• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 דרקונים ונתונים [דו"נ 17][3.5] שרצים וולקניים

בעת שהר געש מתפרץ, מאות אלפי ליטרים של לבה רותחת מתפרצים אל פני השטח, גובים חיים של מאות ואף אלפי אזרחים תמימים.
עם זאת, ההתפרצויות המסוכנות ביותר הן התפרצויות של הרי געש שמחוברים באופן ישיר למישור האש. המאגמה שנוצרת במעמקי מישור האש איומה בהרבה מכל דבר במישור החומר. כשהרי הגעש האלה מתפרצים, הם יכולים לפרוש לבה על פני שטח של כמאה קילומטרים.
וכאן מתחילה הבעיה.
כשלבה נגועה באנרגיית אש טהורה מתפזרת על פני שטח כה גדול, הדבר משנה את אקולוגית האיזור באופן משמעותי. היצורים שחיים במקום מספחים אליהם את אנרגיית היסוד, והופכים לשרצים וולקניים.
לשרצים וולקניים עור בגוון הבזלת, עיניים בוערות באש נוזלית ופרצי עשן בוקעים מפיהם. הם נולדים עם דחפים הרסניים באופן מולד.

שרץ וולקני
שרץ וולקני הוא תבנית מולדת שניתן להוסיף לכל יצור מלבד יצירי כפיים, אל מתים, חוצנים, צמחים ורפשים. נתוניו של היצור משתנים באופן הבא:
סוג וגודל: היצור מקבל את תת הסוג אש. גודלו של היצור נשאר זהה.
מהירות: מהירותו של היצור גדלה ב-3 מ'.
דירוג שריון: השריון הטבעי של היצור גדל ב-3.
התקפה: התקפותיו הטבעיות של היצור גורמות לנזק אש נוסף של 1ק6.
התקפות מיוחדות: היצור שומר על כל התקפותיו המיוחדות, ומקבל בנוסף את ההתקפה המיוחדת נשיפת לבה.
תכונות מיוחדות: היצור שומר על כל תכונותיו המיוחדות, ומקבל בנוסף את היכולות המיוחדת עור לוהב וחסינות מאש.
תכונות: 4+ לכוח, זריזות וחוסן.

נשיפת לבה: נשק נשיפה כפעולה רגילה, חרוט באורך 9 מ', 3ק6 נזק, תגובה לחצי, ד"ק להצלה שווה ל-10 + חצי ק"פ היצור + מתאם החוסן של היצור. זמן טעינה 1ק4 סיבובים.
עור לוהב: כל מגע ישיר עם עורו של השרץ הוולקני גורם לנזק אש של 1ק6 לנוגע. אם המגע רציף (לדוגמא בזמן היאבקות) הנזק הוא 1ק6 לסיבוב.

"הוא מקבל באף 4+ לכל התכונות הגופניות, נשק נשיפה, חסינות לאחד מסוגי הנזק הנפוצים ביותר, מהירות מוגברת, שריון טבעי, תכונה של חפצ''ק להתקפות הטבעיות שלו, ו.. כן, כל מי שנוגע בו סופג נזק.

והכי טוב, כל הדבר הזה מתלבש על מפלצת אחרת ואפילו לא מוריד לה אף יכולת!"

ממ.. נשמע כמו משהו שהייתי רוצה לשחק במנצ'קין נולד.
אבל עכשיו ברצינות, נראה לי שמתאם הדרגה צריך להיות 4 או 5, אולי אפילו 6.
הדבר הזה ממש חזק.

קצת שיעמם לי, אז ציירי עטלף וולקני. אני אומנם עוד לא ברמה אבל אני מתאמן. כך שאם מישהו רוצה שאצייר משהו (מפלצת, שחקן או דבש) אז בכייף. רק תדעו שזה אימון ולא מקצועי.
הציור המצורף פה הוא גרסה ישנה

קבצים מצורפים

• 15143775240001931158619.jpg
    15143775240001931158619.jpg
    200.9 KB · צפיות: 476
חזרה