ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 ספטמבר 2019, 13:45

ח'אן
ספוילרהצג
סינדר מתנשמת "בשם הקיסר אנחנו באדמות האויב!" היא אומרת סורקת את המקום ומצמצמת עיניים "ראינו שרידי ספינה במקום שאחותי התעתקה עליו, אם היא לא בקרקעית האוקיינוס סביר להניח שהיא בעיר... תנחיתי אותנו ואני אמשיך ברגל" היא מורה לשלהבת לנחות ולהסתתר בקרבת מקום ולאחר מכאן מתחילה לצעוד בזהירות לכיוון העיר דרך מחסה העצים, מכוונת להיכנס ישירות למזח בלי לעבור בעיר במידה וזה אפשרי.
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 07 ספטמבר 2019, 16:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 07 ספטמבר 2019, 15:43

ח'אן
ספוילרהצג
נייף הולך למפקדה דופק על דלת חדרו של ג'אק. אם מתאפשר לו הוא מספר לג'אק שהמשימה הושלמה והוא מוכן למשימה נוספת.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 08 ספטמבר 2019, 23:22

ח'אןהצג
"דרקון, מה? אבל השר עוד רחוק... מעניין." מהרהר אתיאס בקול. "מה הצפי להגעת הדרקון?" הוא שואל את הנער, "מאיזה כיוון הוא מתקרב?"
כך או כך, צריך לטפל בדרקון הזה, וזה מה שייעשה. אתיאס רץ לכנס את הפיראטים החזקים והאמיצים ביותר שלו
"אחיי, עכשיו זו ההזדמנות שלנו לבצע את מעלל הגבורה שיסופר עליו שנים רבות! דרקון הופיע בשמיים, ועלינו להיערך לקרב מולו. הורידו את הבליסטראות והתותחים ליבשה, עלינו לכוון לעיני הדרקון ולחריצים שבין הקשקשים, אם הבהמה הפראית תחליט לתקוף את העיירה! נפזר אותן על שטח נרחב, כך שנוכל לפגוע בדרקון מכל זווית בה יבוא, אבל הוא לא יוכל לרכז את האש עלינו! הלחימה בדרקון עשויה להפחיד אנשים, אבל אנחנו לוחמי דרקונים! אומנו להביס לא דרקון אחד ולא שניים, אלא את שר הדרקונים עצמו! בנוסף, הכנתי את תמצית האומץ נגד פחד הדרקונים המשתק - לפני שיתקרב הדרקון שתו אותה, היא תעזור לכם לשמור על צלילות המחשבה, ולהתגבר על הפחד!" אתיאס פותח את החבית הגדולה המלאה בנוזל מר המצויה במרכז החדר, והנער המשרת מוזג ממנו למימיות הלוחמים - אמנם אין למי הצנון שום סגולת אומץ, אבל כשהלוחמים לא יודעים את זה, הם מתמלאים באומץ רק מעצם המחשבה.
אתיאס מצווה להציב שמירה על בית החולים, בזמן שממקם את הבלסיטרא שלו על גג מרוחק קמעא. ליבו אומר לו שהיא תידרש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 09 ספטמבר 2019, 00:22

ח'אן
ספוילרהצג
"כבר אמרתי לך בעבר - אשחרר אותה ברגע שאחצה ואגיע לקיסרות. מה זה משנה אם יצאתי מהשטחים שלכן? אתן עדיין מסוגלות להתקיף אותי כאן ברגע שאשחרר אותה" אלכסנדרה עונה בעצבנות, בעודה מנסה לחשוב מה תעשה אם הצבועה לא תוותר הפעם
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 ספטמבר 2019, 22:13

ליזי
ספוילרהצג
''את הבטחת לנו שתשחררי את המנהיגה... כוחן של הצבועיות רב מאוד, אל תשחקי איתנו משחקים, צפונית חיוורת'', אומרת השליחה.
ייתכן שהיא משקרת כשהיא מדברת על כוחה הצבאי, מעירה קזאלאתאת'.
אביעד
ספוילרהצג
הלוחמים מתארגנים בעמדות, חבית מי האומץ מתרוקנת לחלוטין, והבליסטרות דרוכות... אבל אין דרקון באוויר. אין ספק שהנער דיבר אמת, הוא לא שיקר ולא בילף, פניו הראו הכל - פניו והכתם בחזית מכנסיו. אז מה קרה?... ואיפה הדרקון עכשיו?...
ALZ
ספוילרהצג
ג'אק מקבל את נייף עם כוסית יין. ''הרווחת את זה ביושר, נייף. כל הכבוד על שחיסלת את הקצין הארור'', הוא טופח על שכמו. ''המשימה הבאה שלך - להרעיל את הבאר של המחנה הצבאי שנמצא כאן'', הוא מצביע על נקודה במפה. ''נאסף שם צבא גדול שיסכן את עתיד המרד. חסל אותם''.
אלישע
ספוילרהצג
OUT
המזח בתוך העיר...

IN
קשה לומר שנערה מושכת בבגדים צמודים הרבה יותר מדי, עם עיניים זהובות ועלים בשיער, לא מושכת תשומת לב. אנשים מביטים בה בדרך, שורקים, צועקים עליה מילים שלא נשמעות יפות כל כך, או מסיטים מבט בחלחלה. בשער העיר, שלושה שומרים עוצרים אותה. הם לא נראים עבדים, והם חמושים במין גרזני מוט מוזרים. אחד מהם שואל אותה משהו באותה השפה הזרה, וקשה לומר שסינדר מבינה משהו.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 ספטמבר 2019, 22:32

ח'אן
ספוילרהצג
סינדר הולכת משם וניצבת בפינה בה תוכל לפתות את אחד מהאנשים למקום שקט שם היא הורגת אותו (על ידי הזרמת אש הפרת פיתומי כאשר יד את ההפעולה הגסה שמזכירה נשיקה וכך לא פוגעת בציוד) ולוקחת את הציוד שלו. היא ממתינה ללילה ומשתמשת בהתעתקות אש כדי להיכנס ואז מוצאת פינה בטוחה להטיל לחש קישור באמצעות הכבילה הקודמת שלה כדי לאתר את הלהבה הפנימית של אחותה ולהתקדם עליה.
Out
אני לא יודע כמה גילגולים אתה רוצה אז גילגלתי שלושה פעמים
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 14:
14

tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 11:
11

tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 17:
17

נערך
tkhag1 גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 7:
3, 4

tkhag1 גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 8:
6, 2

tkhag1 גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 8:
5, 3
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 12 ספטמבר 2019, 20:20, נערך 4 פעמים בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 11 ספטמבר 2019, 02:29

ח'אן
ספוילרהצג
אלכסנדרה מגחכת, "את אל תשחקי איתי משחקים, צבועה, הרי ידוע לכולם שהכוח הצבאי שלכן לא מרשים במיוחד, פי כמה וכמה בלי המנהיגה שלכן. ראינו את ההריסות של הכפרים שהחרבתן, בוודאי איבדתן לוחמות רבות בקרבות הללו, לעומת זאת הצבא שלי רענן וגדול... ומלא בשבטיים המוכנים להקריב את חייהם כדי לנקום באלו שהרסו את בתיהם." היא אומרת בטון מאיים "את לא במצב לתת לי דרישות ואת יודעת את זה. אם אתן רוצות לראות את המנהיגה שלכן בחיים, תסתלקו מכאן מיד, או שאשלח את כולכן לניקס."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 11 ספטמבר 2019, 15:29

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
הוא מביא לי את הרעל שאיתו אני צריך להרעיל?
IN
"תודה רבה" נייף אומר לו בעודו מנסה להסתיר כל סימן לכך שרק לפני כמה דקות הוא חשב על להפסיק לבצע משימות בשביל המרד. הוא לוגם פעם אחת מהיין וממשיך "אצא לשם מחר".
OUT שוב
אם אפשר להריץ עד שנייף מגיע למחנה הצבאי (מהכיוון של בית הרקפות ולא מהכיוון של הכפר)./spoiler]
נערך לאחרונה על ידי A.L.Z ב 14 ספטמבר 2019, 16:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 12 ספטמבר 2019, 19:09

ח'אןהצג
אין דרקון? הוא גדול מכדי להתרחק או לנחות בלי שיראו את זה...
אתיאס מורה לחייליו להמשיך לשמור בעמדות, מוכנים ליירט את הדרקון לכשזה יחזור ויופיע, וחוזר אל בית החולים, לתשאל את הנערה, משהו מוזר בדרקון הזה.
הוא שולח מלח אל אלו שצפו בדרקון, כדי להודיע להם שהוא נמצא בבית החולים, ולכן יש לחזור לשם כדי לדווח לו על מסלולו המדויק של הדרקון, בכל רגע שנצפה בו.
כמו כן הוא מכריז ברחבי העיר על עוצר - יש להיכנס לבתים עד הזריחה, ואין כניסה ויציאה בשערי העיר לאף אחד. דרקון הוא איום שמצדיק עוצר שכזה. כל מי שינסה להיכנס או לצאת מהעיר ייתפס ויישבה, ויש להגן על גבולות העיר הגנה מוגברת, כאשר על כל חדירה או יציאה יש לשלוח חייל שידווח ורק לאחר מכן לנסות לתפוס את הפולש.
אז הוא חוזר לבית החולים, טופח לשומרים על השכם ומשבח אותם על עירנותם, והולך לתחקר את הנערה ההיא. משהו מוזר בה, זה על בטוח
"מה שלומך? מי זו סינדר? אני בטוח שנמצא אותה בקרוב."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 ספטמבר 2019, 22:00

אלישע
ספוילרהצג
OUT
בכנות שלא היית חייב לתאר את הצורה שבה סינדר מחסלת אותו.

IN
המסכן שסינדר מפתה הוא נער צעיר וחסר שכל, איכר לפי המראה, שחמק מהעגלה של אבא שלו. סינדר לא משיגה ממנו הרבה - טוניקה מסריחה, מכנסיים מלוכלכים, נעלי לבד מצחינות וכובע קש. אין לו שום ציוד מועיל עליו.

היא מבלה את שארית היום מכורבלת בפינה ורעבה למדי, רוב הזמן ישנה. אף אחד לא טורח להסתכל עליה כל כך. בלילה היא מבצעת את קסם ההתעתקות...
...ומגיחה בראש מגדל גבוה, בגדיה חרוכים אך שלמים. היא צועדת החוצה מתוך משואה גדולה, עליה משגיח זקן. הוא נראה מופתע בעליל לראות אותה.
ליזי
ספוילרהצג
הצבועה נראית כאילו היא עומדת לומר משהו, אך בולעת את לשונה ושותקת. המשלחת הולכת משם.

OUT
לאן להריץ?
ALZ
ספוילרהצג
OUT
כן וכן.
איך נייף מתכוון להיכנס?
אביעד
ספוילרהצג
OUT
הנערה לא בבית חולים, היא בתא על הספינה.

IN
הנערה מביטה בו במבט רדוף משהו. ''אני בסדר... זר. סינדר... כלבה ארורה... אחותי. מי אתה ומה אתה רוצה ממני?''.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 14 ספטמבר 2019, 22:24

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
לאן שנוח לך. אין לי בעיה גם להגיע כבר לקיסרות, אבל אם אני זוכר נכון יש אגם שמפריד בין הג'ונגלים לקיסרות?
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 15 ספטמבר 2019, 20:01

ח'אן
ספוילרהצג
נייף מתגנב דרך אחד השערים הצדדיים אם הוא מוצא אחד ואם לא אז דרך הראשי.
META
מציאת שערים צדדיים (אם צריך)
A.L.Z גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 6:
4, 2

התגנבות
A.L.Z גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 9:
3, 6
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 ספטמבר 2019, 20:06

ח'אן
ספוילרהצג
סינדר פועלת במהירות וידה מחסה את פיו וראשו מתפוצץ קלות בעוד קליע הפיצוץ נוראה במוחו, היא מחליפה את בגדיה לבגדיו במניחדה והם במצב טוב יותר ומתאימים יותר ובודקת מה יש עליו שיכול להיות שימושי לאחר מכן היא משתמש בשאריות קסם הכבילה של אחותה כדי לאתר אותה ומתקדמת לכיוונה.
להיפטר מהזקן
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 7:
7

למצוא את האחות
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 6:
6

א.ש.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 18 ספטמבר 2019, 17:56

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"כן גם הרעיון הזה עשוי להצליח... אני חושב שצריך לקיים הצבעה"
KILL 'EM ALL
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 18 ספטמבר 2019, 21:03

חאןהצג
אז כמו שהבהרנו בפרטי היא בית חולים שדה על היבשה.
in
"אז את לא רוצה למצוא את אחותך? כרגע בכל מקרה זה לא אפשרי, כי העיר תחת עוצר מחשש לחדירה, אז אני כרגע מטפל בפצועים. העיר מוגנת היטב, אז את בטוחה. מים?" הוא מוזג לה כוס מקנקן שעמד שם. "אני אתיאס, המפקד כאן. מי את?"
out
ומתי אני אקבל תשובה על הדרקון?
שלח תגובה