• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 לחש חדש: נשיכת/שאיבת העכביש. (3.5)

נשיכת העכביש .
עוצמה
דרואיד 8.
ק, ת, ח.
טווח: מגע.
מטרה: יצור אחד שנגעו בו.
משך: סיבוב דרגה.
הצלה: ראה טקסט.
התנגדות לחשים: לא
בהתקפת מגע מוצלחת מזריקה חומצה מעכלת לתוך המטרה , המטרה סובלת מההשפעה הבאה: כל סיבוב (עד למספר סיבובים השווה לדרגת המטיל) על המטרה להציל קשיחות או לחטוף נזק חומצה השווה לדרגת המטיל, שלושה הצלות קשיחות מוצלחות רצופות גומרות את הלחש.
רכיב חומרי: זוג שיני עכביש.

שאיבת העכביש.
תהפוכה.
דרואיד 8.
ק,ת.
טווח: מגע
מטרה: יצור אחד שנפגע מ"נשיכת העכביש"
משך: מידי,
הצלה: קשיחות לחצי.
התנגדות לחשים: לא.
כאשר הלחש פגוע מטרה שחטפה נזק מ"נשיכת העכביש" על המטרה להציל קשיחות או לאבד נקודת חוסן על כל 15 נקודות נזק שהיא חטפה. ההצלחה מפחיתה את זה בחצר.
המטיל מקבל נקודות חוסן זמניות (למשך סיבוב דרגה) השוות לנקודות החוסן שהמטרה איבדה.

המממ... קונספט מוצלח... אני אוהב את הרעיון של לחש כזה, שמבוסס על ההשפעה של הלחש הקודם. זה לא יעיל מספיק, אבל זה ממש קול. אני חושב שהלחש השני מתאים יותר למסורת האוב. הלחשים גם בכללי חלשים מדי לדרג 8.
אגב, למה אין התנגדות לחשים?

בכל מקרה, מה בנוגע לאלה:

קטילת העכביש
אוב
דרואיד 8
ק,ת, ח, נק"נ
בינוני
יצור אחד שמושפע מנשיכת העכביש, וערך החוסן שלו הוא 10 או פחות
מיידי
לא
כן

כאשר המטיל בוחר במטרה, שהוחלשה זה מכבר ולשד חייה נמצץ ממנה בכוח, דמה של המטרה פורץ מתוך פצעה בכוח, והורג אותה לחלוטין.
רכיב חומרי: שן עשוייה זהב עם אבני חן, בשווי 1,000 מ"ז לפחות
נק"נ: 500 נק"נ

יריקת העכביש
תהפוכה
דרואיד 5
ק, ת
קרוב
יצור יחיד
מיידי
לא
כן

המטיל יורק פרץ של חומצה לכיוון המטרה, תוך כוונה למוטט את ההגנות שלו ולהפוך אותו לטרף קל. על המטיל להצליח בהתקפת מגע לטווח רחוק. אם הוא מצליח, החומצה ממוססת את העור החיוצני של המטרה. הדבר לא גורם לה לנזק, אך גורם לה 1ק4 נקודות נזק לחוסן ומעלה את ד"ק ההצלה כנגד הלחשים נשיכת העכביש ושאיבת העכביש ב-5. הפעלה נוספת של הלחש על אותה מטרה לא תגרום להעלאה נוספת לד"ק.

כמו שאמרתי, הקונספט של לחשים שמשלימים אחד את השני מאוד מגניב, אבל הוא לא יעיל מבחינת קראנץ'. אני חושב שכרגע, הבעיה העיקרית בלחשים למעלה היא שהם חלשים מדי ללחש דרג 8. תחשוב על זה שבדרג 8 יש לדרואיד את הלחשים מערבולת רוחות, קרן שמש , דחיית מתכת ואבן ורעידת אדמה. תשווה את הכוח של הלחשים שלך ללחשים האלה.

קטילת העכביש לא קצת יקר מידי? שלא לדבר על זה שאין הרבה יצורים אם ערך חוסן 10 בדרגה הזו...
"יריקת העכביש" נראה כמו לחש די טוב
אולי אני אאחד את הלחשים (ובמקרה הזה הם יהיו לחש אוב)
אוקיי הנה גרסה חלופית.
נשיכת/שאיבת העכביש .
אוב
דרואיד 8.
ק, ת, ח.
טווח: מגע.
מטרה: יצור אחד שנגעו בו (ראה טקסט).
משך: סיבוב דרגה.
הצלה: ראה טקסט.
התנגדות לחשים: כן
בהתקפת מגע מוצלחת מזריקה חומצה מעכלת לתוך המטרה , המטרה סובלת מההשפעה הבאה: כל סיבוב (עד למספר סיבובים השווה לדרגת המטיל) על המטרה להציל קשיחות או לחטוף נזק חומצה השווה לדרגת המטיל, שלושה הצלות קשיחות מוצלחות רצופות גומרות את הלחש. נתן בזמן הלחש או עד עשרה סיבובים לאחר גמירת הלחש (בין אם משלושה הצלות או שפשוט נגמר הזמן) לצור השפעה שנייה על ידי התקפת מגע נוספת, על המטרה הציל קשיחות או לאבד נקודת חוסן על כל 15 נקודות נזק שהיא חטפה. ההצלחה מפחיתה את זה בחצר.
המטיל מקבל נקודות חוסן זמניות (למשך סיבוב דרגה) השוות לנקודות החוסן שהמטרה איבדה.
רכיב חומרי: זוג שיני עכביש (יש להשתמש בשן הימנית בשביל ה"נשיכה" ובשמאלית בשביל ה"שאיבה".

אני מקווה שזה לא יצא חזק מדי, מצד שני בדרגה הזו יש לדרואיד את "אצבע המוות" ובדרג הקודם "מרפא".

העניין עם דרישת החוסן זה לוודא שהחלשת את היצור קודם עם שאיבת העכביש. אנחנו מדברים כאן על לחש הרג מיידי ללא צורך בהתקפת מגע ובלי זריקת הצלה. הנרף שלו זה א'. המחיר, כולל תשלום נק"נ, וב'. העובדה שצריך להשתמש בו על יצור אחרי שעשית לו נשיכה ושאיבה.

חזרה