• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 31 ] מהאלייה

יש מעט מאוד נוודים בשממה, ורובם נעים בחבורות.

ובגלל זה מהאלייה מאוד מיוחדת, היא נעה לבדה, תמיד על רגליה, עם מקל הליכה מעץ מעוות, אף אחד לא יחשוד בה שיש לה דבר ערך או שהיא מסוכנת, בכלל, כמה סכנה יכולה להיות מדמות אנושית בגובה של גמד, זקנה, לבושה בסמרטוטים וחמושה, לכאורה, במה שיכול להיות רק מקל הליכה מעץ ?

אבל אנחנו חיים בעולם קסום מצד שני, והזקנה הזו יכולה להיות כל דבר, דרקון בתחפושת ועד הקוסם שמסתיר את עלי באבא וארבעים השודדים מאחוריו, אחרת, מה היא הייתה עושה במרחבים המסוכנים האלו? לבד?

היא לא זה ולא זה.
היא תיגש לדמויות ותבקש מתנה, כל דבר יתקבל בברכה, החל מלגימה מכד המים שלהם ועד לחרב שלהן ( קסומה , +5 בבקשה), והיא תעניק להם שני דברים, כאות תודה - הראשון יהיה מתנה ששווה רק מעט יותר ממה שהי קיבלה - כלי נשק קסום, ארוחה טעימה - ועצה שתוביל אותם אל המקום הבא במסעם, או תסייע להם מאוד בפגישה ביריב הבא.
סירוב לענקת מתנה יענה במלמול זועם והיא תמשיך בדרכה.
תקיפה תהפוך את הדברים למעניינים הרבה , הרבה יותר - כי מהאלייה היא השדה השומרת של המרחבים האלו , ולמרות שהיא תעדיף לברוח מעימות ( ולשלח בהם את חרון אפה מרחוק - מתקפות קטנות של קויוטים, מבול ושטפונות באמצע הלילה, זאב מוכה כלבת שיתקוף את סוסי הרכיבה שלהם , כדוגמאות ) , היא בהחלט יכולה להוות יריב ראוי ( קוסמת בדרגה גבוהה, וכטקטיקה היא תעדיף לברוח ולהתחבא על פני קרב גלוי).

מגניב! מזכירה לי דמות כלשהי מספר משחק ששיחקתי בו פעם, של גמד זקן שפגש אותי בשממה וביקש מתנה. כשנתתי, זה התברר כיעיל.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
מגניב! מזכירה לי דמות כלשהי מספר משחק ששיחקתי בו פעם, של גמד זקן שפגש אותי בשממה וביקש מתנה. כשנתתי, זה התברר כיעיל.
כן, היא לגמרי גנובה משבעת הנחשים :)

אז תכלס אם נותנים לה מתנה רק מרוויחים, לא? אם אני נותן את החפץ הכי טוב שלי, היא תיתן משהו אפילו יותר טוב!

הבונוס למתנות קבוע, או שהוא עולה ככל שערך המתנה גדול יותר? (פגיון יביא מתנה טובה מעט יותר, גרזן קסום חזק במיוחד יביא מתנה טובה הרבה יותר).

חזרה