• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכרה עם פורטל משחקי התפקידים החדש יצורי רשת

• מחבר/ת הנושא Anonymous
  • תאריך התחלה
A

Anonymous

Guest
שלום, אני רוצה להכיר לכם את יצורי רשת: פורטל משחקי תפקידים ומחשבים גדול שנפתח לאחרונה. אני מניח שרובכם כבר שמעתם עליו, אבל אני בטוח שיש כאלו שלא שמעו, אז בואו ואני אעשה לכם הכרה קטנה עם האתר. יצורי רשת נפתח לפני כחודש ומאז הוא מתפקד מצוין. האתר הינו פורטל משחקי תפקידים ומחשבים, זאת אומרת שתוכלו למצוא כתבות, שאלות נפוצות, פורומים ועוד על מחשבים ועל משחקי תפקידים. משחקי התפקידים אצלנו מתחלקים לשתי קבוצות: משחקי תפקידים ומשחקי תפקידים חיים (מת"ח), לכל קבוצה יש את מנהליה ואת מפעיליה. באתר תוכלו למצוא: כתבות יומיומיות בנושאים מגוונים מכל אגפי האתר, תשובות לשאלות נפוצות בכל נושאי האתר, קהילה ענקית עם מגוון פורומים, הורדות שונות, מאגר קישורים עצום שכולל כל אתר מ"ת פופולארי ולא פופולארי וגם אתרי מחשבים, עדכונים על כל האירועים שמתרחשים בארץ, וגם בקרוב חנות רחבה.

זהו אני משאר, אבל האתר תמיד מפתיע וכל שבוע יוצאים דברים חדשים, כמו פרויקטים, ארגון כנסים ואירועים (כנס סש"ה), לאתר יש גם קומונה משלו בביגור ועוד המון דברים ייחודיים. מקווה שתהינו ושתיקחו חלק בקהילה שלנו. לקהילת משחקי תפקידים מגוונת ונקייה מספאם! אמן.

http://www.web-creatures.net

בתודה צוות האתר.

חזרה