא.

הכשרון הופך שליפת נשק נסתר מפעולה רגילה לפעולת תנועה, והופך שליפת נשק גלוי מפעולת תנועה לפעולה חופשית - אבל הוא לא משפיע על החזרת נשק (sheathe).

החזרת נשק היא פעולת תנועה, ולכן עם הכשרון תוכל להחזיר את החרב כפעולת תנועה ולשלוף קשת כפעולה חופשית.

אם אתה רוצה להחליף בין כלי נשק כפעולה חופשית, אתה יכול לעזוב ולהפיל נשק אחד, אבל זה אומר שלא תוכל "לשלוף" אותו אחר כך.
לא.

הכשרון הופך שליפת נשק נסתר מפעולה רגילה לפעולת תנועה, והופך שליפת נשק גלוי מפעולת תנועה לפעולה חופשית - אבל הוא לא משפיע על החזרת נשק (sheathe).

החזרת נשק היא פעולת תנועה, ולכן עם הכשרון תוכל להחזיר את החרב כפעולת תנועה ולשלוף קשת כפעולה חופשית.

אם אתה רוצה להחליף בין כלי נשק כפעולה חופשית, אתה יכול לעזוב ולהפיל נשק אחד, אבל זה אומר שלא תוכל "לשלוף" אותו אחר כך.

התשובה הטובה ביותר
חזרה