• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הזדמנות למשחקי קופסה

סוף סוף יש לי את ההזדמנות שלה חיכיתי! בן דוד שלי בארצות הברית והוא יכול להשיג לי את המשחקים שאותם כבר זמן רב אני שואף להשיג. (להזמין דרך Amazon לכתובת שלו)
בעיקר את Runebound והרחבותיו... ו MUNCHKIN :eek:rcwink: כמובן...
הבעייה- אי אפשר להעמיס עליו יותר מדי... בסך הכל...
יש לי את המנצ'קין הרגיל, פו, בלנדר, סופר וסטאר. אני מעוניין בהרחבות לרגיל.
אז אם אתם מבינים ברונבאונד ויש לכם הצעה להרחבה (כי יש מלא הרחבות בחנויות ואין לי מושג מה כדאי לקנות מהן), או אם יש מנצ'קין מסויים שאתם מאוד ממליצים לי עליו, או אם יש לכם רעיון למשחק קופסה/קלפים אחר שבהזדמנות זו ממש (אבל ממש) כדאי לי להשיג, אז תציעו!

הנה כמה המלצות:
-הרחבה למאצ'קין - Munchkin 4 - The Need For Steed, הרחבה ממש מומצלת, והיא לא מוספיה עוד סתם דברים (עוד מקצועות, גזעים, קללות וכו') אלא גם חוקים חדשים.
- The Settlers of Catan, והרחבותיו השונות, אבל אני לא יודע אם שווה לך לקנות אותם בהזדמנות זו.
- בכל מקרה כדאי שתעיין באתר (ואתה, וכל מחפשי משחקי הקופסא הטובים באשר הם): http://www.boardgamegeek.com/newuser.php

ואם אתה מחפש משחק יבש - זה שאין בו קטע של דיבורים וקומבינות - אני הייתי ממליץ בחום רב (כמו של לבה קרירה) על המשחק האחד והיחיד:
"דרך המדבר" - "Through The Desert"
חפש בפריק.

וגם על מקום ראשון בבורד גיים גיק - פורטו ריקו.

doctor arbitration אמר/ה:
המלצה שלי - תקנה רק מה שאתה לא יכול להשיג בארץ (ותאמין לי, זה ממש מעט דברים). בארץ יצא לך כנראה יותר זול, והרבה יותר מועיל.

לא ממש...
Dungeon Twister למשל, שזה גם משחק שאני מתחשב בו, עולה 30$. שער הדולר הוא 3.88 כך שזה יוצא 117 שקל לעומת 200 שקל בישראל. Runebound זה 194 שקל לעומת 260 ב silverstars. חוץ מזה שאין לרונבאונד הרחבות בארצנו. יש ת'משלוחים וכל זה.. אבל לא ניכנס לזה..
יש למישהו מושג מה הגודל של Dungeon Twister?.. כי אני רוצה לוודא שזה יתאים למזוודה הקטנה שלו... כנראה שרונבאונד לא יתאים.. אולי את זה אזמין מ-סילברסטרס.

אני די בטוח שראיתי הרחבות ל Runebound בפריק (כמו חבילות קלפים ?)
וDungeon Twister, שוב לפי מה שראיתי בפריק, זה בגודל קצת יותר גודל מספר A4, נכנס במזוודה די בקלות.

ד"א, שמעתי לא מעט על RuneBound, מישהו יכול להסביר קצת על המשחק? (אולי אפילו לפרסם סקירה ;) )

טוב, OUAP זה Once Upon a Time. משחק קלפים שמטרתו לגמור את הקלפים ביד בכך שתיצור איתם מעשייה. משו פחות תחרותי.

יאי!!! קניתי את Dungeon Twister והרחבתו Paladins & Dragon וזה חסך לי יותר מ-200 שקל!!!
אוף... חבל שהוא חוזר בסוף ינואר... :eek:rc:

חזרה