• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

One Piece Shu- Le Grand's Lost Treasure! עץ משחק

"זאת הגישה!" אומר בהערכה לליאון.
בתגובה לריצ'ארד הוא נאנח. "לא. שליחי הפיצה שלי מאומנים וחזקים מספיק להתמודדד עם גנבים קטנים וסרבני תשלום-"
לרגע אתם נזכרים במיומניות האקרובטיות המרשימות של השליח שפגשתם.
'לא... העניין הוא שמדובר במישהו שהחוק מגן עליו. אני בינתים מצליח לשמור על ליגיטימיות למחצה, כל עוד אני משעשע את קציני המארינס ומפטם אותם... אבל אם אפעל באופן ישיר לגבות חובות ממישהו תחת הגנתם..." הוא מרים את ידו בחוסר אונים.
'הם יסגרו לי את העסק." הוא מסביר.

"קוראים לו גראף ירוסלב מודריצ'." הוא שולף גזיר עיתון עם צילום של גבר בלונדיני נאה בחליפה עם "זנב" מפוצל, עניבה עוצם עיניים בריכוז מחזיק בשרביט מנצחי תזמורת.
"הוא מנהל תאטרון האופרה היוקרתי ביותר בנורת' בלו. תאטרון האופרה של בורשטגראד. לפני שש שנים, התאטרון נקלע לחובות והדרדר, מודריצ' שירש את התאטרון מאביו היה נחוש לשכור את מיטב השחקנים, נגנים וזמרים. הוא בא לכאן וניסה להמר. הלא יוצלח נכנס לחוב אצלי של מליון ברי. הוא בכה והתחנן והסביר... ומה לעשות? יש לי לב רך וגם האמנתי בפוטנציאל של הבחור- אז לא רק שלא גביתי את המליון- הלוויתי לו עוד 35 מליון ברי!" הוא מתחיל לרטוט בזעם. "עם הכסף הזה, הוא הפך את התאטרון למצליח ביותר בנורת'בלו והתעשר. שלחתי לו איחולי ברכה ביחד עם התענינות מנומסת בחוב- כבר שלוש שנים שהוא לא החזיר תשובה' הוא אומר בחומרה.

"הוא מקורב למשפחת המלוכה של בורשטגראד, אז לגעת בו יהיה מסוכן לעסק שלי." מסכם.

ידס
ירוסלב הוא בן דוד בדרגה שלישית שלך דרך נישואים. ואתה זוכר את הסיפור.. קצת אחרת.
את המליון שירוסלב הפסיד פיצי נתן לו כהלוואה בריבית. זה הכול.
פשוט בהצטברות הריבית במשך שש שנים, זה צמח ל35 מליון ברי. לא ברור לך איך ירוסלב הצליח לגייס את השחקנים ההם.

חזרה