• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פורסם תוכן העניינים של Curse of Strahd

ההרפתקה http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=14&t=36683 שמגיעה לחנויות בחודש זה ממש, נחשפת כארגז חול אחד גדול ומגניב לפי תוכן העניינים.
קצת לא ברור לי כמה מבנה/רקע יש להרפתקה, אבל נראה שיש המון דברים מעניינים מה לעשות, וגם השפעה ממשית על סטראהד - האם הוא יחיה או ימות.
מעניין אותי גם לראות עד כמה יתייחסו לאימה ברצינות בהרפתקה, או שזה פשוט יהיה הקישוט / רקע של הרפתקת פנטזיה רגילה.
curse-strahd-table-contents.jpg

הם הכניסו ירידה יפה על ז'אנר הערפדים הרומנטיים והמסר הבעייתי שלו: "האהבה שלך יכולה לשנות את המפלצת הסדיסטית שמתעללת בך! את רק צריכה לאהוב אותו מספיק!"

ועל זה כבר נאמר - אם כריסטיאן גריי לא היה מיליונר אלא סתם אתיופי שגר באתר קראוונים, זה לא היה רומן רומנטי - זו הייתה כתבת פלילים של ברהנו טגניה בחדשות ערוץ 2.

Darkbringer אמר/ה:
זמין ב-Bookdepository....
תודה, הזמנתי :)
המוצר הראשון של מבוכים ודרקונים 5 שקניתי מאז Rise of Tiamat. הת'מה השונה הייתה גורם עיקרי - ואישית, אני לא כל-כך טוב בהרפתקאות אימה, אז אולי קללת סטראהד ילמד אותי ;). חוץמזה Sandbox זה אחלה, והקמפיין הנוכחי של חמש מתקדם יפה, אז אפשר לחשוב על העתיד...

אני מריץ כרגע את Out of The Abyss ואני חייב לציין שהמערכה מרגישה לי יותר יציבה ומאורגנת מ-Tyranny of Dragons
ToD הרגיש לי יותר מידי לא מאוזן ולא מאורגן. כנראה היציאה בסמיכות לספרי הבסיס ו ההסתמכות על אלמנטים לפני הסגירה הסופית של החוקים.

OoTA מצליח להעביר את המראות והתחושות של מערכה ב-Underdark, משהו ששנים כבר לא יצא לי לעשות (כן, גם ברייבנלופט לא הנחיתי המון שנים).

חזרה