• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 חדשות הכרוז פאת'פיינדר בעברית - הגיע לאייקון!

בשעה טובה, ולאחר ציפייה ארוכה, סופסוף הגיע ספר החוקים הבסיסי של פאת'פיינדר בעברית ביום האחרון של כנס אייקון. מדובר בספר עב כרס של 576 עמודים, הספר הגדול ביותר שיצא עד היום בעברית, במחיר של 199 ש"ח. ספר החוקים מאחד יחדיו את ספר החוקים לשחקן ואת המדריך לשה"ם. ההפצה שלו לחנויות הספרים תתחיל לאחר החגים ואני מעריך שתוך כשבועיים תוכלו למצוא אותו בכל סניף של צומת ספרים / סטימצקי.
בנוסף גם יצאה ההרפתקה קבר להבת הנצח למתחילים. כתזכורת, גם ההרפתקה אלופי האור תצא בשבועות הקרובים.

פאת'פיינדר מבוססת על מבוכים ודרקונים 3.5, מי שרוצה להכיר את ההבדלים, להלן פרוט וסקירה: http://www.pundak.co.il/reviews/roleplaying-games/511-pathfinder

מגדיר המפלצות צפוי להגיע בתוך מספר חודשים, הוא כרגע בעריכה / עימוד. לא רוצה להמר על איזה חודש :cthulhu:
השאלה הגדולה היא עד כמה השיטה החדשה תגרום לעוד שחקנים להצטרף - אני מרגיש שבשנתיים-שלוש האחרונות התחביב שלנו לא במצב מזהיר בארץ...

ולסיום שתי תמונות, הראשונה של עידו ממאנקיטיים, והשנייה של הספר.
pathfinder-heb-ido.jpg
pathfinder-hebrew.jpg

אני חייב להגיד ש200 שקל בשביל הספר הזה נשמע לי כמו מחיר פגז לגמרי. אני זוכר שבזמנו ספרי מהדורה 3.5 עלו בערך באותו טווח, והספר הזה מכיל מספיק חומר לשניים כאלו.

אם כי אני עדיין קצת מבולבל מההחלטה לא לתרגם את שם השיטה.

מסכים עם פלאפי, מחיר קצת יותר גבוה ממחיר ספר רגיל (הספרים של מהדורה ארבע לפחות עלו 170), בשביל תוכן כפול שמספיק למשחק שלם. ממש אחלה לדעתי.

אם יש לי את מהדורה ארבע בבית (בה השקעתי את מיטב הזוזים שלי) ובה אני רגיל לשחק וגם- אל תסקלו אותי באבנים- מעדיף אותה על פני 3.5, שווה לקנות את פאת'פיינדר?

אם אתה מעדיף את 4 על פני 3.5, אין לך מה להתקרב לפאת'פיינדר. בשורה התחתונה מדובר ב-3.5 עם עולם מערכה מוכן ועם תיקונים מינוריים בשיטה (יצירת חפצי קסם לא עולה נק"ן, רכישת מיומנויות באמצעות נקודות מיומנות היא קצת פחות מורכבת, אל מתים לא חסינים לנזק התקפת פתע, לחצי אורק אין מחסרים לשתי תכונות...)

לא.
פאת'פיינדר היא סוג-של 3.5, אם העדפת את ארבע ויש לך את הספרים, מצבך טוב.
גם בשנה הקרובה יצאו רק ספרי הבסיס, אז זה לא שיהיה עושר מוצרים של השיטה. מצד שני, אם יש ספרים שאתה רוצה של ארבע ואיןלך, קח בחשבון שהם אוזלים בחנויות.

אדראן1 אמר/ה:
אם יש לי את מהדורה ארבע בבית (בה השקעתי את מיטב הזוזים שלי) ובה אני רגיל לשחק וגם- אל תסקלו אותי באבנים- מעדיף אותה על פני 3.5, שווה לקנות את פאת'פיינדר?
חלאס עם רגשי הנחיתות האלה, כל הזמן אני שומע אנשים מתנצלים על כך שהם אוהבים את מהדורה 4. מספיק להתנצל, מו"ד 4 הוא אחד ממשחקי התפקידים הטובים ביותר שיצאו לשוק ואין מה להתבייש בלאהוב אותו.

חזרה