• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[שו״ש 36]-צבא הילדים

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
אני יודע שזו ההגשה השניה שלי לאותו אתגר (ובאותו יום... משעמם לי בחיים :) ), אבל הבנתי שזה חוקי ורצוי.
זה מתאים לעולם מד״ב או מודרני הרבה יותר משזה מתאים לפנטזיה, אבל אני לא מת על מד״ב... תרגישו חפשיים לשנות לצרכיכם.
ילדים שלוחמים זה דבר נורא. ילד אמור ללמוד ולשחק. נכון, בהרבה מקומות ברחבי עולם הפנטזיה --- (הכנס שם רנדומלי) רק העשירים שולחים את בניהם ללמוד, וילדי העניים עוזרים בבית, אבל זה לפחות בבית, עם אמא, אחים ואחיות שמגנים עליך, וכנראה שלא תמות. בקיצור, ילדים שלוחמים זה דבר מתועב. בדיוק את זה מנצלים מכשפי קונפדרציית ערי המדינה של דוריס.

עיר המדינה דוריס ובנות בריתה נמצאות במלחמה מול הקונפדרציה היריבה, ברית ערי הנמל של מרינופול. שני הצדדים לא בוחלים באמצעים להשגת תמיכה או ניצחון, ולאחרונה הגה וולגינקוס, ראש המאגים של דוריס, שיטה בעזרתה תוכל מולדתו לעשות דמוניזציה ליריבתה: הוא השתמש בקסמי שינוי צורה חזקים ביותר, ובמהלך שהרג אותו ואת 6 מ-12 תלמידיו המצטיינים, הצליח להפוך את כל חיילי מרינופול לבעלי דמות... ילדים.
המהלך הצליח, ושאר העמים והמדינות באזור התייחסו למרינופול כאל מדינה נצלנית ואכזרית ששולחת ילדים רכים ותמימים למוות אכזרי. כמה מהן הכריזו עליה מלחמה, וחרם כלכלי הוטל עליה. לאן תימשך המלחמה? זו שאלה טובה...
ניתן להפר את הקללה בעזרת כשף מארה שחור, שבו מטילים קללה אכזרית שמוחקת את חיי מטילי קללת הילדים ואת כל מה שעשו: החל מהאוכל שאכלו והפרישו כצואה וכלה ברצח נכדי הרב-מאג.

איך לשלב בהרפתקה?

1) השחקנים נשכרו בידי מרינופול כדי לגלות מה הפך את חייליה לילדים וכיצד ניתן להפר זאת.

2) השחקנים נשכרו בידי איזו עיר מדינה ״שדואגת לזכויות בני האדם״ כדי להבריח את הילדים התמימים והמסכנים למקום מבטחים.

3) כל דבר שיעלה על דעתכם...

איך הם יהפכו את עצמם? מה שכן... הם יכולים להיות חלק מחיילי מרינופול שנהפכו לילדים, אבל ביטול הכישוף הוא מסובך מאוד.
בעולם שלי, כשאתה יוצר משהו-יוצר משהו גדול-חלק מהמהות שלך נכנסת בו, ככה שזה דבר שאי אפשר לחזור אחריו. דוגמה: כשליאונרדו דה וינצ׳י צייר את המונה-ליזה, הוא שיקע בה חלק מכוחו, ככה שהוא לא יוכל לחזור אחריה ואףאחד אחר לו.
בדיוק זה מה שקרה כשהרב מאג ותלמידיו עשו את הכישוף. רק במחיקת חלק ממהותם ומכוחם ניתן לבטל את הכישוף. כך שרק בלחש מארה אכזרי ובלתי צפוי שימחק מההיסטוריה את מטילי הכישוף ניתן לבטל אותו.

אז אתה יכול להוסיף חפץ כלשהו שמתעלה על חוקי הקסם הנורמליים, חפץ שהדמויות הולכות לחפש כדי לשחרר את עצמם מהקללה -
ובגלל כוחו, האויבים מחפשים אחריו גם.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
איך הם יהפכו את עצמם? מה שכן... הם יכולים להיות חלק מחיילי מרינופול שנהפכו לילדים, אבל ביטול הכישוף הוא מסובך מאוד.
בעולם שלי, כשאתה יוצר משהו-יוצר משהו גדול-חלק מהמהות שלך נכנסת בו, ככה שזה דבר שאי אפשר לחזור אחריו. דוגמה: כשליאונרדו דה וינצ׳י צייר את המונה-ליזה, הוא שיקע בה חלק מכוחו, ככה שהוא לא יוכל לחזור אחריה ואףאחד אחר לו.
בדיוק זה מה שקרה כשהרב מאג ותלמידיו עשו את הכישוף. רק במחיקת חלק ממהותם ומכוחם ניתן לבטל את הכישוף. כך שרק בלחש מארה אכזרי ובלתי צפוי שימחק מההיסטוריה את מטילי הכישוף ניתן לבטל אותו.
אני רואה שהרעיון שהצגתי אי אז, או שהשפיע יותר משחשבתי, או, שהוא פשוט נפוץ הרבה יותר... :bang:

חזרה