• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מתיחת פנים לאתר הפונדק

שלומות,
בשעה טובה ומוצלחת, לאחר הרבה עבודה של הצוות, עלה לאוויר אתר הפונדק המעודכן. אני מקווה שתהנו ממנו, אמנם חלק גדול מהעבודה היא על התוכנה שמפעילה את האתר ולא התוכן עצמו, אבל זה בהחלט יקפיץ את האתר קדימה.
נשמח לשמוע את דעתכם, וגם לשמוע על הערות / באגים או שאר ירקות שקשורים לאתר החדש.

ובהזדמנות זו, אני רוצה להגיד תודה לפסקי טייגר, שהתניע את כל הרעיון השיפוץ ודחף אותו קדימה עד לסיום.

דניאל

הי ת'ור,
פרסמנו מאמר ראשון שמשתמש בקישור של קובץ למאמר, עם זאת זה עדיין לא אופטימאלי - כי הקובץ מופיע בשני המקומות.
יתכן שנבדוק גם תוסף שפשוט מצרף את הקובץ למאמר (במקום להשתמש בקישור).

ואנשים, אם אתם מוצאים באגים, נשמח לשמוע, וכמובן, אל תשכחו לשלוח תוכן חדש לאתר :cool:

מבחינתי הבעיה עם הכתבה היא אחרת - צריך להוריד קובץ כדי לקרוא את הכתבה המלאה. כתבה בקובץ בלבד היא פחות נוחה, בשבילי לפחות, מאשר כתבה שאפשר לצפות בה בלי צורך בהורדה.

סידור אופטימלי מבחינתי יהיה חלוקה של הספריה לשני חלקים - כתבות (כמו המדריכים ליצירת גזעים ומפלצות של נרוב) וחומרים (כמו יצורי הרפש). הכתבות יהיו רק באתר, ואילו החומרים יהיו גם באתר וגם תהיה אפשרות להוריד אותם.

הי,
אני בהחלט מסכים שהרבה יותר נוח לקרוא כתבות בפורמט HTML (כלומר בדפדפן) ולא כקובץ PDF, אבל יש בזה אתגר עיצובי, בגלל שתוספות למו"ד 4 דורשות הרבה טבלאות, הרבה יותר נוח לעבוד עם קובץ במעבד תמלילים ואז להמיר ל PDF מאשר להתעסק עם הקרביים של ה HTML.

בעתיד נמשיך לנסות ולשפר.

אין לי בעיה עם פרסום דבר שאתה אוהב ברשת, אבל להבנות את זה לפורום נראה לי מוגזם.

קודם כל, כפתור "אהבתי" ידרדר בקלות ל-"אוף, לא אהבו מספיק את מה שכתבתי!", כשדבר אחד זוכה לאהדה ודבר אחר להתעלמות. וזה יקרה, אל תהיה תמים ותחשוב שלא. זה לא יהיה בפומבי, אבל אין לי ספק שזה יגרום להרבה מרמור.
כפתור ציוץ... בסדר. "הי, דיון מגניב בפונדק, שווה לקרוא". אני רואה את זה מושך קהל. אבל מה עם עצים לא עילאיים? אתה מצייץ גם עליהם? כי הרבה יותר קל לצייץ מלכתוב תגובה לשיפור, וזה נשמע בדיוק הדבר שיסיט את תשומת הלב מהעץ לדברים משניים.

אני לא רואה בזה יתרון גדול כל כך ביחס לבעיות.

חזרה