• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

warehouse23 שולחים לישראל

גיליתי לאחרונה ש- Warehouse23 פתוחים להזמנות לישראל, ואף שלחתי להם מייל כדי לוודא את העניין, שעליו ענו לי בחיוב (חיוביות, לא חיוב לאשראי).
חוץ מהאתר הזה אני מכיר את amazon ששולחים לישראל. הבעייה היא שלרוב משחקי הקופסה אין אפשרות משלוח בינלאומית...

Warehouse23 יכולים לשלוח כל מוצר, ולרוב, זה לא יוצא יקר.

הכל תלוי במשקל המוצרים. Chez Geek , למשל, יעלה 2.05 דולר משלוח (כן, עד לישראל), בעוד ש WoW, משחק הקופסה יעלה 41$ משלוח.
זמן המשלוח הוא בין 2-4 שבועות.

את הבדיקה אפשר לעשות ב chek out לפני שמזינים את פרטי כרטיס האשראי, ואחרי הקטע בו אתם מחרבשים שם וכתובת(asdasdasd)...

אז קודם כל זו המלצה ממני לכם, אם אתם מעוניינים במגוון ובמחיר.
ובית לכל, זו בקשה להמלצות ממכם, שכן אם אתם מכירים משחקי קופסה קטנים ושווים, שיש במחסן, תודיעו.

http://www.warehouse23.com

יש שם את OUAP, ב- stock, אז את זה אני אזמין.
יש שם את המשחקים: Puerto Rico ו- Frag, שעלות המשלוח שם סבירה. אף פעם לא שיחקתי משחק סחר, אז Puerto Rico זה לא יהיה כדאי בתור מתחיל.
כמו כן יש את settlers of catan שלפי מה שכתוב זה new release... מהדורה חדשה שאין בישראל? אם לא אז אין טעם להזמין את זה משם כי ההנחה יחסית לישראל לא גדולה. אבל יש שם גם יותר הרחבות..

חזרה