• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 ההשפעה של גודל על סטאטס

התשובה הטובה ביותר
ממה שיצא לי לראות, גודל כבר לא משחק תפקיד מרכזי (וסופר מגביל) בשיטה, אלא יש לו כמה השפעות ספציפיות:
לרוב המהירות של גזעים קטנים היא 25 רגל במקום 30 רגל.
יש להם חיסרון בשימוש בנשק שהוא heavy.
ועוד כל מיני השפעות שתלויות במצבים ספציפיים וקשורות לגודל היצור, כמו למשל היאבקות או לעבור דרך משבצת שתפוסה על ידי יצור אחר. יש גם כל מיני לחשים ויכולות שתלויים בגודל היצור וכדומה.
יצורים גדולים ומעלה או קטנים מאוד תופסים שטח גדול יותר או קטן יותר מ5 על 5 רגל בשדה הקרב. לא משפיע על דמויות שחקן, שכולם בינוני או קטן.

אשמח אם מישהו יוכל לתקן אותי או למצוא עוד השפעה מרכזית שפספסתי.
בגדול אני די מרוצה מזה שעניין הגודל פושט והפך להרבה פחות עונש ממה שהיה בעבר.
ממה שיצא לי לראות, גודל כבר לא משחק תפקיד מרכזי (וסופר מגביל) בשיטה, אלא יש לו כמה השפעות ספציפיות:
לרוב המהירות של גזעים קטנים היא 25 רגל במקום 30 רגל.
יש להם חיסרון בשימוש בנשק שהוא heavy.
ועוד כל מיני השפעות שתלויות במצבים ספציפיים וקשורות לגודל היצור, כמו למשל היאבקות או לעבור דרך משבצת שתפוסה על ידי יצור אחר. יש גם כל מיני לחשים ויכולות שתלויים בגודל היצור וכדומה.
יצורים גדולים ומעלה או קטנים מאוד תופסים שטח גדול יותר או קטן יותר מ5 על 5 רגל בשדה הקרב. לא משפיע על דמויות שחקן, שכולם בינוני או קטן.

אשמח אם מישהו יוכל לתקן אותי או למצוא עוד השפעה מרכזית שפספסתי.
בגדול אני די מרוצה מזה שעניין הגודל פושט והפך להרבה פחות עונש ממה שהיה בעבר.

התשובה הטובה ביותר
חזרה