• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תספרו על החבורות שלכם...

לפי דעתי אחד מהדברים החשובים ביותר במשחק הוא שימור ההיסטוריה (כמובן בחבורות שמשחקות שנים) אז רציתי לדעת האם יש אצלכם מישהו שדואג לזה? (אצלנו זה אני, ויום אחד שהקובץ יהיה מוכן הוא גם ישוחרר לציבור)

ואם כן אז אולי תספרו לכולנו על החבורה שלכם :twisted:

ד"א לא מדובר על חווייות קצרות אלא יותר על תיאור רחב/אפי :)

החבורה הראשונה שלנו הייתה להרפתקאות היסטוריות (תקופת מסעות הצלב) והיינו:

(כל החבורות מהדורה שנייה)

אני - גנב (בדרגה שלוש שיניתי לנזיר לפי חוקי מהדורה ראשונה)
היה עוד פלאדין, קוסמת, כהן (עם AC של מינו 6. קראנו לו "קובית הברזל"), קואליר, דרואיד, עוד גנב (הצטרף בהמשך). אני לא זוכר את השאר. היינו משהו כמו 13 ילדים ואז התפצלנו לשתי קבוצות. זו הייתה החבורה הרצינית הראשונה ששיחקתי, וסה"כ עשינו את מסע הצלב הראשון וכבשנו את ירושלים. שיחקנו ככה משהו כמו שנתיים.

החבורה השנייה הייתה לספלג'אמר והיינו חבורה כאוטית:
אני הייתי ברברי (עם קשתות, לא עם גרזנים). היו גם קוסם מניאק, קוסם אפס, לוחם אחד, גנב אחד ואני לא זוכר מה עוד (וואו כאילו נמחק לי הכל).

אח"כ החלטנו לעשות את THE RETURN TO THE TOMB OF HORRORS ובנינו דמויות וקידמנו אותן לדרגה 16 בערך.

אני הייתי לוחם אסוראס (אחד מהדברים היותר עוצמתיים שיש בכל המהדורה השניה. בגלל זה אני הייתי דרגה 12, ובכל זאת אני לקחתי את כל האויבים). היו לנו פלאדין, שני כוהנים, לוחם אחד סייר אחד קוסם אחד וזהו בערך. הפסקנו ממש סשן אחד אחרי שהתחלנו ואם למישהו יש את ההרפתקה הזאתי... אני שמרתי את הדמות...

אני זוכר הרבה מאוד אירועים משעשעים והנה אחד לפניכם:

השה"ם שלנו (אמיר: זה היה אורן שתקלוט את הקטע) התמסטל לפני הסשן וכל הסשן שעבדנו על הדמויות הוא ישן, קם מפעם לפעם, הטיל קוביה ועשה "נכשלת.... מקממממ 20 HP"... אח"כ הוא שאל איזה מפלצת נרצה להלחם אז אמרנו, כמובן, טראסק. ואז נלחמנו בטראסק.

אהה.... לי יש קבוצה אחת נוכחית, אני מריץ להם בינתיים פרולוגים די מגניבים למשחק שלהם, אבל מאחר שזה אקסאלטד, אני צופה יותר מריבות מאשר הוויכוחים בניו יורק בין הקאמארילה לסאבאת' (אני משתמש בביטוי הזה הרבה, מסיבות טובות).

הקבוצה מורכבת לה מלונאר של ירח מלא (לוחם) בעל טוטם של זאב כפור, בעל ניסיון של מספר שנים מועט בעסקים הרציניים של החברה הלונארית, הוא מחפש דרכים לעשות לעצמו שם ובתור לונאר ירח מלא גאה, הוא רוצה להתעמת עם אדון המוות מסיכת החורף, בדרך הוא קיבל משימה מהפטרון שלו (אחד הזקנים של החברה הלונארית) ללמוד ככל שיוכל על הסולאריים שמתחילים לחזור לעולם.
הבא בתור הוא לונאר אחר, בעל מאפייני הירח המשתנה, בעל טוטם פנתר שחור משבטי המזרח הרחוק - הפטרון שלו נטש אותו אחרי המבחנים ועכשיו הוא מחפש את המשמעות של "מה זה להיות לונאר" בעצמו, כמה מעט הוא יודע על זה שהפטרון שלו צופה בו ומחכה לרגע הנכון להפוך אותו לחלק אינטגרלי מחיי החברה הלונארית - הוא צעיר וחסר ניסיון, אבל בעל כשרון ויכולת רבים.
נוסף הוא סולארי ממעמד הלילה, בלש במקצועו ובן למשפחת דמי-דרקון סוררת, הוא נלמט מנקסוס בעור שיניו כאשר בת לוויתו היחידה היא ינשוף שהקשר ביניהם חוזק בעקבות ההתעלות שלו לדרגה על טבעית - הוא מחפש בעיקר דרך להבין מה קרה לו ואיך להשתלט על כוחותיו החדשים - כמו גם למצוא את המטרה שלמענה ייעד אותו אבי השמש.

השחקן האחרון משחק סולארי ממעמד ליקוי החמה - דיפלומט ופיראט לשעבר הוא עבר את רוב העולם בחיפוש אחרי הרפתקאות ושאר דברים לעשות, הוא חלקלק ומהיר לשון וגם לא ממש מחבב לחימה, הוא עבר את ההתעלות שלו במפגש לא נעים עם פיות קטלניות, הוא הגיע למזרח לאחר מפגש קרוב עם המוות בעיר הצפונית "קאברנס" שם חיזיון נוסף נפל עליו והורה לו להגיע ולסייע לחבורה, גם אם זה לא ממש מוצא חן בעיניו :)

חבורה מורכבת, עם מניעים סותרים אבל בסופו של דבר אני צופה הרפתקאה מעניינת.

חזרה