• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 40] נול-רא

נול-רא, שמשמעות שמו בשפה האלפית היא "עלי פרא", הוא יער בגודל בינוני הנמצא בחלקה הדרומי של הממלכה האנושית של סליית'ון. בעבר, בני האדם התרחקו מהיער. כינו אותו "היער המקולל" בגלל הצמחיה המשונה שבו. בעוד מחוץ לגבול היער הדשא היה ירוק והעצים חומים, ביער עצמו הצמחייה התנהגה בצורה שונה. צבעם של עלי העצים ועלי הדשא שחור כדיו, וגזעי העצים לבנים כשלג. ישנן שמועות רבות בנוגע למקור התופעה. חלק אומרים שמדובר בקללה שהטיל מכשף קדום, חלק אומרים שזה בגלל שהאלפים העליבו את ברקן, אל הקשת והחלומות. וכנקמה, הוא מנע מביתם את הצבעים.
בין כה וכה, האלפים החיים ביער לא מבינים על מה כל המהומה. מחולקים לשבטים המקדישים את עצמם לחיות שונות, האלפים של נול-רא חיים מהטבע וביחד עם הטבע, תרבותם מזכירה את תרבותם של האמריקאים הילידים של עולמנו.

אבל אז, יום אחד, האלפים נעלמו. אף אחד לא יודע למה, אף אחד לא יודע איך, אבל היער המקולל נותר שומם מאלפים. רק אלף אחד נותר, וגם הוא לא מוכן לדבר על הנושא. כיצד הדמויות יפתרו את התעלומה? ומה הקשר לטוטמים העתיקים שמעטרים את פני היער? אני משאיר את זה למנחה להחליט.
------------
נול-רא עצמו הוא יער שמופיע בעולם המערכה הביתי שלי, סרמיאת, והוא אחד מהמקומות הראשונים שהמצאתי בו. לפני כמה שנים, אחד השחקנים שלי רצה לשחק את האלף האחרון של היער. והזכרון הזה בעצם יצר את קרס ההרפתקה שהבאתי לעיל. כמובן, אפשר להכניס קרסי הרפתקה אחרים, או להשתמש ביער בלי קרסי הרפתקה. הכל תלוי במנחה.

Nextorl אמר/ה:
לפני כמה שנים, אחד השחקנים שלי רצה לשחק את האלף האחרון של היער. והזכרון הזה בעצם יצר את קרס ההרפתקה שהבאתי לעיל. כמובן, אפשר להכניס קרסי הרפתקה אחרים, או להשתמש ביער בלי קרסי הרפתקה. הכל תלוי במנחה.

דווקא לא. אבל אני אנצל את ההזדמנות כדי לפרסם את הכמה פסקאות שכתבתי לו בשביל להכנס לאווירה שלו:
נזיר אלף יער, ניצול מהשריפה הגדולה של נול-רא. קא-סאי היה בעבר אלף יער רגיל משבט אנגאס- שבט הנחש. הוא חי בהרמוניה עם רוחות הטבע, ותפקידו בשבט היה לגדל את הנחשים ולחלוב את הארס משיניהם- ארס שהאלפים סחרו בו עם המגדל הירוק, כמו גם משחו על נשקיהם שלהם.
בשנת 2101 ל"ה, העשירי לג'ירה, הוא יצא למסע הציד הראשון שלו בינות העלים, עוקב אחר ינשודוב. המטרה שלו הייתה פשוטה- להראות כי הוא מסוגל להכניע את היצור מבלי להזיק לו, להוכיח את עליונותו.
הוא כבר היה מאחורי הינשודוב, מוסתר בין עלי הצמרת השחורים של היער, כשהר ייגאר התפרץ, ופלישת הדמים החלה. צבאותיו של צ'רמולט פשטו על הארץ במהירות, השמיים הפכו לאדומים מצבע עורם של השדים, וקא-סאי נמלט חזרה לכפר שלו.

שלושה ימים לאחר מכן, הנער הנמוך ביותר מבין פלוגת החיילים האלפים צפה בביתו, בכל היער, בוער. הוא יכל להרגיש את הרוחות נשרפות, את כוח החיים עוזב את היער. אוזניו החדות קלטו את צחוקם של השדים, שאגותיהם, ואת משק כנפי העור שלהם.
הוא הבטיח לעצמו שהוא ישקם את היער, יחזיר את הרוחות. הוא הבטיח לעצמו שהוא יתקן הכל. אבל עד אז... השדים צריכים לסבול.

הוא נלחם במשך שנים בשדיו של צ'רמולט, לומד להפוך את גופו לנשק האולטימטיבי, וחשוב מכך- יודע מתי להתחבא מאחורי חבר שיספוג את המכה במקומו. לבסוף, קא-סאי מצא דרך.
למי שלא עוקב אחרי המשחק שלי בפורום משחקים מקוונים, קא-סאי ניסה לגנוב את כוח החיים של אנשים כדי להשיב את החיים ליער ולאפשר לו לגדול מחדש לאחר השריפה. הוא תקף אנשים חלשים- ילדים, שיכורים.

חזרה