• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלה בקשר לחרב בוקן

elmer

פונדקאי מהשורה
רק מי שיודע שיענה!!

קניתי לפי חצי שנה חרב בוקן דמוי קאטאנה )katana(
אבל אח שלי לא מוכן להביא לי להישתמש בחרב שלו כי הוא חושב שהמטרה שלהם היא לא להילחם סתם ככה
אז אני רוצה לדעת אם זה פאשרי או אם החרבות ישברו או משהו יקרה להם אחר

הינה תמונה של מה שקניתי (לא תמונה שאני צילמתי)
wj0540a.jpg

במקרה יש לי חרב בדיוק כזו בבית... אח שלי קנה אותה והוא אמר לי שהיא נועדה לאימונים. למעשה, עכשיו שחושבים על זה, הוא גם קנה אותה בחנות לאומנויות לחימה. אבל חשוב שתבין שהחרב נועדה לאימונים עצמיים! זאת אומרת, שאתה אמור להניף אותה בתנועות קרב לבד (כמו "קאטות" בקאראטה).
יכול להיות שניתן להשתמש איתה גם כדי להתאמן אחד עם השני. כמובן שהיא גם תיהרס בסוף, אבל מה הסיפור?? -תקנה עוד אחת. הן די זולות.

וסתם כלל אצבע קטן- חרבות פשוטות למראה שעשויות מעץ לא נועדו ליופי אלא לאימונים.

שני דברים:
1) זו נראת חרב אימונים, אבל כמו שהארנב המרושע אמר, רק אימונים "על יבש"
2) זה לא המקום לפרסם את זה.. פעם הבאה לך לפורום השולחן העגול.

אוקי דבר אחד יש לי להגיד לך...
החרב נועדה ליופי ולא לאימונים "על יבש".
כי גם לי יש חרב ותתפלא היא נשברה לי ועכשיו יש לי רק 2 :cry: :cry:.
אז אתה כמובן יכול להתאמן איתה אבל זה ממש אבל ממש לא מומלץ...

elmer אמר/ה:
רק מי שיודע שיענה!!

קניתי לפי חצי שנה חרב בוקן דמוי קאטאנה )katana(
אבל אח שלי לא מוכן להביא לי להישתמש בחרב שלו כי הוא חושב שהמטרה שלהם היא לא להילחם סתם ככה
אז אני רוצה לדעת אם זה פאשרי או אם החרבות ישברו או משהו יקרה להם אחר

הינה תמונה של מה שקניתי (לא תמונה שאני צילמתי)
wj0540a.jpg
תקשיב בתור מישהו שמבין משהו בתחום (טוב לא כול כך הרבה אבל מבין משהו..)
אתה יכול להשתמש בחרב הזאת לקרבות אחד נגד השני אבל לא מומלץ (החרב ממש כואבת..)
בגדול החרב הזאת היא חרב קרב אבל למרמה גבוה יותר. אתה באמת יכול להתאמן "על יבש" איתה כמו שאמרו
אבל אם אתה רוצה סתם ללכת איתה מכות עם חברים אני לא ממליץ, מה שכן אתה יכול לקנות חרב אחרת שעשויה מבמבוקים (או משהו דומה..) שהיא באמת חרב טובה היא לא תישבר לך והיא לא כואבת במיוחד, אתה יכול לקנות אותה כמעט בכול חנות ספורט והיא גם לא כול כך יקרה..

icy fire קיבלת כרגע ממני את פרס "מספים הזהב" לשנת 2006.

אני לא מבין בזה, אבל אני רוצה להשיג לי כאלה חרבות.
מישהו יכול לספר לי איפה להשיג אותן?

א)למה פרס מספים הזהב?.. נה כבר הספמתי?.
ב)אתה יכול לקנות חרבות כאלו בחנויות ספורט ויש גם חנות שאני מכיר בקניון הגדול בפתח תקווה בשם "לגברים בלבד" או משהו כזה שמוכרים שם חרבות וכאלו.

חרב בוקן היא חרב אימונים לכל דבר.
אבל לא מיועדת לתת מכות ממש, אלא סימונים ומכות באוויר.
בכל מקרה, ההודעה הועברה, יש לה אפס קשר למו"ד. והכותרת שלה לא מתאימה, נא לתקן.

אוקי,
RD&D כבר די נעלם היום מהעולם, ואין בכלל נשקי עץ במשחקים חיים (חוץמאשר בשיתוף עם הקהילה הרוסית)
בכל מקרה, יש תקנים לכל העניין הזה, כי בכל משחק חי יש ביטוח ואתה לא יכול סתם לבוא ולהרביץ לאנשים עם חרב שאח שלך קנה... בביגור אני די בטוח שתמצא חרבות ספוג "תקניות" בשביל משחקים חיים.

חרב בוקן היא בכלל לא לבוקן.
אני לא רוצה לתת יותר מדי מידע כי אני לא מומחה לעניין, אבל בוקן זה בודאות לאימונים, אולי אפילו מעבר לזה [לא שסביר בימים האלה להכלא למצב שתשתמש בבוקן לקרב אמיתי].
אני מצטער שאני נאלץ להגרר לזה אבל זה פשוט בלתי נמנע - אש קרחית, בדבר אחד אתה צודק - לא הספמת, אבל אתה כן צריך לקבל את פרס מטומטם הזהב.
בוקן היא לא ליופי, וזה שהשתמשת באחת והיא נשברה לך זה רק אומר שאתה לא למדת להשתמש בה ואני מניח שנלחמת בה סתם כמו בלארפים.
בוקן היא לא[!] חרב לארפים.
האיש הזקן כבר הסביר בקוים כלליים, אז אין לי מה להוסיף.

פיזבן, לא חייבים לענות - אם אתם לא יודעים אל תמציאו זיוני שכל, בע"N

בתור בנאדם שאשכרה מתאמן עם דברים כאלה, עם אתה לא יודע מה אתה עושה, על תשתמש בהם לקרבות, זה אכן, מאוד כואב, אני, שמתאמן כבר די הרבה זמן, נילחמתי עם הראל, וממש בטעות קיבלתי מכה לראש, זה ממש כואב.
הם לא ישברו, אלה עם כן זה חרא חרבות.
עדיין, לא מומלץ עם אתה לא יודע איך להשתמש בהם, ולא, " ראיתי איך עושים את זה בסמוראי האחרון!!1!"...לא ניחשב.....תחפש באזור שלך מקום בלהתאמן באומנויות לחימה (יש ממש הרבה כאלה, במיוחד בצפון) ותשאל על נינג'יטסו, או אפילו קונג פו, ועומר, תתקן אותי, אולי גם בשהי הון.

לא אכפט לי מהכאב
ואני וחבר שלי כבר לפני הסמוראי האחרון בונים חרבות מאץ ונילחמים (בלי מגנים וכל הדברים האלה פשוט לפגוע) עד שהחרבות נישברות ונהנים מזה
אז זהו
בקשר לנינג'יטסו יש לי חבר בזה

היה לי המון נסיון עם קאטאנות וחרבות בוקן.
מה שעשיתי כדי למנוע הסדקות (שזו בדר"כ הבעייה, לא השברות) של העץ היה להדביק מסקינטייפ שקוף על הלהב בצורה מאוד צמודה מהראש עד סוף הלהב, לפחות שני שכבות. תנסו להמנע מ"כיסים" קטנים של קפלים על הלהב, כי הם מסיטים את הלהב כשמניפים אותו).
אני והמאסטר שלי נלחמנו ככה הרבה (עם ציוד מגן מלא כמובן, אל תחשבו אפילו להלחם בלי קסדה ומגן ביצים, ואפילו זה לא תמיד עוזר, פעם כמעט נשבר לי פרק כף היד כשהמאסטר הראה לי טכניקה לפירוק היריב מנשקו!) והחרבות לא נשברו ושמרו על הצורה שלהם. אפילו שמרתי אותה למזכרת, אבל היא אבדה לי כשעזבתי את הישיבה...

זה לא משנה כמה עשיתם את זה, כל עוד אתם נילחמים סתם, בלי השגחה של מישהו שיודע איך להשתמש בבוקן, זה מאוד מסוכן, החרבות האלה בקלות יכולות להעיף עין, או לישבור כל עצם בגוף שלך (שלא לדבר ל הביצים)....
עם אתם רוצים להתאמן לבד, אז תעשו את זה עם תוכנית, ללמוד מהאינטרנט, קודם הגנה, ואז התקפה, תלמד קצת על ההיסטוריה של החרבות, כי עם לא, זה םפשוט כמו לחת חתיכת עץ ולהרביץ אחד לשני בה.

חזרה