• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון ה-9.11.12 בקלדאריה: פרק שלישי בקמפיין של אלאריס

הי,

העדכון השבועי בקלדאריה הוא פרק חדש (שחלקו השני הורץ היום בבוקר) בקמפיין של אלאריס.
והפעם, אלאריס משיבה מלחמה ליריביה במסגרת כללי המשחק המורכבים והחמקמקים של התאגיד, אולם נראה שהאפלה סוגרת מכל כיוון- ולא מדובר רק בנורמן בלק; ואם לא די בכך, משהו מוזר מאד, ורע, קורה לידידתה-יריבתה קאליסטה אינגראם.
לאחר החגיגה הלא שמחה במיוחד (עבורה) של ערב שבוע הנצחון ההידרוסטי, קטעי שמועות ומכתב מרושע מוליכים אותה למרדף מטורף בתוך הערפילים החמים של ראשית הקיץ, שמסתיים במאבק לחיים ולמוות בבית קברות עתיק ושכוח של מסדר סנט-קלאודור.

תהנו :)

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/allaryce/allaryce_index.html

פרק מעניין. אז שני הקמפיינים באותו קו הזמן. האם הם באותו הזמן? אני מניח שלוקח זמן מה לחדשות להגיע עד לווסטמור.

הטיפוס שהיא נאבקה בו בסוף נראה מעניין. נקרומנסר שמשתמש בקסמי טבע. אני מניח שנלמד עליו עוד בהמשך.

היות ואחת הת'מות של הקמפיין הספציפי היא טבע: מה מקום האלמתים בטבע של קלדאריה? האם האלמתים הם אוכלי הנבלות של קלדאריה או שקיימים גם אוכלי נבלות אמיתיים? בימי הביניים הוטלו קנסות על אנשים שירו בדיות משום שהן היו אחראיות על ניקיון הרחובות (בתקופה שהפסולת הייתה טבעית... -) האם אוכלי הנבלות נתפסים בתודעה של מקבלי ההחלטות בהידרוסט גם כסוג של פועלי ניקיון זולים?

אני חושב שלא הייתה מזיקה מפה של הסביבה הקרובה. התחושה שמקבלים היא שווסטמור היא עיר עצומה מהפרק הזה ספציפית. גם מקבלים את התחושה שעד כמה שהתאגיד גרוע, יש דברים יותר גרועים ממנו. הרוקח הראשי נשמע כמו אדם טוב למרות שאני מניח שהאג'נדה שלו היא לשמור על הסדר במקום. ללאוקונדרה עלה השתן לראש בפרק הזה.

מנין אלאריס קיבלה את לחשי הטבע שלה? מאידיין?

אז עלילת העל של הספר הראשון היא למצוא את קפטן קונינגטון? ואני לא חושב שזה כזה פשוט. קפטן קונינגטון הוא האפטרופוס של אלאריס עד שלא ייאמר אחרת. ממה שהתרשמתי מהחברה ההידרוסטית, אלאריס היא קטינה כך שהיא צריכה ובדחיפות אפטרופוס חדש ולו למען ההגינות.

ובכן,כאמור,מעניין מאוד להבין ששני קווי העלילה מקושרים,במיוחד כשאנו יודעים שיתכן ששרולט תיאלץ להגיע בסופו של דבר לווסט דאונס.

מעבר לכך,ניראה שנכון לעכשיו אלאריס לא בסכנה,מה שמרגיע קצת,אבל ההעלמות של אבא שלה מאוד מאוד מדאיגה.יש לאלאריס בכלל קצי חוי נותרים אחרי שהסתבר שהאחרון היה טעות?

תודה על התגובות :)

לגבי סכנה, אז אם אתה מתכוון לנורמן בלק, אז אלאריס אכן לא בסכנה מיידית. בלק הוא פסיכופת, אבל לא אידיוט, ובינתיים נראה שהוא נסוג - לפחות למראית עין, או לפחות שינה טקטיקה.
לגבי קצות חוט, לאלאריס יהיה אחד כבר בתחילת ההרצה הבאה, אחרי שתדבר עם החובל ורב המלחים של אבא שלה, שיספרו לה על המפגש האחרון שלהם עם קפטן קונינגטון.
לא זוכר כרגע אם רמזתי לזה בסוף התיאור שפרסמתי, או לא,
כי לשחקנית פיזרתי כמה מילים על זה בתור מעין טיזר להרצה הבאה.

להלדין: כן, שני הקמפיינים הם באותו זמן. הערב שבו אלאריס היתה בארוע של התאגיד לכבוד פתיחת שבוע הנצחון הוא בדיוק אותו ערב בו התקיים המשתה בארמון לאדנברידג' בו נכחה שרלוט. בכל מקרה, חלף זמן-מה בין פרק 13 לפרק 14 של שרלוט, ורוב החדשות שדיברו עליהם בווסטמור לא היו עדכניות במיוחד, ועסקו במה שקרה הרבה קודם.

ולא ממש. סוג כזה של חשיבה תועלתנית, ועוד לגבי אלמתים, לא ממש נראה מתאים להידרוסט.
מה גם שאוכלי נבלות רבים נוטים גם לשמש כמפיצי מגפות.

הכוונה לאוכלי נבלות טבעיים, לא אלמתים. גם בטבע יש סידור כזה: בעל חיים אחד מנקה את הפסולת של בעל חיים אחר. לדוגמא, האם תשמע את ההיפוטוטם מתלונן על כך שהברווזים מנקים את ההפרשות שלו? או אותם ציפורים שמנקות את גופו משרצים? באירלנד בימי הביניים היה עונש מוות לאדם שהרג דיה בשל החיוניות של העובדה שהיא גם ניקתה את רחובות העיר. לא אמרתי שזה צריך להיות נהוג בהיידרקרון אבל אני יכול להניח שזה יכול להיות מקובל באיזורי הספר הקרובים יותר אל הטבע.

חזרה