עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

משחקי תפקידים בשבת

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

משחקי תפקידים בשבת

שליחה על ידי אביעד » 07 יולי 2019, 23:38

Darki כתב:
07 יולי 2019, 17:43
למה שזה יהיה שונה?פשוט לא משחקים בשבת
המגדל הבודד כתב:
07 יולי 2019, 21:48
זה לא ממש נכון... כשחקן דתי, אני שיחקתי בהמון משחקי תפקידים בשבתות. אמנם אתה לא יכול לשחק חלק מקמפיין, כי צריך לרשום, אבל חדפ"ים הם חלופה מעולה, ושיחקתי הרבה כאלו בשבתות.
nav566 כתב:
07 יולי 2019, 22:54
בתור דתל"ש, אני יכול להעיד שלשחק מו"ד בשבת זה אפשרי ומשמש אימון זיכרון מוצלח ביותר.
Darki כתב:
07 יולי 2019, 23:34
רק שאני בתור אדם דתל"ש מעולם לא שיחקתי במו"ד לא בשבת,עד לפני כמה חודשים.יכול להיות שזה היה קשור למנחה אבל ההתקדמות שלי מהמשחק ביום חול הייתה הרבה יותר גבוהה.
אז מכיוון שמסתבר שזה ממש מעניין לשמוע על הרגלים של דתיים, חילונים ודתל"שים שמשחקים משחקי תפקידים בשבת וביום חול, החלטתי לפתוח על זה נושא. :D
אני לא משחק מו"ד בשבת, מה איתכם, שאר הדתיים והדתל"שים בפורום ששיחקו בשבת בהיותם דתיים - איך זה אפשרי לשחק בשבת ולזכור את כל הנתונים של דף דמות במו"ד 3.5 או 4? אני אישית מעולם לא הצלחתי להבין ואשמח לשמוע.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

משחקי תפקידים בשבת

שליחה על ידי המגדל הבודד » 08 יולי 2019, 08:05

אני וחברים שלי פשוט היינו מכינים דפי דמות מראש, מביאים קוביות ומשחקים. לא שיחקנו אף פעם בקמפיינים בשבת, כי אז צריך לרשום יותר, אבל חד"פים הם אופציה טובה וכיפית למשחק עם חברים בשבת ישיבה.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

משחקי תפקידים בשבת

שליחה על ידי dragonian » 16 יולי 2019, 03:33

יצא לי להנחות בשבת. פשוט לא רושמים, ובמוצא"ש מעדכנים את הדפ"ד לא רואה סיבה שזה יהיה אישו
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

משחקי תפקידים בשבת

שליחה על ידי אביעד » 16 יולי 2019, 09:45

בעייתי קצת מבחינת איסור הכנה מקודש לחול, לא?
הרי אתם מתכננים בשבת מה לעדכן בדף הדמות ביום חול.
אם זה רק עניין טכני של עליית רמה פחות בעייתי - אפשר לעלות רמה ביום ראשון בלי קשר לאם שיחקתם בשבת או לו. אבל לעדכן את הנק"פ של שבת כבר יותר בעייתי

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה