• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון ה-14.2.14 בקלדאריה: פרק 22 בקמפיין של שרלוט

הי,

העליתי את תקציר "פרק הסיום של העונה השלישית" בקמפיין של שרלוט,
הוא פרק 22, שמגולל את נקודת ההכרעה בקרב על צפון צלרהיים, ומה מתגלה כאשר שרלוט ויוסטישיה משיגות סוף-סוף את אית'אר מלינגטון...

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/greywind/vol3_chap22.html

תהנו :)

אני מניח שזו הפעם האחרונה שנשמע מקפטן סלדן. נאה מצידו להפגין נאמנות לבית וייטהולד ולא להביא אותה ואת חברתה לדוכסית. הלורד מלינגטון מוצג כמעט יותר אנושי בפרק והרבה פחות כמו הקריקטורה שהוצג בפרקים הקודמים. הסצנה בה יוסטיסיה מקרקפת מילולית את ונסה מאז מזכירה את הסצנה בה בלטריקס מקרקפת מילולית את ליאוקונדרה ב-"היורשת של סלית'רין". לגבי פרדי, נהוג לומר 'מיננית' ולא ספייסרית אבל בהתחשב בדרך הדיבור הקלוקלת שלו, ממילא לא צריך לצפות ממנו להרבה. הקטע עם שרלוט נוגעת ביוסטיסיה בסתר היה מעניין - כבר מעבר להערצה בשלב זה...אני מניח שזה היה יותר קטע של אחווה אמיתית.

האיום שמתמודדות איתו שרלוט ויוסטיסיה בפרק הרבה יותר ברור. האם הם השתמשו בדם של צ'אוגורה? זה נשמע כמו ההשפעות שמיוחסות לו למרות שאני מניח שהם פשוט היו התגלמות מודרנית של 'המתופפים בשער' לפי כמה רמזים. אני מניח שסיימר לא יהיה מרוצה מכך מכך שהפסיקו בכזו ברוטליות את אחד הפרוייקטים שלו.

טוב, לאן הן הולכות עכשיו? לווסט דונס?

אני חייב לומר שהקרב על המחוז הסתיים יותר מהר משציפיתי, אבל בכל זאת היה מגניב לראות את הדמויות מעורבות כלכך במשו גדול. מעניין אותי לדת האם המחוז היה מצליח לנצח במערכה גם ללא הדמויות, או שהן היוו כוח מכריע?
הסיפור עם ונסה מעניין ומגניב, נחמד לראות צדדים חיוביים גם בסלדן, למרות שהסתיים באופן שלא הביא אותו לידי מיצוי.

מעבר לזה, אני חייב ליין שבנקודה הזו אי כבר מתחיל להיות מבולבל. ריבוי הפרקים והקמפיינים והזמן הארוך שהם נמתחים לאורכו מבלבל אותי מעט לגבי קו העלילה, ואני לא תמיד מצליח לזכור מה התחיל מתי ואיך הדמויות נכנסו אליו. אם תוכל להוסיף איפשהוא תקציר שיזכיר לקורא הוותיק מה קרה בכל חלק של הקמפיין עד עכשיו זה יהיה לי לעזר רב.

תודה על התגובות.

אני אכן אשתדל ליצור תקצירים מתישהו... בהחלט מבין מהיכן מגיעה ההערה הזו.
השאלה לגבי המערכה על המחוז היא, מה בדיוק התוקפים התכוונו להשיג - עם כל הכבוד, לא היתה להם שום יכולת לשלוט במחוז כל-כך קרוב להידרקראון במשך זמן, גם אם סלדן ואנשיו היו מושמדים, כנראה שהתגובה של הידרוסט היתה מאד קשה ומאד מהירה.
השאלה שנשארה לא לגמרי פתורה הוא מי משך בחוטים, והאם הוא התכוון להשיג משהו מעבר לגרימת כאוס,
אולי הסחה, שתמנע התערבות במקום אחר ומרכזי פחות?

סלדן הוא אדם קשה ומושחת, אבל בהחלט לא חד-מימדי.
והוא עדיין חי... (לצערה של שרלוט)

לגבי יוסטישיה ושרלוט, השחקנית מגדירה את זה כ-Bromance, כפי שמקובל יותר לראות בספרות לגבי גברים.
(אבל אולי נבט תוכל לדייק יותר ממני בעניין הזה, זו הדמות שלה וההחלטות שלה).

חזרה