• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיבור אוטומטי

Daemon Hunter

פונדקאי ותיק
היי כולם.
כל פעם שאני נכנס לפורום אני צריך להתחבר מחדש אפילו שאני עושה חיבור אוטומטי ומקודם לא הייתה את הבעיה הזאת,מלפני שבועיים בערך התחילה הבעיה.
אנא פתרו את הבעיה.
בתודה דימון

Wood-Elf אמר/ה:
כן, אבל cookies - קבצי מעקב (לא טובים!)
ומה זו לדעתך האפשרות של חיבור אוטומאטי אם לא דרך של הפורום "לעקוב" אחרי מי שאתה?

בכל שימוש במחשב ישנה דילמה בין שני שיקולים - נוחות ואבטחה. אני יכול להבטיח לך שהCookie של הפורום אינו משמש למאומה מעבר לזכירת פרטי החשבון שלך.
אם אתה בוחר להשתמש בשרות שהפורום הזה מספק לך או לא - בחירה שלך.

נכון, אבל יש קבצי cookies שיכולים לעקוב אחרי פרטי האישיים ולשלוח אותם למישהו לא רצוי. אה, לא רגע זה וירוס.... לא משנה זה עוקב אחרי המידע של המחשב וכך אין לי פרטיות.

ונניח שמישהוא יחדיר לך COOKIESשעוקבים אחרי הרגלי הגלישה שלך. או שולחים מידע על המחשב שלך. הרי במקרה הכי גרוע הם ישלכו לך פרסומות לדו"אל על פי הרגלי הגלישה שלך.
ואלא אם אתה מחזיק על המחשב את המפרט הטכני של נק' התורפה של הכור הגרעיני בנחל סורק אז אין שום חשש. אתה לא באמת מעניין את ....אתה לא מעניין.

קוקי זה לא ממש תוכנת מעקב כמו שספייוור (SPYWARE) היא תוכנת מעקב, קוקי רוב הזמן רק מאכסן מידע עליך לעת שאתה נכנס לאתר כל שהוא שם אתה צריך להיות מוכר. כמו כאן, או כמו, למשל, באתרים עם פלאש - תמחק את הקוקי שלהם, הכל יצטרך להטען מחדש.....

אתה לא יוצר cookie, הפורום עושה זאת. עליך רק לקנפג את הInternet Explorer שלך שיקבל אותן.
לפחות ב5.5 בו אני משתמש זה תחת
Tools->Internet Options->Security->Custom Level->Cookies->Enable

כנראה שזה לא מאד שונה בbrowser-ים אחרים.

חזרה