• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כנס משחקי תפקידים חיים!

סטטוס
נעול לתגובות.

צוות לארפ קון

פונדקאי חדש
שלום לכולם, בתאריך ה11\9 יערך כנס לארפ קון 2007 במרכז רוזין ברמת אביב, הכנס יתעסק במשחקי תפקידים חיים או בשמם הלועזי לארפ, בכנס נוכל להתדיין, לדבר, להתפלסף ואף להאזין להרצאות מפי טובי בנינו והכל בנושא המת"ח. בנוסף ישנו את המסלול למאRגן שבו כמה אנשים אשר יבחרו בקפידה יזכו לארגן ביום אחד בעזרת המנחים משחק חי אשר יורץ בערב הכנס.
לפרטים והרשמה:
http://roleplay.org.il/events/larpcon/

אני לא אוהב לארפים, אבל ח"ח על היוזמה.
סוף סוף הלארפיסטים האלה ימצאו מקום משלהם, ולא יצטרכו להפריע לרולפליירים האמיתיים :mrgreen:

פלאפי אמר/ה:
סוף סוף הלארפיסטים האלה ימצאו מקום משלהם, ולא יצטרכו להפריע לרולפליירים האמיתיים :mrgreen:

ארררג. Me Hit You With Stick

הלארפיסטים הם הרולפליירים האמיתיים. בכל מקרה, נשמע מגניב. זה נתמך על ידי העמותה, או שזה מאורגן על ידי העמותה?

בכל מקרה, נשמע מגניב. נקודה. עוד נקודה. עכשיו יהיה פסיק, ואז נקודה. אם הייתי כותב משהו בגרשיים הייתי כותב "משהו" ואז פסיק, נקודה.

sten101 אמר/ה:
פלאפי אמר/ה:

ארררג. Me Hit You With Stick.
אתה מתכוון מקל מפלסטיק מצופה בריפוד XDD

לגבי הברבורים בסוף ההודעה שלך - תחסוך מאיתנו ספאם בפעם הבאה..

פלאפי אמר/ה:
sten101 אמר/ה:
פלאפי אמר/ה:

ארררג. Me Hit You With Stick.
אתה מתכוון מקל מפלסטיק מצופה בריפוד XDD

לגבי הברבורים בסוף ההודעה שלך - תחסוך מאיתנו ספאם בפעם הבאה..

...... o_O

אתה תחסוך מאיתנו ספאם בפעם הבאה! שתי ההודעות שלך בעץ הזה לא תרמו אליו בלשון המעטה.

ME HITING YOU WITH STICK, ME LOVE STICK, ME KILLLLLLLLL
יהיה לארפ בכנס או שזה יותר דיבורים על לארפ?
וגרך אגב פלאפי, לארפרים הרבה יותר רולפליירים משחקני שולחן, מכיוון שהם ממש נכנסים לדמות, וצריכים לשחק אותה ולא להבייש לצרוח על מישהו "כדור אש" או שמישהו צורח עליהם את זה אז לעוף שני מטר אחורה ולצרוח כמו אידיוט

תמיד היתה לי בעיה עם לארפים, כי מקומות כמו צינוקים או אפילו סתם ערים- אי אפשר להעביר תחושה תובה לשהם, הדבר שאני אוהב בלארפים זה סתם ללכת מכות עם החרבות זה כיף חחח.. חוץ מזה זה לא משו גם כי מש שאמרתי קודם גם כי קשה לקחת את זה ברצינות כשאתה רץ בתחפושת ממקום למקום....

הכנס הוא כנס אשר מאורגן על ידי העמותה ואף בידי חברי עמותה וספציפית יותר על ידי האחווה שהיא גוף של העמותה המתעסק בלארפים.
הכנס ידון במשחקי תפקידים חיים, מתקיימות בו הרצאות ודיונים מגוונים בשלל צורות וצבעים, ואף בסוף הכנס (וכמה שעות אחריו) יערך משחק אשר יכתב במהלך הכנס בתוך המסלול למארגן.

כמו כן אשמח אם תוכלו להשאיר את המריבות שלכם מחוץ לעץ של הכנס.

בתודה רבה, הצוות.

נייס ביותר נישמע אחלה לאללה אבל....הלינק לא עובד לי וזה דיי באסה... קיצור... כמה יעלה הכניסה,תהיה אפשרות לקנות נשקים שם? אם אין לי ציוד יהיה אפשר להשאיל שם?ושאלה אחרונה.... יהיה הזדמנות לקרבות של גילדות כי אני וחברים שלי רוצים לפתוח גילדה ולהתלחם בכם ^-^ :D :eek:rcshock: :clap: :bones: :flame:

שלום KAMI SAMA, וברוך הבא לפונדק! קודם כל, אני ממליץ להרשם לפונדק. מעבר לזאת, אני יודע שלא ראית, אבל העץ הזה הוא מ- 2007, זוהי הקפצה. קרא בבקשה את חוקי הפורום שנמצאים בכל מקום בערך.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה