ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

רוצה לעזור לבן שלי להכנס לתחום - מישהו יכול להכווין?

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
toffi77

שליחה על ידי toffi77 » 19 דצמבר 2019, 22:33

שלום,
הבן 10 שלי מיוזמתו (וזה ממש חשוב) פנה אליי וביקש שאקנה לו כמה דברים כדי להתחיל לשחק.
הזמנתי סט קוביות ב-ALIEXPRESS
vהוא מצא סט של דמויות שהוא אוהב אז אני אזמין: Icons of The Realms Miniatures Epic Level Starter Game
וביקש גם פאת'פיינדר: אוגדן השחקן - איפה קונים את זה? צריך עוד משהו?

תודה לעוזרים
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 דצמבר 2019, 22:46

הדבר הכי חשוב כדי להתחיל לשחק מבוכים ודרקונים זה למצוא קבוצה. זה יכול להיות חוג מסודר או חברים שמשחקים, אבל ברגע שי את אלה אז יותר חשוב ממיניאטורות או קוביות זה לקרוא את החוקים ולהבין את המשחק.

יש הרבה שיטות בשוק, פאת'פיינדר היא הזמינה בעברית ויש אותה בחנויות ספרים רבות למיטב ידיעתי. בהצלחה לבנך!
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 19 דצמבר 2019, 23:49

שלום. בעיקרון ספר החוקים וקוביות מספיקים כדי להיכנס לתחביב, אז רק תקנה את הספר, וברגע שהבן שלך ימצא קבוצה הוא יהיה מסודר.

את ספר החוקים לשחקן של פאת'פיינדר אתה יכול לקנות בסטימצקי או בצומת ספרים. כמדומני שהם מציעים גם אפשרות של משלוח.

בשביל קבוצה אתה יכול לחפש חוג קרוב למקום מגוריך, או לחפש קבוצה כאן:חיפוש שחקנים, מנחים וקבוצות משחקי תפקידים. הבן שלך גם יכול להקים קבוצה עם חברים, שזה הכי נחמד :D

בהצלחה!
toffi77

שליחה על ידי toffi77 » 20 דצמבר 2019, 08:21

תודה על ההכוונה.
הוא הכיר את המשחק דרך חבר במושב והם רוצים להתקדם ביחד כקבוצה (ככה זה עובד?)
אם לחבר יש ספר חוקים יש צורך לקנות עוד אחד שיהיה אצלנו?
האם האוגדן הזה זה ספר חוקים , מצאתי באינטרנט ב-30 ש"ח, זה הספר הנכון? פאת'פיינדר: אוגדן השחקן - ספרי משחק
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 20 דצמבר 2019, 12:17

toffi77 כתב:
20 דצמבר 2019, 08:21
תודה על ההכוונה.
הוא הכיר את המשחק דרך חבר במושב והם רוצים להתקדם ביחד כקבוצה (ככה זה עובד?)
אם לחבר יש ספר חוקים יש צורך לקנות עוד אחד שיהיה אצלנו?
האם האוגדן הזה זה ספר חוקים , מצאתי באינטרנט ב-30 ש"ח, זה הספר הנכון? פאת'פיינדר: אוגדן השחקן - ספרי משחק
לא, זה רק קלסר נחמד לשים בו דפים.
מה שאתה צריך זה את זה:
פאת'פיינדר: ספר חוקים בסיסי - ספרי משחק
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 20 דצמבר 2019, 12:22

צריכים את הספר בשביל ללמוד לשחק ובשביל ליצור דמויות, אז ספר אחד מספיק. תנסה, כמו שאביעד כתב, למצוא חוג קרוב לבית.
לדעתי לא כדאי לקנות ספר, עד שהוא נכנס קצת לתחביב, כדי להימנע מהוצאה מיותרת של 250 שקל על עותק פיזי, לפני שהילד יודע מה הוא אוהב ורוצה.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 20 דצמבר 2019, 16:54

שני חברים זה מספיק ואחלה כדי לשחק, אם אתה או הורה אחר מוכנים להנחות להם. שלושה חברים זה אידיאלי אם אחד מהם מנחה. בקשר לספר, כמו שנאמר לפני עותק אחד זה מספיק בתור התחלה, לא צריך ספר לכל ילד.
אם אין לכם ניסיון קודם בכלל, מומלץ גם הרפתקה. אפשר לקנות (יש בעברית את מגילות העוצמה, קבר הלהבה הנצחית ואלופי האור) ואפשר להוריד בחינם מהאינטרנט (אם כי לרוב הכלל שאתה מקבל מה שאתה משלם עליו, תופס).

בנוגע לחוג, זה ממש תלוי בחוג. יש מדריכים שמשקיעים במשחק וזו אחלה חוויה וגם לא מעמיסים ילדים, ויש מדריכים שמבחינתם זה רק דרך להרוויח כסף וההנאה מהמשחק פחות חשובה להם. אני אישית ממליץ כן לזרום עם הילד למשחק ביתי אם הם רוצים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
פלדריק

שליחה על ידי פלדריק » 24 דצמבר 2019, 13:58

אם יש להם קבוצה(גם 3 זה אחלה, ארבע זה מצוין) שאחד מהם הוא המנחה בה, זה מעולה, שיתחילו ולאט לאט ילמדו. אם זה פחות בא לאחד מהם הקטע של להנחות, אז באמת יש אותנו מנחי החוגים, בשנים האחרונות התחביב בצמיחה, וברוב האזורים בארץ יש מנחה או חברת חוגים
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה