• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוויות מאייקון!

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
כן. למה אף אחד מכם לא פתח עדיין? שערורייה :)

בכל מקרה, לסינימטק הגעתי בשעה רבע לשתיים עשרה. רכשתי את כרטיסיי, שיחקתי מג'יק ומנצ'קין על ימין ועל שמאל, הסתובבתי בדוכנים, והגעתי לצוות הסערה, שאותו הריץ פיטר. היו כמה ילדים קטנים, כך שזה נהיה רועש וחסר היגיון... נגמר, הלכתי לאכול עם שני חברים, וחזרתי לצוות הסערה הבא[אני יודע...אל תשאלו]. פגשתי את ניקומדס, ושיחקתי איתו ועם עוד שני אנשים[מבוגרים, תודה] את האימה המושלגת. היה נחמד[בזכות 20 טבעי ונקודת פעולה, הורדתי 44 נזק בכוח לפי רצון. והייתי ברברי. מוהאהאהא. דמות מוכנה מראש, כמובן, ומנצ'קינית בעליל. *עוד* מוהאהאהא. high dwarf השאיל לי את הדמות הזאת בגלל ששכחתי את שלי]. אה, שכחתי להזכיר את העובדה שהיינו 4 סטרייקרים... כמובן, לא גמרנו, אבל קיבלנו נק''ן סערה בכל מקרה. רכשתי ביטים למיניאטורות וכמה צבעים שהיו לי חסרים וחזרתי הביתה שמח, לא עליז, ומוכן למחר...

יום שני, התעוררתי, התארגנתי ויצאתי לסינימטק. הסתובבתי קצת בבית התה עד עשר וחצי, ומיהרתי לאולם קולנוע, לראות את ''מאבדים מיקוד של טרי פרצ'ט. היה מעולה. אכלתי, וחזרתי לחלק השני, שגם היה מצוין. הסרט היה מצחיק, מתחכם וזורם. אהבתי. בשעתיים של ההפסקה בין הסרט לצוות הסערה פשוט הרבצתי לאנשים עם חרבות, שיחקתי מנצ'קין קווסט, סוף-כל-סוף, ובסוף נפגשתי עם וורפורג'ד והסתובבתי איתו רבע שעה\חצי שעה, עד צוות הסערה. היה מעולה, שיחקתי עם פנג ועם עוד 3 ילדים לא מזוהים את קרנבל 2, ואשכרה הצלחנו לגמור את ההרפתקה! אני חושב שזאת הפעם הראשונה שלי בצוות הסערה שאני גומר הרפתקה,מההתחלה עד הסוף.

בקיצור, את מי פגשתי: ננסק[בדוכן, כמובן, מדסקס על מהד' 3.5\4], אולדמן, פסקי\אודין [מהצד שהביא דפי דמות ריקים,אני לא ממש בטוח בזהותו, אני רק יודע ששמו מיכאל], ניקומדס [ששיחקתי איתו בצוות הסערה והיה פרטנר מצוין לטבח המוני], high dwarf [השאיל לי את דמותו המנצ'קינית ביותר למשחק], פנג [ששיחק איתי משחק קצר של איי - הסערה], פלאפי [שבא לגיחה קצרה]... וכמובן שוורפורג'ד היה איתי חלק נכבד מהזמן.
לא פגשתי אנשים כמו שהייתי רוצה לפגוש, בזה אני בטוח...
לא שכחתי מישהו בתומי, נכון :) ?

סול

עוד לא פתחו כי אייקון בשיאו ואפילו אתה רושם רק חוויות חלקיות, אבל נו מילא אתרום גם את חלקי: אתמול הייתי נוכח בהקרנת הפתיחה של אייקון TLV (סקוט פילגרים, היה סוף הדרך), והיום... צפיתי במופע זומבי.קון.2010 - שזה מחזמר, על זומבים! היה ענק.

אגב גם אני מתכוון להגיע מחר להקרנה של מאבדים מיקוד, אז אם תסתובב עם תג והשם המזהה שלך מהפורום אדאג לבוא ולומר שלום.

היי! בחור! תן קרדיט! הברברי הזה עדיין שלי! אתה רק השאלת אותו!

טוב, החוויות שלי מאייקון:
בבוקר הייתי בעזריאלי בבוקר, בעניין אחר, ובסביבות שתיים הלכתי משם לכיוון האייקונים. קודם כל נכנסתי לאייקון: מבעד למראה(כי הוא הקרוב יותר), הסתובבתי קצת בין הדוכנים, פגשתי את ערן אבירם, דיברתי עם כמה ידידים ותיקים, הסתכלתי קצת בסחורת הדוכנים ויצאתי לעבר הסינמטק. בסינמטק התרשמתי מהדוכנים גם כן, גם שם פגשתי מכרים ותיקים, שיחקתי בכמה משחקים שפותחו ע"י ישראלים, דיברתי עם המוכר בדוכן של PCGAMES ופגשתי בחור נחמד בדוכן של הקומיקס ודיברתי איתו קצת לגבי בליזארד והבטא של Cataclysm. אחרי כן קניתי את הכרטיס שלי לסבב השני, והלכתי למשחקייה כדי לראות מי שם. היה שם פיטר והקבוצה שהוא הנחה לה(ילדים שטותיים וחסרי מנוח, אני מצטער ילדים, אם אתם קוראים את זה, אבל זה נכון), ועזרתי לו לשחק את המפלצות בזמן שהוא הנחה את המשחק. ילד שטותי במיוחד מאוד התלהב מהמיניאטורה של הדרקון הכחול שלי. אחרי שהמשחק הסתיים יצאתי עם פיטר החוצה ודיברתי איתו קצת, ואז פגשתי את דוד אלקוב, ועשינו קצת... מסחר... וקיבלתי מסך שה"ם חדש ומהודר. משם נכנסתי פנימה עוד פעם, וראיתי את דניאל, אז הצטרפתי אליו, והתברר שהמנקה נעלה את המשחקייה, אבל היא פתחה אותה זמן קצר לאחר מכן, וחיכינו(אני, פיטר, דניאל, סול ונדמה לי שהיה עוד מישהו) שיגיעו מספיק שחקנים. את הברברי בדרגה 5 הOverpowering שלי שהכנתי מבעוד מועד נתתי לסול לשחק, כי לא הייתה לו דמות מוכנה בדרגה 5, ואני בכל מקרה כבר שיחקתי באימה המושלגת בדרקוניקון, אז הצטרפתי לקבוצה של דרגה 2, והייתי עם עוד בחור חביב ששיחק סייר אלפי(שכחתי את שמך, אם אתה גולש פה, עדכן זאת) והמנחה משה, ועוד כמה ילדים, שנדמה לי שלאחד מהם קראו עודד. אני שיחקתי Gnome bard בשם דוראן, דמות מוכנה כמובן, כי הייתי סקרן לראות איך זה לשחק BARD. המלצה שלי: בחיים שלכם את תשחקו את הדבר הזה. הוא עושה נזק שטותי, הבונוסים שטותיים, והכל שטותי אצלו. לא עזרתי בשיט בקרב, וזה היה מפגר לגמרי. בהרפתקה עצמה היינו דיי גרועים, לקח לנו יותר מדי זמן, אבל היה נחמד למדי, ואחד מהילדים הביא נאצ'וס, שזה היה נחמד, וקיבלתי מיניאטורה חדשה חינם, רציתי להחליף אותה במשהו אחר, אבל לא היה כבר. חבל.
זהו, אח"כ יצאתי משם ופגשתי עוד כמה מכרים ותיקים, והלכתי הביתה.

אולי אלך שוב לאייקון בהמשך השבוע, אבל זה לא בטוח, יותר מדיי דברים לעשות.

סליחה, הייתי בטוח שאתה לא נרשמת לפורום!

כן, הכנת אותה מצוין בהחלט, ויש לי שוב הזדמנות להגיד לך תודה!! 9ק12 זה בהחלט חתיכת נזק רציני.

היית טרובדור...בגלל זה רצית את הסל''ש 2... מהחוויות של צוות הסערה הקודם, שבו שיחקתי את אותה הדמות בדיוק, אני זוכר שרק פספסתי. רק. הטעיית סימן זה כוח עלוב, צלילי רפאים לא מזיז ולא עוזר בקרב, הריפוי הוא יחסית נמוך בשביל שיהיה שווה משהו. וכמובן, איך הוא מרפא... הוא מנגן לנו על בונג'ו בעליזות... דמות מיותרת לחלוטין, אם יש לכם אופציה אחרת.

יש מצב למפגש פורום? אני חושב שוורפג'ד יגיע היום...

טוף, היה כיף אבל מאכזב(TLV). הייתי בחזית לשחרור השיטה בעולמות פראיים בבוקר ו-dark heresey בערב כשביניהם שני צוותי הסערה. בכל המשחקים לא הייתה לי אפילו טיפת מזל שחוקה, וב-dark heresy הצלחתי להוריד את עצמי איכשהו מ-10 ל-2 פצעים בשני סיבובים מסכנים(מיותר לציין שלא רק שלא פגעתי, אלא יצא לי 100 ונפלו הכדורים), אבל בכל זאת היה כיף. בצוות הסערה היה נחמד למרות שהזמן חתך את ההרפתקה כדי שנספיק, ובסבב השני שבו הייתי אמור להנחות את קרנבל-1, לא הגיעו ילדים. לכן הסתובבתי הרבה לייד הקובייה ובמבעד למראה. בסופו של דבר יצאתי עם היה היה והרחבתו בהנחה קטנה, סימנייה של מנצ'קין עם אחלה כוח ומינאטורה מוזרה של האלק. בסה"כ, טוב, אבל לא כמו שנים קודמות(בנוסף לזה שהשנה ממש שילמתי על כרטיסי במקום לקחת עם סול בחינם).

לא אמרנו שלא מדברים על זה בפורום?

דבר מוזר שהיה השנה זה שמבעד למראה היו המון אנשים, אבל שום דבר לעשות. ובTLV היה ממש קצת אנשים, אבל המון מה לעשות. סתם עצבן אותי.

אבל מבעד למראה באמת הצליחה עם בית התה ...כל הכבוד... שיחקתי משחקים עד אובדן ההכרה כל יום ראשון...

הגעתי בסביבות 12, הסתובבתי בין הדוכנים וממש מהר נכנסתי לדיבייט הגאוני "כישוף- בעד ונגד". כמובן שצד הבעד ניצח, ומשם זרמתי לכיוון המשחקיה. נפגשתי עם כמה חברים בדרך, התחריתי בטרוניר טייקן 6 (והפסדתי, אבל היה לי סיכוי), אכלתי צהריים, קניתי שני ספרים (אני האגדה ויוצרי האלים) ומשם הלכתי לדבר שחיכיתי לו יותר מכל- צוות הסערה.
שיחקתי עם סול ועוד שלושה ילדים בלתי מזוהים, ודניאל הנחה לנו. היה נחמד למדי בשביל מה' 4, אבל אין מה לעשות- כמו 3.5 לא היה וכנראה גם לא יהיה.

בעיקרון היה אייקון נחמד, ציפיתי ליותר. היו יחסית מעט אנשים ופחות פונדקאים שהכרתי, ולכן גם פחות פעילויות מאולתרות כגון מנצ'קין.

ביום ראשון הגעתי בסביבות 10 למפעל הפיס ,ובדרך ניתקלתי בעמוד :confused: ,חוויה שעדיין לא התאוששתי ממנה .היסתובבתי בין הדוכנים ורציתי להירשם לצוות סערה ,אבל ניגמרו הכרטיסים ולכן המשכתי להיסתוב מבוטל וחסר מעשה בין אייקון אחד לשני . שהגיע השעה 4 ושיחקתי את הסופה המושלגת (עם סול כמו שהוא כתב) ובקרב האחרון קטלנו דרקון שחור בשני סיבובים(ני!הי!הי! :twisted: )ועז הייתי בבית התה עד 10

ויהי לילה ויהי בוקר יום שני
קמתי ב9 ונסעתי לתל אביב ,הפעם למזלי לא ניתקלתי בעמוד והגעתי בשלום לכנס ,נילחמתי בחרבות נגד סול ועוד כמה אנשים בלתי מזוהים, ניכנסיתי לדיבייט "כישוף- בעד ונגד" אחרי זה ביליתי במשך כל שאר היום בבית התה ו.....זהו, עד 21:30 בבית התה

סיכום :הייתי מנותק מהעולם במשך שני ימים שלמים, ואני לא מאוכזב מזה

היה אייקון נחמד מאוד, למרות הפיצול.

הגעתי ביום א' ב-3:30, ישר מהעבודה (התחלתי בשש וחצי בבוקר) והייתי שחוט מת. באתי להריץ אבל כבר היו שני מנחים אז רק התבוננתי והסתובבתי - פגשתי חבר'ה משתי החבורות שלי, הסתובבתי בין הדוכנים, דיברתי עם אנשים והיה נחמד. קפצתי הביתה ואז חזרתי, ושתיתי בירה במתחם הבירה. פיטפיינד ניסה לשכנע אותי ללכת למחזה זומבים, אבל ויתרתי.
ביום ב' גם הגעתי לקראת 3:30, הרצתי את סימן הדמים שהיה סבבה (עם פאנג, סול ועוד שלושה חבר'ה). אחרי זה קיבלתי את שקית ההפתעות של המתנדבים / מנחים באייקון TLV והסתובבתי עוד קצת.

אז את מי פגשתי?
אודין (תודה על הסיוע לצוות הסערה), פסקיטייגר, נרוביאן, פיטפיינד, סול, ניקודומס, פלאפי, ננסק, דוקטור וואנג (כן, הוא יצא מהפאב כדי לבקר באייקון :) ), נוקס, Omerwiess, אנווינטר, פנג, הגמד הגבוה, וורפורגד, ובטח עוד אנשים

סול - אני בד"כ מצליח לגמור הרפתקאות כנס,הייתם סבבה. כדי לסיים בזמן צריך פשוט שהשחקנים צריכים להכיר את השיטה וצריך לדאוג לפרפל את העלילה קדימה.

למען האמת היה פספוס שלא ארגנו מפגש פורום, פשוט בגלל האייקון המפוצל ממש לא היה ברור לי מה יהיה :(
ועכשיו, תחרות על 500 נק"ן פורום - למי שמעלה תמונה שבה מופיע אשרדאלון באייקון - מישהו אמר לי שהוא היה שם ואני רוצה הוכחה :mrgreen:

סדר הביקור (הראשון) שלי באיקון הלך בערך כך:
יום ראשון-נסיעה לתל אביב, ביקור באיקון TLV וחזרה הביתה.
יום שני-גילוי כי איקון מבעד למראה היה במרחק כמה מטרים מאיקון TLV-מה שגרם לתגובות הבאות(בסדר הזה) o_O :cry: :mad: :(
יום שלישי-נסיעה לתל אביב, הסתובבבות בתל אביב במשך שעתיים כי הלכתי לאיבוד. הגעה (סוף סוף) לאיקון מבעד למראה, דיבור עם כמה אנשים שאני מכיר(ושלא היה לי מושג שהם משחקים משחקי תפקידים) קניית מספר ספרים בדוכני יד שניה שם (קניתי את הרשומות של איי הסערה ב5 שקל :) )

ניקודמס, מתי הספקת להילחם עם סול ביום שני? הייתי איתו כמעט כל הזמן ולא ראיתי אותך.
שכחתי לכתוב את מי פגשתי: סול, אולדמן, אודין, פנג ופלאפי. בנוסף, ביזבזתי כמעט עשר דקות שלמות משהותי בכנס על דיון סוער בנושא דמדומים(ערפדים לא, פשוט לא מנצנצים בשמש ברומנטיות) וסולט.

ניפגשנו עם סול רק במשחק של צוות סערה ביום הראשון ,בבוקר היום השני וקצת בצהריים .ויכול להיות שכן ראיתה אותי ,פשוט אתה לא יודע איך אני ניראה (בלונדיני עם שער פרוע ומשקפיים ,שקרע את סול-שלא-כל כך-מומחה בדו-קרב, ונקטל תוך כדי ע"י איזו בחורה-שקנתה-זוג-חרבות-סייף-בניו-יורק)

ובכן, משחקי החזית בראשון ובשני עברו נחמד. בשלישי בבוקר הגיעו רק פלאפי ונרוב, אז אלקין הנחה לשלושתנו (ואחרי כמה זמן הויפע עוד מישהו, אז ארבעתנו) את ליידי בלקבירד והיה מאוד כיף.
ובערב לא הגיע בכלל אף אחד, אז התקפלתי מוקדם.
ראיתי כל מיני סרטים. Ink היה מגניב. Rec 2 היה חביב אבל מאכזב ביחס לראשון. Pandorum ו-Cargo היו די גרועים, קשה לי להחליט מי היה יותר גרוע.
היה דיון די מעניין על פנטזיה יהודית, הייתה הרצאה חביבה על דרקונים ביהדות (אם כי בתכלס לא נמצאו כאלה, אז ההרצאה מעט מטעה), והיה אמור להיות דיון על פנטזיה בינלאומית אבל התבלבלתי בשעה שלו ולכן הייתי נוכח רק ברבע שעה מתוכו.
ובדרך חזרה הביתה גנבו לי את הארנק.

ומי שהביא את הקלסרים של צוות הסערה זה אני. לפסקי, כאמור, קוראים רני.

חזרה