• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

באן ל-Wolf's Bite

molejo

פונדקאי ותיק
wolf.jpg

ובנימה קצת יותר רצינית
עומר (Wolf's Bite) מונה למנהל בשולחן העגול

עומר הוא דוגמא לסוג השינוי והגדילה שאנחנו מקווים לראות אצל האנשים בפורום
משתמש צעיר, שהתחיל את דרכו בפורום לפני כמעט שנתיים, וניסה את כל הדברים האפשריים
הוא הספים, הוא הטריד, הוא הפליץ (גם בפורום וגם מחוצה לו) ושיגע את כולם באופן כללי

אבל בתקופה האחרונה עומר הראה שיפור דרסטי, וחלה תפנית ענקית בסוג הדיון שלו בפורום
השינוי אצל עומר הוא הדוגמא האידאלית למשתמש שגדל והתבגר עם הפורום שלנו, משהו שנשמח לראות לא מעט ממנו

ולגבי הפאן הניהולי תכלס
אל תעשו לו ולנו חיים קשים, אנחנו פה בשבילכם, ובשביל שהפורום יהיה מקום יותר כיף לכולנו

נ.ב.
קרדיט למיכאל על זה שהקומיקס שלו נתן לי השראה

יאי!
עומר המנהל!
אני מרגיש את האפוקליפסה מתקרבת! אהההההההה! ארבעת הפרשים משחקים שש-בש לידי!

רעידת אדמה בכוח הפלוץ! אההההה!

סתם, ידידי היקר, מזל טוב, באמת הגיע הזמן...

ו.. זהו, חוזר לפרישה שלי.. לילה טוב :)

עריכת הרגע האחרון, איזה ארכימג אתה?

Wood-Elf אמר/ה:
חחחחח אתם נותנים לוולף להיות מנהל?!
בן אדם עם שלושה באנים?!

לא קראת בכלל את ההודעה שלי ?

הנקודה היא השינוי בהתנהגות
משתמש בעייתי זה אולי תווית שהולכת איתך בבדיחות, אבל אנחנו לא נותנים לזה למנוע פתיחת דף חלק, ואני לא יודע כמה שמת לב לאחרונה, אבל השיפור היה, והיה רציני

molejo אמר/ה:
Wood-Elf אמר/ה:
חחחחח אתם נותנים לוולף להיות מנהל?!
בן אדם עם שלושה באנים?!

לא קראת בכלל את ההודעה שלי ?

הנקודה היא השינוי בהתנהגות
משתמש בעייתי זה אולי תווית שהולכת איתך בבדיחות, אבל אנחנו לא נותנים לזה למנוע פתיחת דף חלק, ואני לא יודע כמה שמת לב לאחרונה, אבל השיפור היה, והיה רציני
על מה אתה מדבר?
הוא אשכרה מתחרה איתי למי יש יותר באנים.

(ורק שתדע שהוא נורא נעלב שאמרת שאני הראשון שקיבל שלושה באנים, והוא טוען שהתואר הזה שייך לו)

[אה, זה בדיחות, כמובן. ^_^ ]

קודם כל- סחטיין להנהלה על הבחירה. עומור אכן ראוי לתואר "ארכימג הנאדים"!
עומר-מזל טוב על הניהול..רק תזכור, כשאתה בצמרת עם שאר המנהלים, את החברים מהמחתרת הספאמרית..אל תבגוד בחבריך!
בהצלחה ו-
omo.jpg

מזל טוב וברוך הבא לצוות:)

אה, ואל תדאגו, גם בתור משגיח אפשר לקבל אזהרות :mrgreen:

נ.ב. זה נחמד לראות איך משתמש מבצע טרנספורמציה מספאמר, מקבל באנים סדרתי, מעריץ שרוף של אטקינסון ועד למשגיח.

זה לא סוד שקצצתי את נפשי לפני הפורום בשביל להפוך למנהל.
זה גם לא סוד שהפורום קצץ לי את הנשמה עוד יותר רק כדי לצחוק עלי... ;)

אבל לראות את באני בחתימה של אולדמן אחרי שהוא כתב על הקומיקס שלי שהוא 'פאקינג גאוני!!!'
וכמובן לראות פאן ספרייט קומיקס שמולז'ו הכין (שמוכיח כמה קשה לעבוד עם פיינט...)
מספקים אותי בצורה מסויימת. אולי אפילו גדולה יותר מהקנאה שלי בדוד עומר.
וכמו שנאמר בשיר הידוע: "לדוד עומר הייתה פרה, איה איה או. הוא לא ידע לחלוב אותה, איה איה או. במקום עטין משך זנב, וכל החרא עף עליו, לדוד עומר הייתה פרה, איה איה או."
ובנימה רצינית עד מעורערת זו עם מעט פלפל של איתגור נפשי קשה - אני מאחל לך הצלחה...

....

חתיכת מניאק סורג סדינים!!! הלוואי שתציע נישואין למימי מו הפרה וביום החתונה ידרוס אותך אוטובוסי בטירופי, תגיע לבית חולים זול מסריח שמלא בזקנים, האוכל יהיה גרוע... וישימו לך קטטר!!

ולא סתם קטטר! קטטר שבור!! קטטר שבור יא מניאק אחד!! כזה שמשפריץ דם כששולפים אותו!!!!

אז כן אני עצבני!! מה אתם לא?! קודם וואנג ועכשיו זה?! בחיית ראבאק מה צריך לעשות כדי להפוך למנהל בקהילה הזאת?!? לגדל בורקסים? תרנגולות?? לדחוס גבינה צהובה לאף?!?

אוי חכו חכו לקומיקס הבא הוא יהיה קטלני... ובדיוק הגענו לחגיגות הפרק ה100! יהיה משהו מיוחד... :cool:

*עריכה*

The oldman אמר/ה:
אה, ואל תדאגו, גם בתור משגיח אפשר לקבל אזהרות :mrgreen:
כן.. ממני!! :p

אזהרה ראשונה לעומר כי הוא מניאק שגנב לי ת'ניהול!! אהההה!!!
אה ואני מוריד את האזהרה של מולז'ו כי הפאן ספרייט קומיקס מחמיא לי... (וכי אזל לי המקום במיקום)

מזל טוב.

פעם שניה שאני אומר את זה.

אבל עליתי על זה לפני הת'רד :p

אז לסיכום: המון מזל טוב שינוי דרסטי של הכפרי! ואני וכל צוות הרענניסטים נותנים לך את ברכתי.

יום אחד. יום אחד גם אני יהיה מנהל :)

חזרה