הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 15 נובמבר 2018, 13:50

רין
ספוילר
הצג
את יוצאת החוצה בעוד זקני השבט נלחמים על כבודם.
את נעמדת מחוץ לאולם האסיפה, ברחובות הנטושים של הכפר בעמק העשבים האינסופי.
הכפר נמצא בתוך עמק, ומולך גל של... שחור, של צללים, דוהר לכיוון הכפר.
מה שזה לא יהיה, זה רע.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 נובמבר 2018, 14:22

dragonitzan
ספוילר
הצג
רין צורחת בקול שנשמע בכל האולם אפילו כשהיא בחוץ "הצללים תוקפים אותנו
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
nautti

שליחה על ידי nautti » 15 נובמבר 2018, 15:08

ביגורן
ספוילר
הצג
ביאורן נראה מופתע מחוסר צומת הלב של הבחור. אבל בכל זאת נכנס לסירה ומנסה לפתח שיחה: "שלום אני ביאורן, וזה גורן. אנחנו פה למסע לאילהארה, מי אתה?"
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 נובמבר 2018, 15:32

ואשו
הצג
ואשו מצטמרר. זה לא טבעי. הוא נזכר באחד מהסיפורים של השבט - ה''שָדָ'אוּלְנִי'', ציידים שפחדנותם ורשעותם הביאו עליהם את זעם האבות הקדמונים, שקיללו אותם בחיי נצח כרוחות עמומות וחסרות מנוח. האם ייתכן שיש גם זאבים כאלו?... הוא מנסה להיזכר מה סיפר לו השאמאן, בעזרת מה מבריחים שאד'אול שמתקיף אותך... שום הערבה, זהו זה. הריח של השום דוחה אותם והמיץ שלו שורף את עורם.

ואשו מוציא מנרתיק הפרווה שן שום סגולה, מוחץ אותם בזריזות תחת עקבו ומורח את המיץ החריף שלה על חודי חציו. הוא דורך חץ נוסף, ויורה על זאבי הצללים.

OUT
שום הערבה הוא צמח הגדל בר בערבה. הוא מזכיר שום, אך הוא סגול כמו כל הצמחים בערבה, והוא הרבה, הרבה יותר חריף. במטבח של השבט מוסיפים טיפות בודדות ממנו לכל מאכל, אם רוצים שהוא יצא פיקנטי. עלי השום חריפים פחות, ומשמשים ביומיום לתיבול, חיטוי וניקיון.
אה, ומובן שאתה לא חייב לאשר שהשום פוגע ברוחות. זו האמונה השבטית. אבל יהיה מגניב אם כן :D

META
4. גאד דמט.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 15 נובמבר 2018, 15:55

ח'אן
ספוילר
הצג
החץ טס באוויר בזאב, שצווח בכאב ומתנער מהחץ. החץ רק נגע בו ונשאר על הקרקע, והזאבים עוקפים אותו כעת את החץ.
שום הערבה עוזר - אבל אין לך מספיק ממנו. או מספיק חיצים.
אבל אולי בכפר יהיה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 נובמבר 2018, 15:57

ואשו
ספוילר
הצג
לכפר!
הנער וכלבו רצים מהירים כאיילות לכפר, נחושים להזהיר את המקומיים ולהשיג עוד שום וחצים. ואשו גם סקרן לגבי טיב הכפר. הוא מעולם לא ראה יישוב כזה, הבנוי מעץ ולא נודד ממקום למקום. זה יהיה מעניין.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 15 נובמבר 2018, 20:30

גורן
הצג
טרם ההגעה אל הסירה גורן מצטייד בסוללות נטענות, או בכל מיכל אנרגיה חלופי אחר. הוא רוצה לאסוף את אנרגית הצללים הזו ולחקור אותה. אין דבר מעניין יותר מלחקור משהו חדש, זו אחת התכונות שהוא ירש מ"אביו" האנושי, למרות שהוא לא מכיר אותו ולא ממש אכפת לו.
ביגורן
הצג
מניח שחיכית לי. תודה.
כמה חיילים נוסעים איתנו? או שאנחנו נוסעים לבד?
in
"שלום א-דוני. הגיע הזמן ל-שוט ל-איל-הארה. מה שלומ-ך?"
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 15 נובמבר 2018, 21:32

ביגורן
ספוילר
הצג
"מה?" שואל האיש, ומסתובב לכיוונכם. שיערו אפור וקצר (אבל לא קצוץ), ויש לו זיפים אפורים ולא מטופחים.
"סליחה, לא ראיתי אתכם. כן, אני שליח מועצת הטכנומאגים, שמי הוא קוראד. טוב לפגוש אתכם." הוא לוחץ בידו השמאלית על כתפו הימנית, ומתוך הכתף יוצאות חתיכות אבן מכוסות ברונות וסמלים קסומים ומתעצבות לצורה של יד.
"זה החפץ שלי," הוא אומר. "אז, בואו נשוט מפה?"
ואשו
ספוילר
הצג
אתה רץ לכיוון הכפר, והוא ריק בהרבה משחשבת שהוא יהיה. רק מישהי אחת, עורה כחול ולבושה משונה, עומדת ברחוב ומביטה בפחד בגל השחור המתקרב.
OUT
המישהי הזאת זו אלישע. אנא תאר את עצמך ותפנה גם אליו.
רין
ספוילר
הצג
את צועקת, אבל אין תגובה מתוך האולם. מה שכן קורה זה שלצד הצללים רצים שני יצורים - כלב ואדם - לכיוונך. עורו של האדם ירוק, והוא לבוש פרימיטיבי למדי.
OUT
זה ח'אן, תגיב גם אליך ותתאר את עצמך.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 15 נובמבר 2018, 22:37

ביגורן
הצג
"כן." אומר גורן. "מה עו-שה החפץ שלך? ואיך הוא נק-רא? אני הח-פץ ש-ל עצ-צמי."
out
אז המנהג הטכנומאגי הוא להציג את החפץ שלך לטכנומאגים אחרים? מעניין :D
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 נובמבר 2018, 00:16

רישו? (רין+ואשו)
ספוילר
הצג
out
אני לא מתאר את המראה שלי בגלל שאתה כברת קראת אותו בדף דמות
in
הנערה הסגולה פונה חזרה לתוך המבנה הגדול שממנו יצאה וצורחת שוב בעודה רצה פנימה הצללים תוקפים אתנו! יש שם גל שלם!
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 16 נובמבר 2018, 07:15

ספוילר
הצג
אומבר מהרהר במה הוא יכול לעשות. אני יכול ללכת לפגוש אותם... אבל הם יתחקרו אותי וממילא אני לא רוצה לומר להם שום דבר. אני יכול גם להסתתר...
אומבר מסתתר ליד אחד הקירות ואז הוא מתחיל לטוות לחש, קורא לצללים לבוא אליו ולהסתיר אותו.
I am no nightmare, nightmares fear me
nautti

שליחה על ידי nautti » 16 נובמבר 2018, 07:19

ביגורן
ספוילר
הצג
"שלום, אני ביאורן, וזה הסיר שלי. אז יוצאים?"
Out
חיבים להחליף שם, חסר לנו רק נ' לבי גורן....
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 16 נובמבר 2018, 07:42

רישו
הצג
Out
אני חושב שכשאתה כותב תגובות באמצע הלילה העייפות הופכת אותן למושקעות הרבה פחות...

In
לנער יש עור ירוק כזית ושיער שחור, ועיניו בצבע לא ברור, משהו בין ירוק, חום וסגול. הוא לבוש רק במכנסי עור, ומבנה גופו אתלטי וחסון. כל היציבה שלו מראה שהוא צייד, ואולי לכלב הציד, האלה והקשת שלו יש על זה השפעה...

ואשו מסתקרן מהבתים המוזרים, אבל יודע שזה יחכה. הוא נכנס היישר אל הבית הגדול. ״ענקית... חושך... זאבים... מתקיפה. אני...״, הוא אומר במבטא כבד ובמאמץ רב, ברור שהמדוברת לא שגורה בפיו. הוא מלווה את דבריו בהרבה רטינות קטנות בשפה מוזרה. לבסוף, הוא מסמן בפרימיטיביות:
אני צריך שום! אני צריך חצים!

סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 16 נובמבר 2018, 09:19

רישו
ספוילר
הצג
OUT
ח'אן, זה בסדר שאתה ככה עם השפה אבל אשמח אם מתישהו תתחיל לדבר נורמלי.
ואני אל חייב להשקיע ממש בכל תגובה, לפעמים גם תגובה קצרה זה בסדר...
IN
כשאתם נכנסים חזרה לאולם הכינוסים, נראה שהם היו באמצע ריב סוער. אנשים מכל הצבעים והסוגים, לבושים בבגדים פרימיטיביים כמו ואשו או בבגדים מהודרים כמו של רין, עמדו בכיסאותיהם וצעקו על אנשים אחרים. אין פלא שהם לא שמעו את צעקותיה של רין - כמה שהיא צעקה חזק, הם יותר.
את הצעקה השנייה שלה הם שומעים בברור, ושקט משתרר בקהל.
"למה את מתכוונת ב'גל של צללים'?" שואל האחר האדום שניהל את האזור. "המקום הזה בטוח, ובני השבט השחור מגיעים ביחידים."
התמונה עצמה קצת נהרסת כשמאחורי רין מגיע ואשו, שנכנס עם כלב לצידו ומנופף בידיו משהו על שום וחצים.
אומבר
ספוילר
הצג
אנא גלגל קוביית 20. (בכללי זרוק קובייה כל פעם שאתה מטיל קסם).
ביגורן
ספוילר
הצג
"טוב להכיר. עכשיו, תעלו על הסירה, ונשוט מפה. אנחנו קצרים בזמן. החפץ שלי... שם מיוחד אין לו, ותפקידו העיקרי הוא להחליף את היד שאיבדתי. מה הוא עוד עושה אתם תגלו אחר כך. עכשיו, קדימה. נשוט."

תכתבו דברים שאתם רוצים לעשות בזמן השיט/לפני השיט ותדברו ביניכם.
כולם - אני לא אוכל להגיב היום/מחר כי אני בטיול סיירות. תגובה תבוא בראשון בבוקר.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 16 נובמבר 2018, 10:02

רישו
ספוילר
הצג
Out
ואשו ילמד את השפה לאט לאט.

In
ראשו של ואשו סחרחר מעט. הוא מעולם לא ראה מגוון צבעים כזה - השבטים השכנים היו ירוקים בהירים מאוד או כהים מאוד, תמיד. הוא מעולם לא ראה בתים כאלו, או בגדים כל כך מהודרים, בצורה כל כך חסרת תועלת. מי יכול לצוד או להילחם עם המחלצות הללו?
מכל מקום, הוא נראה מאוכזב מכך שהזרים לא הבינו את נפנופי הידיים שלו. ״תביאו... זה!״, הוא צועק אליהם, מנופף בשום ובחצים. ״שם ענקית... הרבה... חושך זאבים! אני אהיה לצוד אותם!״.

שלח תגובה