• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פורים שמח!- תמונות של התחפושות שלכם.

Mek31

פונדקאי ותיק
דבר ראשון, פורים שמח לכולם!
דבר שני, עץ זה נפתח למטרה אחת ומקודשת, לשתף את שאר באי הפורום בתחפושות שלכם!
את שלי אפשר למצוא בפרופיל הפייסבוקי שלי, שהוא פתוח וזמין לכולם כאן : http://www.facebook.com/Mek31
ולעצלנים:
25656_104794019543682_100000392533056_116542_5920652_n.jpg

22259_1175466481606_1676405724_350626_2720872_n.jpg

השנה התחפשתי לנינג'ה. הפילם במצלמה נגמר [ :) ], אבל החרב נשארה בצילום מלפני שלושה ימים. האמת היא, שזה צילום מהאתר :D

longclaw-big2.jpg

הזמנתי אותה לפני כמה חודשים. עדיין אצלי. מה שנראה כמו קיפולים זה הטבעות של חומר כהה יותר :confused:

אבל זה היה מגניב.

פורים שמיייח!

אשרדלון, אתה עדיין מתחמק מחשיפת פרצופך, אבל יום יבוא...... וקת'ולהו הגדול יקום ולסודות האנושים הקטנים לא היה עוד מקום בעולמינו הקטן!

בתכלס לא התחפשתי, אבל לקחתי מחבר כובע נייר ענקי והלכתי איתו.

בתמונה זה אני + הכובע + מסכה של חבר (שנשראה אצלו) + משקפי שמש של מישהו.
vmhtyjtwntln.jpg

תודה, ולכל מי שחשב "למה ילד שלא התחפש במשך שנתיים משקיע ככה?" בגלל ששנה הבאה אני במכ"צ ואז מתגייס, יש לי חצי שנה לפני שאני נכנס למצב שבו אין לי כנסים או חיים בארבעה שנים הקרובות, אז אני מנצל את החצי שנה הזו טוב.

Ashardalon אמר/ה:
ODDin אמר/ה:
אשאר - אני תוהה למה אתה בכלל טורח להגיב.
האמת? חשבתי שיהיה נחמד לברך את כולם בפורים שמייח.

בסדר, הבנתי את הקטע. בפעם הבאה שאני מגיב בעץ כזה, יהיו תמונות. טוב?
Ashardalon אמר/ה:
Mek31 אמר/ה:
PeskyTiger אמר/ה:
התחפשתי לבחור מdoom, אבל נגמר הפילים במצלמה. אז הנה תמונה של ארנב עם פנקייק על הראש:

bunny_pancake1.jpg
אתה לא מעודד במיוחד, או תורם לשיחה, אתה ספאמר!
אתה לא מבין שהוא חיקה אותי?
נראה לי שאתה חייב לנו תמונות... או שניקח אותם לבד. זה לא יהיה קשה.

בכל מקרה, לא ממש התחפשתי השנה (שמתי כובע של מכשפה על הראש ומפת שולחן שחורה עם דוגמאות של פרחים בתור גלימה) אבל התחפושת שלי משנה שעברה עדיין ממש מגניבה אותי.

אוי, תפסיקו לעודד אותו.
כל פעם זו אותה שטות - "הנה תמונה של האוטובוס שהגעתי איתו לכנס" "הלכתי לפני שכולם הגיעו" "דיברתי עם איזה בחור עם חולצת מטאל".
אתה לא רוצה לעשות אאוטינג לעצמך? סבבה. אבל די לדחוף את זה לכל עץ שאנשים כן חושפים את עצמם איכשהו. זה בהנחה שזו אכן הסיבה ולא איזה ניסיון הזוי ללכת-בלי-ולהרגיש-עם.

חזרה