• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

The Last Airbander

Sacred Carrot

פונדקאי ותיק
אל תראו את הסרט הזה. ברצינות, אני חושב שזה הסרט הגרוע ביותר שראיתי ב 2010, והחברים שלי הצליחו לגרור אותי ל "יום ולילה" של טום קרוז. זה בדיוק סוג היצרות שנותן שם רע לכל הז'אנר.

הסרט נגמר בהבטחה לסרט המשך - יש סיכוי שזה לא יקרה?

לפי מה שראיתי מהטריילר, הפכו את אנג לילד בן 4, את קטרה לילדה בת שמונה ואת סוקה לילד בן 10 בערך. זה נראה לי מסביר חלק. חוץ מזה, זה היה צפוי שהוא לא יהיה ממש טוב, הם הפכו את הסדרה לסרט, שום דבר טוב לא יכול לצאת מזה. בכל מקרה, אני כנראה אראה את הסרט רק בשביל לדעת שראיתי גם את הסרט ולא רק את הסדרה. אני לא חושב שכדאי בכלל לראות בקולנוע

סול אמר/ה:
מה כך-כך רע בו? הרסו את כל הקונספט של הסדרה?

תדמיין משהו רע - הוא שם. אני אומר את זה בתור אחד שאפילו לא אוהב את הסדרה, אז אין לי מה לבכות על כל הדברים שהם הרסו (אחי הקטן עשה את זה בשבילי): מה שמהווה כנראה את אוסף השחקנים הגרועים ביותר שראיתי בסרט מתוקצב כבר הרבה מאוד זמן (השחקן של ההוא עם הבומרגן פשוט לא מסוגל להבעות פנים), סצינות אקשן משמימות (חיילי אומת האש מדדים ממקום למקום באיטיות, כאילו הם ממש עייפים. יותר גרוע, בכל פעם שדמות עושה ריקוד כדי להשתמש בכוחותיה, שאר האנשים בעולם פשוט עומדים ומחכים. זה נהיה מגוחך שדמות רוקדת חמש שניות תמימות והשומרים שמקיפים אותה פשוט... מסתכלים), עלילה מפגרת לאללה. אל תראו, באמת.

פיכסה. לא יודע איך הגעתם לראות אותו. מהטריילרים הבנתי שמדובר בזוועה... ואז... החברה... הקולנוע...

יצאתי משם עם טראומה לכל החיים לגבי אנשים קרחים.

ראיתי את הסרט לפני מספר ימים עם חבר, לסרט היה פוטנציאל גדול והוא פוספס בגלל בחירה גרועה מאוד של שחקנים לא מוכשרים בעליל וכתיבת שורות לא משכנעת.

למרות שדמויותיהם של אאנג וזוקו דווקא נהנו משחקנים משכנעים למדי ביחס לתפקיד, בערך כל שאר השחקנים בסט הם בושה לשחקנים באשר הם.

בסך הכל פעלולים טובים (מאמנויות הלחימה ועד לאפקטים הממוחשבים), מוזיקה מהממת, מבחר סצינות נכון ביחס לסיפור ומגבלות הזמן, היצמדות נבונה לעלילת הסדרה המקורית ותפאורה מושקעת - חבל שמימוש הפוטנציאל העצום שלו קם ונופל על משחק עלוב ולא משכנע ובחירת שחקנים שגויה.

חזרה