• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשומות מסע מסתורי אל הכאוס

היי לכולם!
מסע מסתורי אל הכאוס (השם שאני המצאתי) זו הרפתקה ממש מגניבה ומושקעת (קרדיט לליעד השה"ם). אני עדיין עושה אותה ככה שאני אעדכן כל פעם פרק אחד בתגוביות. הפרקים עצמם יהיו קצרים (כדי למתוח אתכם...)
המשחק בעצם מתרחש בעולם של ווראמאר. הדמויות: ארדאן- אלף רקדן מלחמה(המנהיג האמיתי), בארן- גמד פורץ ברזל, מלוס-בן אנוש אשף צללים(אני!), ת'וראדין- גמד מצביא (הוא אידיוט, שיכור וחסר חוש מנהיגות), וואריס- אלף סייר קשת. אני לא ארחיב יותר מדי, אז בואו נתחיל בסיפור...

פרק 1- המגדל של רודולוף

הדמויות הלכו בדרכן על השביל, כאשר התחילה לשקוע השמש. מצד אחד של השביל נראה מגדל של אשף כלשהו, ובהמשך השביל עיירה קטנה. הדמויות החליטו ללכת לכיוון המגדל, בתקווה למצוא שם משימה כלשהי או משהו מעניין. הם דפקו בדלת המגדל. "טוק טוק טוק" לא נשמעה תשובה. "טוק טוק טוק" כלום. בטוק טוק טוק השלישי פתאום נשמעה נביחה. "הב הב" ואחריה קריאה: "רגע פלאפי, אני כבר מגיע, אאני כבר זקן ואיטי!" כעבור דקה נפתחה הדלת ואיש זקן שלרגליו פודל קטן נראה. בגדיו היו כתומים ומכובדים לא מעט, זקנו ארוך ולבן. " הרפתקנים, שלום!שמי רודולוף, בואו, הכנסו ותראו את החנות שלי".הוא היה אשף ענבר, והפודל היה חיית הסוד שלו. למגדל היו 3 קומות. פלאפי רץ לשכב על השטיחון שלו. אנחנו היינו בקומה הראשונה, שם, כמו רוב האשפים שלא הרפתקנים, הוא מכר שיקויים. קנינו ממנו כמה שיקוים ותמיסות, ואחר כך נפרדנו לשלום. שמענו את רודולוף אומר לפלאפי:" הם הרפתקנים טובים פלאלפי. הם עוד יעשו הרבה בחייהם".
שיצאנו מהמגדל כבר היה לילה. הקמנו מחנה על כיפת יער קרובה. הלכנו לישון, ארדאן האלף נשאר לשמור, כשעיסוקו היה להשחיז את חרבו באבנים. כלום לא קרה... עד שפתאום, שמענו מין בום חלש כזה... כולם התעוררו בבהלה... וראינו מגדל עולה בלהבות... ופיצוצים של עשן צבעוני עלו ממנו...

המשך יבוא...

קבצים מצורפים

• old-wizard-live-wallpaper-11-1.jpg
    old-wizard-live-wallpaper-11-1.jpg
    60.5 KB · צפיות: 1,070
איך להגיד את זה... מדהים!

אפשר לקרוא לשיטה שלנו פשוט מבוכים ודרקונים בעולם של וורהמאר, כלומר, אותם חוקים של מו"ד רק בעולם של ווראהמר. פרט נוסף הוא שלפעמים השה"ם מוסיף לנו קרבות של וורהמאר במשחק, לדוגמא פעם היה קרב ענקי נגד אורקים שפשוט אנחנו היינו חלק מהדמויות בצבא! לדעתי זאת שיטה מדהימה!

פרק 2- פיצוצים ואימות

לקחנו את חפצינו במהירות ונתנו פוול ספיד לכיוון המגדל. כשהגענו למגדל הוא כולו עלה באש. פיצוצים צבעוניים עלו ממנו, כנראה מהשיקווים של רודולוף, והקומה השלישית קרסה לתוך השנייה. נכנסו לתוך המגדל וראינו את המחזה הבא:
יצורים וורודים ומעוותים, קפצצו בתוך המגדל. הם צחקו צחוק מטורף, וזרועותיהם הוורודות ירו כדורי אש לכל עבר. בקיצור, מסטיקים שדיים ומרושעים. הבנתי מיד כי אלו אימות וורודות, שדים מרושעים ומוזרים. נראה שהם שרפו כל דבר, אפילו השטיחון של פלאפי! נלחמנו בהם בעוד הם הטיסו עלינו כדורי אש. נראה שכאשר הם מתקרבות אחת לשנייה, הם נהיות יותר חזקות, ועובר בינהן מין חשמל סטטי כלשהו. הקסמים שלי לא ממש עזרו, אבל הסערים והמגונן הגמד הצליחו לנצח כמעט את כולן. כאשר כמעט נגמר הקרב, הכוח הסטטי של האימות נהיה חזק יותר ויותר, כשאחת האימות לפתע אספה את כולו ו..בום! פיצוץ ענקי נגרם, הוא הפיל חלק מאיתנו, אבל בארן הגמד לא וויתר, והרג את האימה האחרונה. שקט היה במגדל. כל הקומה נהרסה מהמולת הקרב. אבל כעבור דקה של דממה נשמעה מלמעלה נביחה של כלב... אבל לא סתם פודל...

המשך יבוא...

נ.ב עשיתי מעט עריכות בפרק 1 וגם הוספתי תמונות שווה להסתכל! זאת תמונה של אימה וורודה :flame:

קבצים מצורפים

• horrors10.JPG
    33.6 KB · צפיות: 1,077
פרק 3- לא עשינו כלום!

רצנו במעלה המדרגות העולות באש למשמע נביחתו של פלאפי הקטנטן. הבעיה שכשהגענו, הוא כבר לא היה קטנטן. כל מפלצתי שנראה כעשוי מתכת יבב בכאב ובעצב ליד גופת אדונו החרוך. הכוח של חיות סוד- הן יכולות להיות הרסניות. ארדאן שהכיר חיות מגיל אפס הרגיע אותו ושמנו לו מפית קרירה על פצעו. נראה שהקומה עומדת לקרוס בכל רגע, אבל פלאפי לא הסכים לעזוב. הוא רצה להשאר למות כדי לפגוש שוב את אדונו. לא יכולנו לעשות כלום, אז ברחנו מהמגדל, וברגע שיצאנו הוא התרסק ונהרס. פלאפי עם אדונו כעת. פתאום שמענו קול פרסות, וחבורת לוחמים הגיעה שבראשה צייד מכשפות. הם עצרו לידנו, ירדו מסוסיהם. "מי אתם, מה אתם עושים כאן, והכי חשוב, למה השמדתם את המגדל של רודולוף הזקן?" שאל צייד המכשפות. ענה לו ארדאן:"לא אנחנו עשינו זאת, אלה שדים נוראיים שנקראים אימות וורודות!" "באמת, איך אימה יכולה להיות וורודה? אני אעמיד פנים שאני מאמין לכם ואציג את עצמי. שמי סר אולאף צינובר, ומי אתם?" הצגנו את עצמנו, ואולאף לקח את ארדאן איתו, כדי לחקור את הריסות המגדל. הוא לא מצא סיבה שזה לא היינו אנחנו, אבל הם גילו שיש דלת מתחת לשטיחון של פלאפי(שהשה"ם גילה לנו שיש מתחתיה הרבה כסף וכאלו... :cry: ). הסכמנו שנדבר על כל העניין בעיירה, על כוס בירה בפונדק. ארזנו את המחנה(שעוד נשאר ביער) והלכנו לעיירה. הלכנו בראש. כל השומרים על החומה ומתחתיה הסתכלו עלינו במבטים מוזרים... ופתאום אולאף צעק להם:" בשם הסמכות שנתנה לי בתואר האצולה סר, אני מצווה עליכם לתפוס אותם!!!" ...

המשך יבוא...

קבצים מצורפים

• פלאפי.jpg
    71.2 KB · צפיות: 1,332
חזרה