• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Dante's Inferno

Shaman

פונדקאי ותיק
Go To Hell.
0LnvAQARkw0[/MEDIA]]הטריילר של E3,HSMPmuXzrgQ[/MEDIA]]הטריילר של VGA.(שימו לב שיש להם רייטינג של 18+.)
סיימתי את הדמו כבר 4 פעמים,ואני בדרכי לסיים אותו עוד פעם.בהחלט נראה טוב.המעגל של הגלאטוני נראה ממש מגעיל,אבל חוץ מזה המשחק נראה ממש טוב,והוא גם ממש כיפי (אם לשפוט מהדמו).היכולת לבחור בין טוב ורע (לא נראה לי שמדברים של זה בטריילרים,אבל אחרי שאתם מחזיקים במישהו אתם יכולים לבחור אם לטהר את הנשמה שלו עם הצלב או להרוג אותו עם החרמש,וזה נותן לכם בסוף סקילים שונים ושטויות כאלו) שמשפיע על הסיפור (לפי מה שהבנתי) זה ממש מגניב. אם יהיה לי מספיק כסף בפבואר,קניה כמעט בטוחה.

מה אתם חושבים?

עריכה:שכחתי להזכיר המשחק כולו מבוסס על הקומדיה האלוהית של דאנטה,מה שרק גורם לזה להיות מגניב יותר.

אף פעם לא יצא לי לשחק ב-GOW,כך שאני לא ממש מכיר אותו חוץ מהרעיון הכללי של הסגנון.ראיתי הרבה תגובות שזה חיקוי של GOW,ועצם העובדה שזה יוצא חודש לפני GOW 3 כבר גורמת לתחרות ביניהם.ממה שהבנתי GOW לא שם דגש חזק על הסיפור,ובנקודה הזאת נראה לי ש-DI דווקא עולה עליו.בכל מקרה,אני מניח שנחכה למרץ ונראה.

חזרה