• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 רוח טבע המיוצגת בגזע ומקצוע?

מסיבות מאוד משונות, אני מחפש דרך להביע קיום של דמות בצורה רגילה של דמויות (מקצוע נורמלי, גזע נורמלי וכו') כשהדמות היא רוח טבע עם כוחות טבע מאגניבים. עכשיו, אתם מכירים דרך לייצג את זה באמת בצורה מכאנית בשיטה? כרגע זה דרואיד אלדריין, אני מחפש אם יש משהו שיותר בכיוון של רוח טבע ממש.

התשובה הטובה ביותר
מניח שגם כוהן עם תחום השפעה טבע ... אולי אביר קודש עם שבועה מתאימה, טכנית גם וורלוק יכול להתאים ומכשף עם מורשת פרא (הטבע הוא פראי), למעשה גם אתה יכול לקחת ברברי עם הסבקלאסס של הסערה ולהציג את עצמך כרוח טבע שהופכת לסערה כשהיא זועמת.

מבחינת גזע, אלדרין יכול לעבוד אבל יש את הגזע מהספר של ולוו (שחכתי את השם) שהם סוג של שומרים של הטבע, נראה לי גם יכול להתאים.
מניח שגם כוהן עם תחום השפעה טבע ... אולי אביר קודש עם שבועה מתאימה, טכנית גם וורלוק יכול להתאים ומכשף עם מורשת פרא (הטבע הוא פראי), למעשה גם אתה יכול לקחת ברברי עם הסבקלאסס של הסערה ולהציג את עצמך כרוח טבע שהופכת לסערה כשהיא זועמת.

מבחינת גזע, אלדרין יכול לעבוד אבל יש את הגזע מהספר של ולוו (שחכתי את השם) שהם סוג של שומרים של הטבע, נראה לי גם יכול להתאים.

התשובה הטובה ביותר
יש במדריך וולו את הטריטון, שהם גזע של שומרי הים עם כוחות של מים, ואת הפירבולג שהוא מין ענק קטן (עד 8 רגל, נחשב בינוני) עם יכולת לשנות את מראהו וגובהו באשליות ומסוגל לדבר עם חיות וצמחים.

חזרה