• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז השער של Warhammer RPG נחשף

חברת black industries (שאני מניח שהם קשורים איכשהו ל GW) ביחד עם חברת Green Ronin חשפו את השער של מ"ת של warhammer -

wfrpcover.jpg

הספר הבסיסי יצא במרץ ויהיה בעצם המהדורה השניה של משחק התפקידים (המהדורה הראשונה יצאה לאור על-ידי WEG, ונחשבה למשחק טוב)
בספר הבסיסי תמצאו את כל המידע הדרוש בכדי לשחק וגם מידע רב על העולם שמסביב. הוא יכיל 256 עמוד ויעלה 40 דולר (GW יקרים תמיד)

בנוסף יצאו במרץ גם דפי דמות לשחקן ואוסף של שש הרפתקאות - שלוש גרסאות חדשות של הרפתקאות קלאסיות מהמהדורה הראשונה ושלוש חדשות לחלוטין. אוסף ההרפתקאות יקרא Plundered vaults ויעלה 25 דולר, 96 עמוד.

plunderedvaults.jpg

BL הם חטיבה של BLACK LIBRARY (שהם גם BL), שהם חטיבה/חברת בת של GW.

את משחק התפקידים של WARHAMMER תוכלו למצוא בכוכבי כסף, כנציגה הרשמית של 3 החברות המוזכרות לעיל בארץ הקודש.

זה האתר שלהם - http://www.blackindustries.com/wfrp.htm אולי יש להם כריכה ברזולוציה גבוהה יותר...

בקשר ל -40K, מוזר מאוד... לא שידוע לי, מצד שני, אני לא ממש מכיר את WH.

The oldman אמר/ה:
הוא הרבה יותר יקר, כי זה שייך ל games workshop :bones:
מצטער, לא הייתי יכול להתאפק :fire:
זה תלוי אם זה עשוי מפלסטיק או ממתכת(יודע שזה צולע אבל אולי מישהו יצחק).

wfrpgmpack.jpg

עומר תהנה, יש עזים.

ררר, זה יעסוק רק ב"עולם הישן"(כלומר בלי היבשות שמקסילות לאמריקות בעולם שלנו, כלומר בלי גזע האלפים האפלים ובלי גזע הLIZARDMEN(גזע שאני אוסף ודווקא אותו רציתי לשחק בהזדמנות)).

חזרה