קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 פברואר 2020, 23:09

אייבל חוזר לצורת אדם, ממהר להרים בחזרה את הגופה. אם כי נראה שהדבר מעט קשה לו מבחינה פיזית.
"בואו" הוא אומר, "נראה לי שסיימנו פה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 10 פברואר 2020, 22:10

ליילאני מסכימה עם אייבל, אך לפני שהם מתחילים ללכת היא שואלת אותו "יצא לך לראות אם הנקרומנסרית באמת מתה? אין סיכוי שהיא תחזור?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 פברואר 2020, 22:26

"היא ניסתה לקבור אותי איתה. בפעם האחרונה שראיתי אותה היא שחררה את הרגל שלי." הוא אומר, "קשה לי לדעת. אבל אם את רוצה לחפור את ההריסות ולבדוק זו אופציה." הוא עונה, לא בסרקזם. הוא באמת מציע זאת כפתרון לבדיקה האם היא חיה או לא.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 11 פברואר 2020, 16:16

זוהאן ממצמץ בעיניו ומשתעל. הוא עדיין המום מההתרחשויות של הדקה האחרונה, מרגיש כאילו הכל זז מהר מדי. הוא רוצה לענות לאייבל, אבל אין לו אוויר בריאות. במקום זה, הוא מביט בגופה של נעומילייה. הוא חיבב אותה, והמוות שלה גורם לו לעצב וכעס. עם זאת, הוא מבין שזה היה חייב להיעשות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 12 פברואר 2020, 00:48

כריסטוף מוחה דם מלחיו, מביט באייבל בעיניים מצומצמות אך לא אומר דבר לבנתיים. "נראה שעבודתנו כאן הסתיימה" הוא אומר לבסוף, "רק חבל שזאת שביקשה ממני לעזור לסגור את הקרע היא אותה המשוגעת שרצתה בפתיחתו מלכתחילה. הייתי מציע לכם להזהר, ולך במיוחד, פאלאדינית. אם האדם עבורו מויירה עבדה הצליח להגיע אליה בעודה עובדת עבור חסרי הכתר, מי יודע אל מי עוד הוא הגיע."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 12 פברואר 2020, 22:41

"מי היה מצפה רמאות כזאת לאנשים כל כך ישרים כמונו?" גנובל אומר ומניד ראשו. "כנראה שעכשיו הוא זמן מתאים להודיע לחסרי הכתר את מה שגילינו עליה ומה עלה בסופה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 פברואר 2020, 23:00

"קודם צריך לספק לה קבורה ראוייה." אומר אייבל ומתייחס לנועמיילה, "רוצי אחת שתמנע ממנה לחזור לחיים אחר כך בתוך אל-מת"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 13 פברואר 2020, 00:17

"איאנור תנקום את הבגידה." ליילאני עונה לכריסטוף.
"קודם אנחנו צריכים לצאת מהאחוזה" ליילאני אומרת, מתקנת את אייבל, כשהיא חושבת על כל האל-מתים שראו לפני שנכנסו לבניין.
padron

שליחה על ידי padron » 13 פברואר 2020, 14:28

"תשרוף את הגופה - זו הדרך הטובה ביותר לוודא שהיא לא חוזרת ויש מספר דתות שמאמינות בכך כדרך קבורה הולמת. לחילופין ניתן לנסות לברך את הקבר אולם אין ערבון שזה יצליח." שאן מציע לאייבל.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 13 פברואר 2020, 23:13

"אם אני לא טועה, אני מוכן לנחש שהאל מתים נעלמו אחרי שאבד הקשר שלהם לעולמנו." כריסטוף מסביר לליילאני. "בואו, נוכל להחליט מה לעשות עם הגופה מחוץ למקום המקולל הזה."
ואכן, אתם מוצאים את דרככם אל מחוץ לאחוזת ווייקראסט, ונראה שמהאל מתים שהסתובבו כאן נשאר רק אבק. בעוד אתם הולכים לכיוון דרך הגישה חזרה לעיירה, אייבל מבחין בעורב מוזר אשר יושב על אחד הענפים ומסתכל עליכם בדממה. לפתע, העורב מזנק ונוחת על האדמה מולכם. מערבולת של אנרגיה מאגית סגולה מופיעה, ובמקום בו עמד העורב עומדת כעת דמות, שפניה מכוסות בברדס וגופה מוסתר תחת גלימות שחורות, שנראות כמורכבות מנוצותיו של עורב.
"אז, ילדים, נראה שהבסתם כבר שתיים מהסגניות הכי חזקות שלי" מלחששת הדמות בקול ארסי כמעט, "מהנאגה המכשפה לא ציפיתי להרבה, אך דווקא את הנקרומנסרית תפסתי כבעלת תושייה ויכולת. כמה חבל. כך או כך, לא עשיתם דבר מלבד לעכב את תוכניותיי במקצת. עבור כל משרת שנופל אני אמצא שניים אחרים. אמרו לי, ילדים, מדוע אתם מתעקשים להיות מכשול בדרכי? מדוע אתם מנסים למנוע ממני להביא את בשורת האנרכיה אל הממלכה העלובה הזאת? האין איש לא לימד אתכם שלא מומלץ לשחק באש?" הוא מעביר את מבטו על כולכם, ועוצר לרגע כשמביט בזוהאן, אך אתם לא רואים את הבעת פניו. נראה שהוא ממתין לתשובה, לא ממש מבוהל מהעובדה שהוא עומד אחד מול שישה.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 פברואר 2020, 23:15

"אנחנו ממש טובים בזה." אומר אייבל, עדיין מחזיק את הגופה בידיו. "והתחלנו גם לקבל על זה תשלום, אז זה בכלל נחמד."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 פברואר 2020, 23:07

"חופש ונקמה." ליילאני עונה בפשטות.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 17 פברואר 2020, 23:15

"תשלום? במה זהב עוזר לך, נער? לקנות מזון? למה לקנות כשאפשר פשוט לקחת את מה ששייך לך? לכולם מגיע לאכול, הרי..." אומרת הדמות לאייבל, ואז פונה לליילאני. "חופש? כיצד תוכלי לחיות בחופש כל עוד הקיסרות הארורה שולטת בארץ? נקמה? במי עוד יש לך לנקום אם לא באנשי הלגיון המושחתים? האם את לא רואה, נערה, שעקרונותייך עומדים בד בבד עם כאוס ואנרכיה?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 פברואר 2020, 23:45

"אתה מפספס את הנקודה." אומר אייבל, "אני לא עושה את זה בשביל כסף, אני נהנה מלשמור על איזון. זה שמשלמים לי זה בונוס חמוד ותו לא."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 18 פברואר 2020, 20:38

"נהנה... לשמור על האיזון. אכן, אצילי מאוד מצדך, נער אשפתות." לורד העורבים מצחקק בקול שנשמע יותר כמו לחישות צרודות מאשר צחוק. "האיזון הוא חסר תועלת. בטבע, כל אחד שורד עבור עצמו, והחזק לוקח את מה ששייך לו - בטבע אין סדר, ובטח שאין איזון."
הוא מעביר את מבטו לאט, פעם נוספת על כל החבורה. "בבירור לא הערכתי אתכם מספיק עד עכשיו. אתם נלחמים עבור אידיאולוגיות, טיפשיות ככל שיהיו, וזה הכוח החזק ביותר שקיים להניע אדם. ואני גם מוכן לנחש עבור מי אתם עובדים כעת... יש רק ארגון אחד שאני יכול לחשוב עליו בקיסרות הזו שיש לו את האינטלגינציה להבין איפה אני עומד לפעול. טוב ויפה - קיוויתי שמסע ההרס שלי לא יהיה משעמם כל כך." אתם כמעט בטוחים שהדמות מחייכת מתחת לברדס. "בכל זאת, אני במצב רוח טוב היום, אז תנו לי להזהיר אתכם. אתם יריבים ראויים, אך לא תוכלו להמשיך למנוע מהתוכניות שלי לצאת לפועל לנצח. בשלב מסויים ההרפתקאות הקטנות שלכם לא יגמרו בטוב. אז לכו, חיו את חייכם בנחת, הפסיקו להיות קוץ בישבני, ואולי נפגש בשמחות, בעולם החדש שאני מתכנן." הוא מסיים ולפני שמישהו מספיק להגיב, הדמות משתנקת חזרה לצורתו של עורב, אשר עף ונעלם בין צמרות העצים.
"אהה... מי זה היה, בשמה המקולל של אשיר?" כריסטוף שואל, חצי קפוא במקום.
שלח תגובה