• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מונדיאל

nemesis

פונדקאי ותיק
אני מתפלא שעוד לא נפתח על זה עץ.

אז מונדיאל רבותי, מונדיאל!
יש עוד 11 יום למונדיאל האירוע הגדול של השנה! אני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא ממש חובב כדוגרל, אבל משהו שאני פשוט לא יכול להשלים עם הפסד שלו.
אז מי תקח בגדול ?
יאללה ספרד או אנגליה (אגב אני ממש לא מעודכן מי עלתה בסוף ומי לא)

אני בטוח כמעט במאה אחוז שברזיל תקח עוד פעם את המונדיאל...אין עליהם...רוברטו קרלוס המגן הטוב בעולם...רונאלדו ורונלדיניו ועוד אחד חדש שיש להם שם...איזשהו סוס שחבל על הזמן

שמע אני בעיקרון בעד אנגליה אבל הם תמיד מאכזבים ברבע גמר או לפניי, ספרד מונדיאל שעבר הגיע מקום שלישי אם אני לא טועה... יש להם אחלה פוטנציאל אחלה קבוצה!
במונדיאל האחרון גרמניה עשו לברזיל תמוות לא?
חוץ מזה שברזיל זה חרא של קבוצה! אני שונא אותם בגלל שהם כאלה חזקים, וכל בנאדם שלישי שתשאל יגיד שהוא בעד ברזיל! אני אוהב את הצורת משחק של הבריטים הם משחקים ממש חזק בלי שטויות מסביב.

אבל בתכלס רונלדיניו הוא סוס!

בדיוק ההפך ברזיל נצחה את הגרמניה 2:1 אם אני לא טועה...וספרד למקום רביעי אם אני לא טועה גם בזה...גם אני אוהד של האנגלים אבל אין מה לעשות הברזילאים הם קבוצה של סוסים אחד אחד...אני תמיד קולט שהאנגלים משחקים חלק אבל פתאום הם כאילו מתרגשים ומפסידים ברבע גמר...

שמע הבריטים זה מה שמבאס בהם, הם תמיד משחקים ,יפה ואז מתחילים לחרבש.
וגרמניה הפסידה כן, אבל לא בכזאת קלות! היה משחק יפה...
אוליבר קאן שוער סוס!

אהה ספורט!! זה נושא שאני מבין בוא:

אני בעד איטליה, כדורגל איכותי והגנתי, בדיוק כמו שאני אוהב.
לדעתי ברזיל לא תיקח השנה, אפשר לראות את זה לפי העבר של המונדיאל, אף פעם הקבוצה הפייבוריטית לא ניצחה, שנה שעברה ברזיל לא הייתה הפייבוריטית, אבל השנה זה שונה, למרות שאני בטוח שהיא תגיע לחצי הגמר וגם לגמר. כמובן שלראות את ברזיל משחקת זה תענוג, אבל זה כבר נושא אחר

הסיבה היחידה שאני אוהב את ברזיל, זה בגלל שהם משחקים כדורגל קרקס.
כל הזמן הם עושים תרגילים יפים, ומעבירים שחקנים ממש יפה! רונלדיניו עם השטויות שלו... זה כיף לראות משחק כזה, אבל אני לא רוצה לראות אותם מנצחים! אני רוצה לראות אותם מגיעים למקום השלישי או הרביעי! ושבגמר יהיה אנגליה איטליה או משהו כזה זה משחקים יפים.
אגב גם גרמניה קבוצה חזקה, ומשחקים יפה, אבל אחרי הכל הם גרמנים ואנחנו לא אוהבים גרמנים!

מי לקח פעם שעברה?

בכל מקרה, אנגליה לנצח.
לא יודע למה, אבל פעם כשהייתי גיק שמתעניין בחרא הזה העדפתי אותם.

בכל מקרה, הם הנבחרת הכי טובה בFIFA06, זו גם סיבה טובה!

לכל האנשים שדיברו על ספרד מקום 3 זה טעות גדולה
בריזל ראשון
גרמניה שני
טורקיה שלישי
דרום קוריאה רביעי
אני דווקא חודש שלגרמניה ילך טוב ואולי ארצות הברית.

ספרד היו נגד הולנד מקום רביעי שלישי לא?! או שזה היה בעצם ב98? :rolleyes:
אוליבר קאן סוס עולם!

עריכה*
צודק קוראה טורקיה היו רביעי שלישי, לא יודע למה תקוע לי ההולנד ספרד הזה... ב98 איטליה עלו לחצי גמר לא? או שהזיכרון שלי ממש דפוק! (מי זוכר זה היה לפניי 8 שנים!!!)

KING_Louen Leoncoeur אמר/ה:
לפני שמונה שנים זה היה ברזיל צרפת כאשר צרפת לקחו את המונדיאל הולנד רביעית ואני לא זוכר מי שלישי
קרואטיה!
וזידאן הבן !@^% הזה הבקיע 2 עם הראש! חחח אני הייתי בעד ברזיל במשחק הזה רק בגלל שאני שונא צרפתונים!

והייתי רק בן איזה 11 וכבר שנאתי צרפים חחחחחחח

ארצות הברית פעם קודמת הגיעו לרבע גמר ככה ,שאני מאמין שיש להם סיכוי טוב כי הפעם אין יותר מדי קבוצת חזקות כמו ברזיל למשל אז יש להם סיכוי מאוד טוב.

nemesis אמר/ה:
שמע אני בעיקרון בעד אנגליה אבל הם תמיד מאכזבים ברבע גמר או לפניי, ספרד מונדיאל שעבר הגיע מקום שלישי אם אני לא טועה... יש להם אחלה פוטנציאל אחלה קבוצה!
במונדיאל האחרון גרמניה עשו לברזיל תמוות לא?
חוץ מזה שברזיל זה חרא של קבוצה! אני שונא אותם בגלל שהם כאלה חזקים, וכל בנאדם שלישי שתשאל יגיד שהוא בעד ברזיל! אני אוהב את הצורת משחק של הבריטים הם משחקים ממש חזק בלי שטויות מסביב.

אבל בתכלס רונלדיניו הוא סוס!

אני מסכים אם זה שאנגלים משחקים יפה אולי אפילו הכי יפה. אבל אתה לא יכול להגיד שהבאזילאים הם חרא קבוצה. הם הכי טובים בעולם.
השנה נראה לי גרמניה תנצח בגלל שהם מארחים.

מה הקשר?והמונדיאל בדרום קוריאה שהיה ברזיל ניצחה...והיורו שהיה בפורטוגל כולם אמרו שהיא תנצח ובסוף יוון עשתה פשוט מהפכה אז זה לא קשור...

ישששששששששש מונדיאל! 4 שנים עברו מאז המונדיאל האחרון... יותר מדי זמן לחכות.

אני אוהד שרוף של ברזיל, אבל רק כדי לא להיות כמו כולם אני אהיה בעד... פורטוגל! איזה נבחרת מגניבה!

(למרות שאל תגלו לאף אחד, אבל אני בסתר אוהד את ברזיל)

חזרה