• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק מחשב המוני - Burning seas

http://www.burningseas.com

המשחק היחיד שבאמת גורם לי להכנס לזאפ ולהתחיל לראות כמה יעלה לי לשדרג את המחשב (2500 ש"ח :( )....
מישהו משחק בבטא שלו? מישהו מכיר? יודע לספר חוויות?
שווה?

מה המחשב שלך ולמה אתה רוצה לשדרג אותו?
בן כמה המחשב שלך? אם הוא ישן, יש מצב טוב שרכיבים חדשים לא יתאימו לו.
ובכל מקרה, ב-2,500 ש"ח אתה יכול לקנות מחדש חדש די טוב, עפ"י נתונים שהראה לי מישהו מהצבא לאחרונה, למרות ש4,000 ש"ח יתנו את המקסימום הדרוש לכל דבר.

Icel אמר/ה:
מה המחשב שלך ולמה אתה רוצה לשדרג אותו?
בן כמה המחשב שלך? אם הוא ישן, יש מצב טוב שרכיבים חדשים לא יתאימו לו.
ובכל מקרה, ב-2,500 ש"ח אתה יכול לקנות מחדש חדש די טוב, עפ"י נתונים שהראה לי מישהו מהצבא לאחרונה, למרות ש4,000 ש"ח יתנו את המקסימום הדרוש לכל דבר.
OK, יש לי תקציב של 4000 ש"ח פלוס (חסכתי הרבה זמן), ואני רוצה מחשב משחקים, שיוכל להריץ משחקים חדשים לשנה-שנתיים הקרובות (וכמובן, כמה שיותר - יותר טוב), ואין לי מושג מה לקנות.
יש לך המלצה לרכיבים/מפרט/חנות?
זה פשוט כל כך הרבה עבודה להבין מה צריך לקנות ולא לצאת פרייאר...

המחשב שלי עלה 4 אש"ח לפני שנה, ומלבד הוספה של עוד דיסק קשיח, אני לא מצפה לגעת בו בשנתיים הקרובות.
היום באותו מחיר אפשר לקנות רכיבים יותר טובים, ואני מצפה שגם הם יעמדו ב-3 שנים הקרובות עבורך.
אני לא מתמצה יותר מידי. היום אני כבר לא ממש מכיר את המעבדים שיש.
מבחינת זיכרון, 2 גיגה RAM. אני מכיר חברות של זיכרונות. CL 3 או פחות.
כרטיס מסך, או גיפורס מסדרת 8000, או ATI מסדרת X1800 או X1900 אם אתה רוצה באמת להשקיע. X850XT יכול להיות השקעה טובה גם.
מבחינת מעבדים אני מכיר רק את סדרת אינטל core 2 due, ולא יודע מה להמליץ.

מבחינת דיסק קשיח, westron digital או maxtor, שני דיסקים של 160 גיגה אני חושב שזה מה שמוכרים היום. לי יש 2 של 200, את השניח הוספתי רק לאחרונה.

צורב DVD חובה.

קח את הדברים הבסיסים האלו ותקח כמה הצעות מחיר מחברות שונות.

קח בחשבון שכל ההמלצות האלו הם למחשב רציני במיוחד שיסחוב משחקים כבדים ומסובכים (טכנית) במיוחד.
2GB RAM זה בהחלט מספיק. 3GHz למעבד (CORE 2 DOU) זה מצויין.
כרטיסי מסך, מה שאייסל אמר.
דיסק קשיח 160GB זה בהחלט מספיק. אם אתה מתכוון להוריד מליונתלאפים של סרטים ולהשאיר אותם על המחשב אז כדי שתקנה יותר. אני מסתפק באחד כזה, וצורב דיסקים.

לגבי מסך, לא יקר לקנות עכשיו מסכים גדולים (19") ודקים. וזה טוב מאוד למשחקים וסרטים!

איתמר

חזרה