• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ברוכים הבאים למבוכים ודרקונים בעברית !!!

סטטוס
נעול לתגובות.
תחת רשת הפונדק. אנשי כוכבי כסף ישמחו לענות לשאלות בכל נושא הקשור למבוכים ודרקונים.

מה זה לחש תלוי-שפה ?
כמה התקפות בסיבוב יכול לעשות לוחם 20\אשף 20 וכמה יכול אשף 20\לוחם 20 ?
מה קורה כשיצור מזומן מזמן יצור אחר ?
כיצד אפשר לשחק מינוטאור כדמות שחקן ?

כל אי-בהירות שאולי מצאתם בחוקים, יש לכם שאלה אודות התרגום, כוכבי כסף או מו"ד בכלל תוכלו לשאול בפורום החדש באתר הפונדק המשותף לפונדק ולחברת כוכבי-כסף, ההוצאה לאור שמביאה את מבוכים ודרקונים בעברית לישראל.

למשל, גובלין ישאר גובלין, או שישנו אותו ל-"תפלץ" או משהו כזה, כמו שעשו ב"כישופים ומבוכים"?

בתודה, ערן אבירם.

(הרגשתי צורך להחיות את הפורום. :lol: )

א. הגובלין יישאר גובלין
ב. ב"כישופים ומבוכים" התפלץ הוא המקבילה של האורק, הגובלין תורגם כ"שדון" ולכל הטעמים האחרים ממלא אותו תפקיד מפוקפק באקולוגיה מפוקפקת לא פחות.
ג. תודה לך על התעניינותך בפורום.

אני לא חושב שמגיע להם שיקראו להם "חארים". הם אומנם קצת Cannon Fodder, אבל "חרא" זה כבר קצת יותר מדי. אני מבקש מעורך הפורום להוריד מיד את התגובה הזאת, שהיא לא לעניין, ופוגעת באילו מאיתנו שהם גובלינים. 8)

כידוע, WotC מוציאים גרסא "משופרת" וחדשה לD&D D20 בחודש יולי הקרוב. אמנם אף אחד לא מחויב לקנות אותה, אך אני מן הסתם מגלה עניין רב בהפשטת השיטה בעיקר בכדי לעניין "משתמשים" חדשים.
האם גרסא זו תתורגם גם כן ?

נשמע מצויין. במידה ואכן כך הדבר, קיים סיכוי גבוה ביותר שאחכה לגירסא בעברית.
בתקווה כמובן שהמחיר ישאר בגדר הסביר.
כל הכבוד :D

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה