הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

אתגר כתיבה שבועי מספר 5!

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

אתגר כתיבה שבועי מספר 5!

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 23 יוני 2015, 01:16

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר: תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

עוד אתגר חלף, עם חמישה סיפורים שעמדו באתגר. rui ו-nextorl ממשיכים לעמוד באתגרים עד כה, וגם ת'ור שומר על רצף של שלושה סיפורים. יש לנו גם כותב חדש באתגרים: העוג הברברי (ברוך הבא!). מעניין גם לראות אנשים מנסים לגוון, ברעיונות, בעולמות ובסגנונות כתיבה.

האתגר השבועי החדש (בעצתו האדיבה של ת'ור): סיפור על מנעול כוכב. מהו מנעול כוכב? תפקידכם להחליט!

אם אתם בעניין של פנטזיה, ניתן לספר על כישוף מנעול-הכוכב האבוד, והמכשפה שמנסה ללמוד אותו בשנית; אפשר לספר על קבוצת הרפתקנים, שעושה את דרכה אל מנעול-הכוכב שעל פי האגדות מגן על בטן האדמה עצמה בפני פלישה.

עבור סיפור מודרני אפשר לספר על אומן לחימה, שהשקיע את חייו בפיתוח טכניקת מנעול-הכוכב אשר יכולה לרתק כל לוחם; או על פורץ מנעולים מבריק, שברגע האמת נתקל במנעול-הכוכב המפורסם והכביכול בלתי ניתן לפריצה.

אם במדע בדיוני עסקינן, ניתן לתאר את הפרויקט הסודי של הפדרציה, שמאפשר להקים מצור מלא על כוכב לכת; כמו כן, אפשר לספר על ארגון חשאי ומסתורי, שחבריו משוכנעים שכדי להציל את האנושות, עליהם למנוע מאנשים לעזוב אל החלל.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

לכבוד האתגר הראשון שהוא פלינדרום בלתי-יונופרמי בינארי (101), הייתי שמח לשמוע מה דעתכם על האתגרים עד כה. האם האתגרים מעניינים? האם הדוגמאות עוזרות לתת רעיון, או מצמצמות את האפשרויות? האם האתגרים נותנים מספיק מרחק תמרון לכתיבה? האם הם נותנים יותר מדי? אשמח לשמוע את דעתכם!

מזכיר: כל סיפור יהיה בעץ משל עצמו, ויתוייג ב'[סיפור]' ו-'[אתגר שבועי 5]' כדי שנוכל לזהות בקלות שמדובר בסיפור עבור האתגר.

שיהיה לנו בכיף ובהצלחה! :-)
נערך לאחרונה על ידי Gilthans The Quiet ב 30 יוני 2015, 01:08, נערך 2 פעמים בסך הכל.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: אתגר כתיבה שבועי מספר 5!

שליחה על ידי dragons » 23 יוני 2015, 01:24

רגערגערגערגעגרע
אבל... בדיוק באתי לכתוב את הסיפור לקודם! אם אני אכתוב למחר זה יחשב?
לאאא.
יכול להיות שאכתוב מחר בלי שום קשר.
אני עד כה נהנה מהאתגרים והם סבבה לדעתי (למרות שאני תמיד מאחר).

עריכה : יש לי רעיון. אולי אני אפרסם סיפור יחסית ארוך שיש בו את שניהם? זה בסדר?
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 23 יוני 2015, 01:41

בהצלחה לכולם! כבר יש לי כמה רעיונות, נראה מה ייצא.
סה"כ אני מתלבט בין ז'אנר מד"ב לז'אנר פנטזיה לאבקראפטית. מה שבטוח- יהיה מגניב. אולי אכתוב שניים, מותר? :P

אני מאוד נהנה מהאתגרים האלה, והייתי שמח אם הם היו הופכים לממש מסורת בפורום הזה, כמובן שזה דורש השקעה. הם מצליחים לגרום לי לשבת על הישבן ולכתוב, גורמים לי לחשוב על רעיונות ולפתח את הכתיבה בצורות שונות- אני מאתגר את עצמי בהם, ואני מרגיש שזה בהחלט עוזר לי.
מה שכן, הם קצת מסיחים את דעתי מהסיפור הגדול יותר שאני כותב, אבל בהתחשב בכך שאני בקושי כותב אותו מילא, אני לא חושב שזו בעיה.

הדוגמאות עוזרות, הן נותנות מרחב תמרון, אולי כדאי רק לכתוב בפירוש שאפשר לקחת את הדוגמאות או רק חלקים מהן ואין שום בעיה עם זה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

שליחה על ידי rui » 23 יוני 2015, 01:59

האתגרים מצויינים, הדוגמאות שלך נותנות השראה ומושקעות והייתי רוצה לראות את הדבר הזה הופך למסורת :)
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 23 יוני 2015, 10:28

לעזאזל! אני עוד באמצע של כתיבת הסיפור שלי לאתגר הקודם. אני עדיין יכול לפרסם אותו?
בכל מקרה, אני רוצה לעשות ספירה קטנה של האתגרים הקודמים לפי נושא:
1. מיקום (שוק)
2. מוטיב (בדידות)
3. מוטיב (פרידה)
4. התרחשות (שוד)
5. אובייקט ("מנעול כוכב")
עוד לא היו לנו דמות או ז'אנר כאן, אבל אני חושב שבסך הכל המגוון בסדר.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 23 יוני 2015, 14:02

אני נהנה, לא שמתי לב בכלל למה שקורה בפורום הזה האתגר הרביעי אז לא כתבתי כלום :P , אבל כרגע יש לי זמן ואני אשמח להשתתף.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 23 יוני 2015, 15:13

אני חייב להעיר שעד עכשיו אני נהנה מאוד, למרות שאני לא מסוגל לחשוב על סיפור שיש בו "מנעול כוכבים".
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 23 יוני 2015, 15:16

באמת? זה קל כשאתה יכול להמציא מה זה. זה שם של משהו, יישות, מנעול אמיתי, מערכת מסוימת וכו' וכו'
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 23 יוני 2015, 22:35

אוקי, אני אכתוב סיפור שמשלב שוד ומנעול כוכב (זה דווקא מסתדר לא רע ביחד). אני אשתמש ברעיון שהיה לי לסיפור השוד ואוסיף את מנעול הכוכב. זה יהיה מעניין, כי אני חשבתי על שוד של פיראטים. נראה איך אני אשלב את המנעול.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 24 יוני 2015, 00:00

אני שמח לשמוע שאתם נהנים כמוני :-)
אגב 2MUCH - אני בראש שלי קיטלגתי את הסיפור השני ('בדידות') לסיפור של 'רגש', ואת השלישי ('פרידה') לסיפור של 'אירוע'. המטרה היא שהאלמנטים יהיו מספיק כללים שיהיה אפשר לעשות הרבה דברים איתם, אבל לא ליפול לתבניות שחוזרות על עצמן.

יש לי כל כוונה להמשיך עם האתגרים ולהפוך אותם למסורת :-) יש לי כבר רשימה של רעיונות לאתגרים 'בקנה', וכל הזמן צצים לי חדשים.
אני מקווה שההיענות תמשיך כמו שהיא עכשיו, כי ממש כיף לי שיש לי כל שבוע סיפורים קצרים לקרוא :-)
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 25 יוני 2015, 22:59

Gilthans The Quiet כתב:אני שמח לשמוע שאתם נהנים כמוני :-)
אגב 2MUCH - אני בראש שלי קיטלגתי את הסיפור השני ('בדידות') לסיפור של 'רגש', ואת השלישי ('פרידה') לסיפור של 'אירוע'. המטרה היא שהאלמנטים יהיו מספיק כללים שיהיה אפשר לעשות הרבה דברים איתם, אבל לא ליפול לתבניות שחוזרות על עצמן.

יש לי כל כוונה להמשיך עם האתגרים ולהפוך אותם למסורת :-) יש לי כבר רשימה של רעיונות לאתגרים 'בקנה', וכל הזמן צצים לי חדשים.
אני מקווה שההיענות תמשיך כמו שהיא עכשיו, כי ממש כיף לי שיש לי כל שבוע סיפורים קצרים לקרוא :-)
הקטלוג שלך יותר טוב.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה