• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה שבועי מספר 7!

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

האתגר הקודם היה קשה במיוחד לדעתי, כי הוא הכיל את המפתח העלילתי של הסיפור, משהו שקשה לכתוב סביבו. נדמה שלא הרבה הצליחו לעמוד בו - רק 2 פרסמו את הסיפור שלהם לאתגר, ואני לצערי לא הצלחתי להשלים את הסיפור שלי בזמן עקב עומס. עם זאת, rui ו-nextorl ממשיכים עם הרצף מתחילת האתגרים! אני מקווה שגם אני אפרסם את הסיפור שלי בימים הקרובים, ולא אאחר עם האתגר הבא.

האתגר השבועי החדש: סיפור על מלחמה.

כמה רעיונות, לשימושכם:
אם אתם אוהבים פנטזיה, ניתן לספר על גנרל העלפים, שמוביל צבא כנגד ממלכות האדם שמאפשרות למעבידים לחטוף נשים עלפיות; או לחלופין, ניתן לספר את סיפורו של לוחם עריק, שליווה את צבא מלכו לאורך כל המערכה, עד שקיבל פקודה שבה לא יכל לעמוד.

אם אתם בעניין של סיפורים מודרניים, אפשר לספר על עיתונאית שמגיעה לסקר את הקרבות באוקראינה, רק כדי להכלא בתוך עיר תחת מצור, בניסיון למצוא מזון ומחסה; או את הסיפור של של חוואי קטן באפריקה, שמנסה לגדל את התבואה שלו בלי למשוך את תשומת הלב של שכירי החרב המקומיים.

אם סיפורי מד"ב הם הדיבור, אפשר לכתוב על הקרב האחרון בין הצבאות הרובוטיים של כדור הארץ, רגע לפני שהרובוטים מצליחים להגיע לתודעה ויוצאים נגד האנושות; או שאפשר לספר את סיפורו של חייל לשעבר, פליט של צבא שנכשל לעצור את התפשטותו של וירוס קטלני שגרם לאנשים להתקפי זעם.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

אשמח לשמוע מה דעתכם על האתגר הקודם - קשה מדי? לא מעניין מספיק? מגביל מדי? כללי מדי?
בנוסף - שבוע הבא אנחנו מגיעים לאתגר ה-1000 בבינארי, אז צפו לאתגר מיוחד :)

שיהיה לנו בכיף ובהצלחה! :)

אני לא חושב שהוא בהכרח היה קשה מדי, אבל פשוט לא היה לי בכלל רעיון. אז פשוט לא כתבתי אליו.
בכל מקרה, נחמד שיש נושא קל עכשיו, כהפוגה :)

חזרה