• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רוצה להתחיל לשחק מג'יק

היי,

אני החלטתי לקחת דרגה נוספת כחנון ולהתחיל לשחק magic:the gathering. למרות שאני כן יכול לעשות כמה דברים כמו לראות סרטוני יוטיוב וללמוד איך להכין חפיסה, יש כמה שאלות שאני רוצה לדעת:

1. מקומות לקנות חפיסה באזור כרמיאל, או לחילופין במשלוח. חבילה צריכה להכיל לפחות 60 קלפים במשחקים רשמיים, ואני מעדיף לעבוד עם זה מאשר עם 40 קלפים שלא יעזרו לי במשחקי כנסים וכאלו.

2.צבעים למתחילים- אם יש לכם קומבינציות של מתחילים כמו אדום-לבן, כחול-ירוק וכאלו, אני אשמח לדעת עליהן. אני מעדיף שני צבעים או צבע אחד כעדיפות משנית, אבל אם יש לכם בילד מפורט, גם שלושה זה אפשרי.

3.אפשרות להתאמן עם אנשים- בין אם דרך הרשת או סתם מישהו שאתם יודעים שישמח לשחק עם עוד איזה חנון, אם יש לכם המלצה למשהו שאתם יודעים שהוא טוב ללמידת מג'יק, אני אשמח אם תביאו לפה. גם סרטונים ביוטיוב זה אחלה, אבל אני באמת מעדיף אמצעים אחרים, עדיף כאלו שאנשים התאמנו דרכם בעצמם ויכולים לספר ממקור ראשון.

הערה: אם יש לכם קלפים שאתם רוצים למכור, אל תפרסמו את זה כאן. תשלחו לי הודעה פרטית עם הפרטים של החבילה או שתפרסמו בפורום המתאים לזה.

לדעתי מג'יק זה משחק חברתי לפני הכל. אתה צריך למצוא חברים IRL שמשחקים, תשאיל מהם חבילות (בדרך כלל יהיו להם כמה) ותשחק קצת. תבין את הקונספט של כל צבע ושל דברים נוספים ותראה איזה סיגנון משחק הכי מתאים לך לפני שאתה בונה חבילה. (כי יש עשרות מהם, ואני לא חושב שאני מגזים)
לחפש בילדים או קומבינציות של צבעים ממולצים זה חלק מהמשחק, ואם תרצה לקחת את זה לרמה של טורנירים וכנסים זה עוד שלב קדימה, אבל אני לא חושב שאלו צריכים להיות שלבי הכניסה שלך...
לי ולחברים שלי מג'יק סיפק בזמנו עשרות אם לא מאות שעות של הנאה (זה מה שהיינו עושים בערך כל הפסקה בתיכון בלי קשר למפגשים אחר הצהריים) גם בלי ללכת לכנסים, ועם חבילה חפרית שבניתי חצי ממשהו שקניתי וחצי מקלפים שחבר נתן לי.

האמת שאם אתה רוצה קודם ללמוד את חוקי המשחק הבסיסיים בצורה טובה, אז אני, יותר מקריאת החוקים, הבנתי הרבה יותר טוב מלשחק ב-MTG: duel of the plainwalkers. ספיציפית: גרסת 2012. זה מעביר בצורה פשוטה ומהנה, אתה משחק נגד כמה חפיסות של המחשב ויש כמה מצבי משחק.

חזרה