• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ש: האם ניתן לירות יותר מחץ אחד בו זמנית?

ZZ

פונדקאי ותיק
האם יש אפשרות שדמות תוכל לירות מעל לחץ אחד בבת אחת נגיד לירות 2 חיצים

או שאפשר איך שהוא לפי הזריזות שהיא תספיק לירות 2 חיצים (אחרי הכל לדמות

שלי יש 20 זריזות) אז אם יש אפשרות כזאת או פיט או משהו אז בבקשה ספרו לי

עליו.

בתודה מראש עידן ;)

אני מניח שאתה מתכוון לאפשרות למתוח יותר מחץ אחד בו זמנית במיתר ולשחרר אותם ביחד. אם זה אכן המקרה הכישרון Manyshot (שמופיע ככשרון לא-אפי ב-Epic Level Handbook וגם בגירסה 3.5 של ספר החוקים לשחקן החדש). הוא הפיתרון.

המידה שבה הכישרון יעזור לך תלויה בתוסף ההתקפה הבסיסי שלו. בכל מקרה הוא דורש ממך זריזות של 15 ומעלה, תוסף התקפה בסיסי של 6+ לפחות וגם את הכשרונות ירי מטווח אפס וירי מהיר.

באשר לשאלות שלך הקשורות לדמות שאתה משחק - המלצות כלליות ניתן למצוא בשאלות של אנשים אחרים בפורום. אם אתה רוצה לשאול בצורה יותר ספציפית סביר להניח שיהיה קל יותר לענות לך בצורה מועילה.

ללוחם, סייר או אביר קודש בדרגה שישית, לנוכל, נזיר או כהן בדרגה 8, ולמכשף או אשף בדרגה 12 יש תוסף התקפה בסיסי של 6+.

נסה להסביר את דבריך (או, עדיף יותר, כתוב אותם בבירור מראש): אם יש לך 20 ממה? אז יש לך 5 ממה?

טוב אז הנה הסבר טיפה יותר טוב:

אני אשף יצירה ומכיוין זעקרונית הבעיה הלירות 2 חצים בבת אחת היא המהירות של

המתיחה של הקשת אז אני לא מבין למה דמות עם 20 לזריזות ותוסף 5 לא

תוכל לירות 2 חיצים בבת אחת? :confused:

בתודה מראש עידן ;)

קצב הירי (או התקפות אחרות, לצורך זה) לא נקבע רק לפי זריזות. במהלך סיבוב קרב של 6 שניות במו"ד קורים דברים רבים: התקפות, התחמקויות, הטעיות וכו'. כדי שהקרב יהיה נסבל יש הפשטה מסוימת (במו"ד היא משמעותית למדי) של האירועים הללו. כמעט כל אדם יכול להניף חרב ארבע פעמים במהלך 6 שניות, אבל לא כל אדם יכול לעשות זאת ביעילות. זה ההבדל בין לוחם בדרגה 1 ללוחם בדרגה 16.

כעת לגבי ירי: אני התייחסתי לירי של שני חיצים בו זמנית על ידי מתיחת שניהם בבת אחת וירי של שניהם בבת אחת. אם אתה מתייחס לקצב אש גבוה יותר (כלומר, יותר מתיחות של הקשת וחץ אחד עבור כל מתיחה) אתה צריך לעשות שימוש בכישרון אחר:

הכישרון ירי מהיר מאפשר לך לבצע התקפה נוספת בתוסף ההתקפה הבסיסי הגבוה שלך. עם זאת, כל ההתקפות, כולל זה שנוספת לך, סובלות ממחסר של 2- הנובע מהדיוק הפחות שאתה משיג כאשר אתה יורה במהירות.

טוב אז ככה מה שאני רציתי לדעת זה ככה:

1)האם יש אפשרות לירות 2 חיצים בו זמנית (לדרוך את שניהם בבת אחת)

2)לירות 2 חיצים בעזרת קצב יריה מהיר חץ אחר חץ

זה הכל בתודה מראש עידן ;)

רובה הקשת עצמו היה קסום ונתן לך לירות 4 פעמים בסיבוב? כי דווקא רובה קשת הוא נשק שללא כשרונות מיוחדים גם לוחם בדרגה 20 יוכל לירות בו רק פעם בסיבוב, במקרה הטוב (רובה קשת כבד ניתן לירות פעם ב-2 סיבובים) מכיוון שטעינה של רובה קשת היא פעולת שוות-תנועה (או פעולת סיבוב מלא עבור רובה קשת כבד).

עניתי לשתי השאלות שלך ואפילו פיצלתי את הנושא לשאלה ותשובה בעניין יריה בו זמנית. קרא את הדברים, תקן את ההודעות שמלאות בשגיאות כתיב ולא נוח לקרוא אותן ויאללה, קטול דרקונים על ימין ועל שמאל מחר והיום ואתמול!

חזרה