• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אשארדלון\קינג ריבנג'

טוב, אז היה משתמש בשם אשארדלון כמה שנים לפני שנרשמתי לפורום, הוא עשה הרבה דברים מעניינים במו"ד 3.5 וגם עיצבן את המנהלים עד שנתנו לו באן תמידי שהוא חשב שלא היה מוצדק ולא הסכים לדבר על זה עם המנהלים, ואז הוא נרשם כמה זמן אחר כך בשם מלך הנקמה ולמרות שפראסק ועוד כמה טענו שהוא אשארדלון הוא הכחיש, ואז הוא עשה ווידוי סופר דרמטי והודיע שהוא עוזב, בפועל הוא נהיה פחות פעיל. ואז אני נהיתי לא פעיל לכמעט שנה, מה קרה לו? הוא קיבל שוב באן תמידי?

אני לא חושב שמישהו באמת הופתע ב"ווידוי" של אשאר. היה ברור שזה אותו האדם גם לפני שהוא רשם את זה בעץ (הוא לא ניסה להסתיר את זה יותר מידי..)
הוא קיבל באן תמידי מסיבה אחרת, ועבר לעבוד רק על "פרוייקט שממה" של 3.5 ביחד איתי ועוד כמה אנשים (מהפורום בעיקר) בגוגל דוקס. ואז פרוייקט שממה נסגר, ולפי מה שהבנתי מאשאר הוא לא מתכוון לחזור לפורום, בשם בדוי או לא.

הוא תמיד היה סוג של טרול, אבל היה משחק פורום שגאלאן רצה להריץ של קבוצה מול קבוצה שהוא דאג להרוס לפני שהוא התחיל, וזה כבר עבר כל גבול אז קיבל באן שוב.
(אם זה מעניין אותך: הוא שיקר לאחת הקבוצות שהוא יודע מה האסטרטגיה של הקבוצה השניה ואמר להם את השקר שלו, הם הלכו לגאלאן ואמרו לו את זה, במיקרה השקר שלו היה חצי נכון אז גאלאן חשב שהוא באמת ידע משהו ואז זה התגלגל עם עוד כל מיני אי הבנות עד שהמשחק לא יצא לפועל)

אני באמת לא הבנתי את הקטע שלו, מצד אחד ענישה מוגזמת למי שהפר את החוקים (ע״ע הרשימה השחורה במאפיית מו״ד 3.5 עם נגיעות קומוניזם) ומצד שני עבירה מוגזמת שלו על החוקים ומניפולציות עליהם ועל הקובעים אותם (רק בגלל שזה הפריע לו בעין הורידו את כל הספוילרים בסוף משחקי האלים בהנחיית אנרווי ג׳וקר, הבאן התמידי של אשרדאלון והבאן התמידי של קינג ריבנג׳). דרך אגב, מה הקשר בין גארל לגאלאן? למה בכל המאפיית מו״ד 3.5 הוא ניסה לרמוז שהם אותו בן אדם?

כשאני וגארל היינו נובים שרק הצטרפו לפורום (אני הצטרפתי קודם :mrgreen: ) אנשים לא טרחו לקרוא את שם המשתמש שלנו. השמות של שנינו התחילו ב"גא", ולכן בלבלו ביננו. גארל לקח את זה ברוח טובה ורשם בפרופיל שלו "כינוי: גאלאן" (ואני למשך כמה זמן רשמתי "כינוי: גארל" אבל הורדתי כשזה הפסיק להיות משעשע בעיניי). תוסיף לזה שאני וגארל הגבנו באותם מקומות (פורום מו"ד ומשחקים מקוונים), והיה הרבה דמיון. קינג מאוד אוהב בדיחות שלא כולם מבינים, אז הוא ניצל את הקלף הזה חזק.

חזרה