[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [נסגר]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 אוקטובר 2019, 19:36

אלאריק
ספוילר
הצג
אלאריק נושם עמוק, איפשהו הוא חושב להרוס לכוהנת הזו את החיים אחת ולתמיד אבל הוא נרגע ומחייך, "נחתתי בעיר שלכם לפני יום, נראה לך שאני יודע את השמות של הערים והמקומות שלכם בעל פה? או שאת מניחה שכל האנשים בעולם חכמים יותר ממך ולכן הם יודעים דברים שאת חושבת שהם טריוואלים." הוא מסתובב, ונותן לה את שם הפונדק שבו הוא והקבוצה מתגוררים, "תפגשי אותנו שום עוד כמה ימים, ונצא לדרך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Darki

שליחה על ידי Darki » 29 אוקטובר 2019, 21:15

אלאריק
ספוילר
הצג
"אם כך, אתה יותר אוויל ממה שחשבתי, שאינך יודע לקראת מה אתה בא". היא עוצרת, ומגחכת לרגע. "אבל האמת, אני מרגישה שאני צריכה להתנצל. אני באתי לבקש ממך עזרה, וסבראס יסלח לי על חוסר הסבלנות שלי".
מאווי
ספוילר
הצג
מאווי חוזר לאחר שעות אחדות לזירה, ממנה עולה קול שאון רועש. השומרים שבחוץ, רבים יותר מאלה שהיו בבוקר, בעלי בגדים מצועצעים, תפורים מזהב ועור, שנדמה שחושפים יותר ממה שמסתירים.
לאחר זמן קצר, מאווי עובר את התור הארוך, ונכנס לתוך הזירה. מבולבל מעט, הוא עוקב אחר ההמון, ביודעו כי פניהם לזירה עצמה, בעודו מביט בציורים ובעיטורים שעל הקירות, המייצגים את הרגעים הגדולים ביותר בזירה. ביניהם ניתן למצוא קרב של אקנה אפה, הנסיך הסוחר, ברול ענקי, ובקרבות קוסמים מעוררי יראה, שגורמים אפילו למאווי האדיש לבהות בהם בהשתאות.
כאשר מאווי נכנס לזירה עצמה, דרך אחד מהשערים הגדולים, הוא מוצא את עצמו מביט בשלושה לוחמים, גלדיאטורים, הלוחמים נגד "חברו משכבר הימים", טאבאן. נראה שהגלדיאטורים, למרות כול מאמציהם, אינם מסוגלים ולו לגעת בטאבאן, והוא מעלף אחד מהם במכת חנית לבטנו בעוד מאווי מביט. המקומות מלאים עד אפס מקום, ורוכלים עוברים בין המושבים, מוכרים בשר דינואזאור, שיפודים, וכו'. הנסיכים הסוחרים יושבים במושבים גדולים, מעוטרים זהב, יחד עם משרתיהם ומלוויהם. כמובן שלא כול הנסיכים צופים בקרבות, אך ניתן למצוא שם שלושה נסיכים - אקנה אפה, ועוד שני נסיכים שמאווי לא מכיר.
out
תוכל לגלגל היסטוריה בשביל לגלות עוד מעט פרטים על אקנה אפה והנסיכים האחרים.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אוקטובר 2019, 22:23

אלאריק
ספוילר
הצג
"זו תקופה קשה." עונה לא אלארק, "ידעתי הרבה כאלה, אם את רוצה את הגרוש וחצי שיש לי על זה, הדבר היחידי שאפשר לעשות זה לחייך ולהמשיך הלאה." הוא אומר לה, "אני אדאג לצוות שלך. תדאגי שהכהן הראשי שלך כן יפגוש את החברים שלי הערב."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Darki

שליחה על ידי Darki » 30 אוקטובר 2019, 19:29

אלאריק
ספוילר
הצג
אינט מחייכת חיוך ציני, בתגובה לעצה של אלאריק. "האב הזקן תמיד חיבב אותי. אל תשכח - בעוד ארבעה ימים בשוק הגדול, שעה לאחר זריחת החמה".
אלאריק, אליליין ואונדיר
ספוילר
הצג
לאחר כעשרים דקות אלאריק מגיע, בדיוק בזמן. עוד כמה דקות והסבלנות של אליליין הייתה מתנפצת לרסיסים.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אוקטובר 2019, 21:20

אלאריק, אליליין ואונדיר
ספוילר
הצג
"טוב," אומר אלאריק, "זה לא הלך חלק כמו שרצניו, אבל הצלחתי להשיג אוזן בתוך המקדש." הוא מסביר, "הבעייה שזה עלה לנו, והיא איימה לחשוף אותנו אם לא נעשה את זה." הוא מסביר, "בעוד ארבעה ימים נצטרך ללות את אחת הכוהנות לאגן האלדאנים, היא תשלם לנו על זה את החלק שלה במורה דרך, ותדאג שנוכל לדבר עם הכוהן." הוא מסביר להם את הפשרה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 30 אוקטובר 2019, 21:29

ספוילר
הצג
אוונדיר מעביר את הזמן בשיחת חולין, מנצל את נקות המבט הגבוהה שלהם כדי לבחון את העיר.
"ויש לנו סיבה להמתין ארבעה ימים במקום לנסות להיפגש עם הכוהן העליון היום כפי שהוא אמר?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אוקטובר 2019, 21:49

אלאריק, אליליין ואונדיר
ספוילר
הצג
"המשימה איתה תהיה בעוד ארבעה ימים, עד אז היא תדאג שהכהן יפגוש אותנו, מבלי להיכנס שוב ל"אני זקוק למדיטציה" או דברים דומים." מסביר אלאריק.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 31 אוקטובר 2019, 11:08

א.א.א.
ספוילר
הצג
"היא הסבירה לך מה היא מחפשת שם? בטוח שנוכל לסמוך עליה?" שואלת אליילין.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 אוקטובר 2019, 11:13

א.א.א.
ספוילר
הצג
"היא לא שיתפה פעולה עם הניסיון שלי להוציא ממנה מידע, היא בטח מסתירה משהו אבל זה היה אירוע רגיש מידי מכדי ללחוץ, כמו שאני רואה את זה נוכל פשוט לעשות לה סחיטה הפוכה, בכך שנלווה אותה לשם נוכל לדעת מה הדבר שהיא מסתירה, כי אחרת היא הייתה דואגת שמישהו שהוא לא זר גמור ילווה אותה, ואז יהיה לנו מישהי בתוך הכנסייה. מוקדם מידי להגיד שהכנסייה אשמה בכל הסיפור, אבל אוזן קשבת בתוכה כן תהיה יעילה." מסביר אלאריק. "אז לא, אני לא יודע אם אפשר לבטוח בה, אבל כן, אני יודע שנוכל לגרום לה לעבוד בשבילנו."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 31 אוקטובר 2019, 13:37

א.א.א.
ספוילר
הצג
"ומה גורם לך לחשוב שאנחנו צריכים אותה כדי להיפגש עם הכהן העליון? אם הוא היה רק מנסה להיפתר מאיתנו לא הייתה לו סיבה לקרוא לנו לפגוש אותו היום."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 אוקטובר 2019, 14:42

א.א.א.
ספוילר
הצג
"היא טענה שהיא שמעה אותנו מדברים, ואחרת היא הייתה דואגת שלא נוכל להיכנס למקדש יותר. אבל כמו שאמרתי, זה יותר מהפגישה הזו, יש לי תחושה שאנחנו נהיה בעיר הזו עוד תקופה, זה עוזר שיש חברים במקמות הנכונים." הוא מסביר
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 31 אוקטובר 2019, 16:18

מאווי
ספוילר
הצג
META
למה לא? 5.
איפה הוא יכול להירשם לקרבות?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
Darki

שליחה על ידי Darki » 31 אוקטובר 2019, 20:44

מאווי
ספוילר
הצג
מאווי לא מצליח להיזכר בכלום על הנסיכים הסוחרים, בעיקר הודות למוצאו הפראי....
out:
אני ממליץ לשאול שאלות כאלה בדיסקורד, ושאת הפורום נשמור לin בעיקר. הוא יכול לנסות להיפגש עם חלק מהגלדיאטורים, שהם בעצם יוכלו לרשום אותו. חשבתי שהוא רוצה לדבר עם אקנה-אפה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 31 אוקטובר 2019, 21:04

מאווי
ספוילר
הצג
מאווי פונה לגלדיאטור שנראה מסביר פנים יחסית, ומנסה להירשם דרכו לתחרות.

OUT
אני לא באמת יודע איך נרשמים לתחרות... מצטער שלא תיארתי.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 01 נובמבר 2019, 12:12

א.א.א.
ספוילר
הצג
אוונדיר מהנהן.
"אם אתה מאמין שהיא תעמוד במילה שלה.
אני גם סקרן לגבי המשימה שהיא רוצה שנבצע."
OUT
לפונדק?
שלח תגובה