• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כינויים מגניבים לדמויות

אתם מכירים את זה שככל שאתה מתקדם בהרפתקה אתה מקבל כינויים מגניבים לדמות שלך? כמו אדון החרבות וקוטל הנחש?
אני בינתיים קיבלתי רק אחד אני חייב להודות שאני לא מת עליו, "השד הבליסטי"
טוב נו למה אפשר לצפות כשאתה מכשף שמשתמש ביותר מדי כדורי אש?

מה היו הכינויים שלכם? איך קיבלתם אותו? האם אהבתם אותו?
עדיף להביא כאלה שקיבלתם ולא כאלה שהמצאתם.

ממלכות שבורות- אסאדר גריאון, חייל מבית גריאון הנאמן לכס, עלה מבין החיילים הפשוטים בזכות שירותו לממלכת דורטר ונאמנותו בזמן המרד הגדול של הנביא, ונודע על יכולות הלחימה שלו בשני נשקים. הוא זכה לתפקיד הגנרל הראשי של הממלכה, ולכן כעת לרוב מכונה "הגנרל אסאדר", אבל הוא זכה בכינוי נוסף לאחר שקיבל מדודו בירושה גלימה לבנה, לאחר שדודו מת במהלך המרד, והוא "הגנרל הלבן" (כינוי שהוא חולק עם גנרל רוסי מהעולם האמתי אגב). החרבות שלו שחוזקו בקסמי קור והסוס הלבן שהוא קיבל מהמלך רק תרמו לכינוי, למרות שהסוס לא זכה להרבה שימוש לאחר סיום המרד- שכן אסאדר הלך לסייע לגמדים של ארת'רק בעיר הענק התת קרקעית שלהם כנגד הליץ' אנאראק וצבאותיו הנוראיים, וסוסים לא מועילים במיוחד בתוואי השטח התת-קרקעי.
משום מה הוא לא קיבל כינוי על להרוג דרקון לבדו, אבל מה זה להרוג דרקון לעומת לרכב על סוס לבן בגלימה לבנה?

מוות עגום- הדשיר (מסדר אבירים אלפי) אדראן, אביר קודש של אלת החיים מאנורה, זכה בכינוי "הראשון לדשירים" לאחר שירות רב במלחמה כנגד אנאראק, והכינוי ניתן לו שישה ימים לפני ההסתערות המיוחלת על מבצרו של הליץ' המתועב. פחות כינוי, אבל בין המפקדים והחיילים יש שמועה מסוימת שייתכן כי הוא הנבחר של מאנורה, אך גם אם לא- הוא כנראה הדבר הקרוב ביותר לכך. אבירי קודש דרגה 20 והשטויות שלהם...

(סרמיאת- ייתכן כי יום יבוא ומישהו יסביר לברברית חצי הייטית ראגה מה הוא כינוי, ואז היא תיקח את הכינוי "ראגה", ותסרב לשמוע הסברים לגבי למה זה לא הגיוני שהכינוי של ראגה יהיה "ראגה")

שיחקתי פעם פיראט חלל מוטנטי עם 4 ידיים ויותר מידי רנקים בהתחזות ובלאף, כשהתחתנתי וחשבנו שהקמפיין יגמר השחקן השני צירף למעטפת הכסף שהוא נתן לי לחתונה ערימה של כרטיסי ביקור עם כל הדמויות שהתחזתי אליהם בקמפיין והשמות שלהם. האחרון היה של הדמות עצמה.
"אינוביישן.
פיראט אחד, 4 ידיים, אלף פרצופים."
מבוסס על זה שבאחד הסשנים סוג של המצאתי לעצמי את התואר "הפיראט בעל אלף הפרצופים".
אני ממש מצטער שלא שמרתי על ערימת הכרטיסים הזאת.

חזרה