• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובה מהירה בפורומים - זמין מהיום

שלום,
לאחר שהתחבטנו קצת בנושא, החלטנו לאפשר לתקופת נסיון תגובה מהירה בכל הפורומים. מה זה אומר?
שמעכשיו בתחתית העץ אתם יכולים לכתוב תגובה לעץ האמור, מבלי צורך ללחוץ על הכפתור הוספת תגובה.
מה זה לא אומר?
1) זה הוספת טקסט בלבד, לעיצוב הטקסט, הוספת תמונות וכך הלאה, צריך להכנס לעורך המלא - או באמצעות הכפתור הקודם, או על-ידי הלחיצה על הכפתור "עורך מלא" בתחתית העמוד.
2) הסיבה שלא הוספנו את זה קודם, כי לא רצינו לעודד תגובות בסגנון טוקבקים או פייסבוק - עדיין נקפיד שתגובות יהיו בעלות תוכן ממשי וגם לא שיחות פרטיות.

אני חושב שדבר שכזה נהדר להמון מקרים, כאשר לא צריך להשקיע בהודעה, אבל חשוב לראות את ההודעה שמעל. אני אוהב את העובדה שיש עכשיו תגובה מהירה. כמובן, זה לא שהתגובות השטותיות לא היו קודם, אבל אני בטוח שהותיקים והחדשים כאחד ישימו לב למי שמספים.

רוי צודק, זה באמת טיפה מפריע בעין, וחייבים לפחות סמיילי אחד בהודעה, כי לפונדק יש כל כך הרבה סמיילים אדירים שחבל לא לנצל אותם. וירינארק, אני פשוט גולל למטה בתגובה הרגילה ואז אני רואה את ההודעות הספורות הקודמות. לי זה נוח ככה. אבל אני מבין בהחלט שזה יכול לעזור בהרבה מקרים.

רגע,בעצם היתרון היחיד של זה
זה שלא צריך ללחוץ על כפתור 'שלח תגובה' ?
נו באמת. יש דברים הרבה יותר חשובים שאפשר לעשות בפורום.
לעשות בחירות דמוקרטיות לנשיאות הפורום.
להרוג את כל הבוטים.
מרד,אני יודע?

הדרקון הכסוף אמר/ה:
רגע,בעצם היתרון היחיד של זה
זה שלא צריך ללחוץ על כפתור 'שלח תגובה' ?
נו באמת.
האמת היא, שזה עושה את התגובות הרבה יותר נוחות, במיוחד תגובות קצרות שאתה לא צריך סמיילים או ציטוטים או משהו. בסה"כ זה לא מזיק, ומקסימום להוסיף כפתור להסתיר את זה. השקיעו והוסיפו משהו לפורום עם כוונה טובה ורצון להפוך דברים ליותר פשוטים, לא צריך להתייחס לזה בצורה כזו מזלזלת.

תוספת נחמדה (ניסיון ראשון מתבצע ברגע זה), אבל אני אשמח לאפשרות להסתיר את התגובה המהירה למטה.
וגם - היה נחמד אם היה אפשר לצטט ישר לתוך התגובה המהירה בלי לזכור את הביביקוד בע"פ.

אבל סך הכל, זה אחלה.

חזרה