ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2018, 16:38

ארכיון וביטארי
ספוילרהצג
"סליחה?!" שואלת ביטארי בכעס. "אני דורשת לדבר עם האחראי עליך." היא אומרת לסטודנט פונה לארכיון. "אתה מבין פרופסור. אין ספק שהם מנסים בכוח למנוע ממך להגיע לתגלית שלך, אני בעד שנחזור בחזרה לאקדמיה, ונגיד להם שצריך להחרים את המקום הזה, ולו רק בשל הסטודנטים החצופים שיש כאן!"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 11 אפריל 2018, 18:58

ארכיון וביטארי (צוות שכל):
ספוילרהצג
ארכיון מביט בסטודנט, ואז בביטארי, וחזרה אל הסטודנט.
הברגים המטאפוריים מסתחררים בראשו, בעודו חושב כיצד להשיב בצורה אשר תספק את האיש.
הוא מחליט להטיל את הקסם אשר נתן לו את הכינוי "עיני-ברקת", ומיד תודעתו של התלמיד נפתחת בפניו, מציגה עבורו את כל אשר הופך אותו לעצמו.
מאה נשמות שונות, אלפי שנים של זיכרונות וניסיון חיים, ארכיון שואב מידע אודות סיטואציות דומות ומכין את התשובה שלו.

META
בדיקת תובנה על מנת לקבל רמז למצב, או דרך בה אוכל להשיב לסטודנט על מנת שייתן לנו לעבור.
17+18 = 35 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 11 אפריל 2018, 20:10

ארכיון
ספוילרהצג
אתה יודע שסטודנט בגלימות שלו בדרך כלל נמצא אחרי הלימודים הפורמליים, אבל סטודנטים כאלה בדרך כלל עובדים תחת חסותו של מלומד כזה או אחר, ואילו שלא מאוד נואשים להשיג אחד כזה. משפת הגוף והלבוש תחת הגלימות ברור שכסף לא חסר לו, אבל נראה שהוא זקוק נואשות לבידור
ארכיון וביטארי
ספוילרהצג
הסטודנט מרים גבה "האחראי עלי הוא הארכיונאי הראשי, בהצלחה עם להשיג אותו. ואם אתם רוצים להגיש תלונה, אם תמצאו את תיבת התלונות תגידו לי-אתם לא היחידים.." הסטודנט לא נבהל במיוחד, והוא חוזר להביט במבט משועמם בשמים, מתופף באצבעותיו על ברכיו
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 אפריל 2018, 11:57

סקיי ודורן(צוות שרירים)-
ספוילרהצג
דורן מסתכל עליו לרגע, ואז פורץ בפרץ צחוק רועם ומתגלגל. ״אוי זה טוב״ הוא מנגב דמעת צחוק מהעין ביד אחת ובמעבר חד דופק סנוקרת לסנטרו של הבחור עם ידו השנייה. ״יש אלוף חדש בעיר!״ הוא קורא בעוד הוא מזנק על הבחור, נתלה עליו וחונק אותו.
Meta
תפוס ודקור.
התקפה: 14+17=31 נגד דרג״ש(עוד 2 אם יש לי יתרון קרבי משום מה).
נזק: 17 נזק, והוא אחוז ואינו יכול לנסות להשתחרר מן האחיזה עד סוף תורי הבא.
בנוסף, הוא מסומן בין אם פגעתי או לא.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 אפריל 2018, 19:54

ספוילרהצג
ארכיון נועץ את מבטו בסטודנט, ועיניו מתחילות לזהור בעודו הוא יוצר קשר טלפטי בינו ובין הסטודנט וביטארי.
"זה בסדר יקירתי, אל תבכי על חשבונם של חסרי-הידע, את תבכי כל היום." קול של אדם מבוגר עם סגנון דיבור רהוט וחברותי נשמע בראשם, בעוד ארכיון מניד בראשו לעבר הסטודנט.
"איני מופתע שאינך מזהה אותי, שכן זהו אינו גופי האמיתי! שמי הוא פרופסור דאנינג, ואני נמצא באמצע מחקר ניסיוני קרררריטי ביותר!" הוא מוסיף בעליזות, "אני נמצא כעת בחדרי, תאלץ לסלוח לי, איני צעיר כפי שהייתי ואיני יכול לטרוח לבוא אישית לספרייה עבור כל מבט חטוף בספרים... אתה רואה, בני, התודעה שלי כעת נמצאת בתוך קריסטל-הנשמות שאתה רואה לפניך, וזה מאפשר לי ללכת למחוז חפצי בעוד גופי שלי נח במיטה! חשוב לרגע על כל האפשרויות שאנחנו יכולים לפתוח! מדענים אשר משתמשים בגופים כגון אלו עבור ניסויים מסוכנים מבלי להיות נוכחים פיזית, לחזור הביתה לרגע על מנת לברר פרט חשוב מבלי לזוז מהמקום, לבקר חברים מבלי לצאת מהבית! לכל הרוחות, היית יכול לקבל את פני המבקרים לספרייה כאן מבלי לצאת מהמיטה! רק באתי לוודא כמה מהפורמולות האחרונות בחישובים שלי לפני שאוכל להציג תאוריה רשמית, אני הרי מנסה לשדר את התודעה למרחק, לא לכלוא את עצמי בקריסטל-נשמות!"
הקול הזקן עוצר את ההרצאה שלו לרגע על מנת לצחוק בתענוג. "אם כבר מדברים על עבודה, ביטארי יקירתי, ראית במקרה היכן השארתי את המשקפיים שלי? אני לא מוצא את הזכוכיות המזורגגות האלו בשום מקום..."

כמובן שההצגה של ארכיון אינה לגמרי שקר. פרופסור ארתור דאנינג הוא אדם אמיתי, ומדען מבריק שהשקיע את רוב חייו בחקר קריסטלי-נשמות, תכונותיהם והפוטנציאל שלהם לשימוש יומיומי באופן חסר-סכנות.
כעת, נשמתו מרכיבה חלק קטן מהישות הידועה בשם "ארכיון".
ארכיון עצמו אינו יודע אם פרופסור דאנינג עצמו היה אי-פעם חלק מהאקדמיה הגדולה הזו, הוא פשוט נראה לו האחד המתאים ביותר לסיטואציה שלהם, אז הוא פשוט משך אותו מעמקי מוחו המטאפורי, ונתן לזכרונותיו לדבר.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 אפריל 2018, 20:29

ספוילרהצג
ביטארי לוקחת כמה צעדים אחורה, היא מבחינה בסטודנט ונעה לעברו לאט, ואז לבסוף מאיצה את הקצב ובטעות נכנסת בו. "אלף סליחות" היא מתנצלת, ידה מנסה לשלוף את התעודה שלו תוך כדי.
META
פשיעה
16+13=29
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 15 אפריל 2018, 11:57

ארכיון וביטארי
ספוילרהצג
out
ביטארי הצליחה בכיוס
אם ארכיון רוצה לבלף, שיגלגל
סקיי ודורן
ספוילרהצג
הבריון נחנק באחיזתו של דורן, ומנסה להתגלגל על הרצפה, לרסק את דורן על הבר
meta
1ק20 + 7=18
אם דורן נפגע, האחיזה משתחררת והוא שרוע, ויורד לו 7 נזק
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אפריל 2018, 12:39

ארכיון וביטארי
ספוילרהצג
ביטארי מוצאת לה רגע להביט בכרטיס, לוודא שאין עליו פרטים מזהים או משהו שיכול להראות כי הוא גנוב.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 אפריל 2018, 12:58

ספוילרהצג
בדיקת תרמית: 16+4 = 20 סה"כ.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 15 אפריל 2018, 13:11

צוות שרירים-
ספוילרהצג
״אתה מרביץ כמו ילדה קטנה״ אומר דורן המשולהב, ״אבל אם אתה רוצה להתנתק ממני כל כך, אין בעיה חביבי!״. דורן עדיין תופס את הבנאדם אחריי הגלגול, ״אני אראה לך איך באמת לבזבז בנאדם!״ דורן לוקח את האיש בכוח, גורר אותו הישר אל הקיר ובתנועה עוצמתית מעיף את הבחור על הקיר ואז מיד מתנגח בו עם כל גופו. ״אני מת על העיר הזאת!״.
Meta
פעולה רגילה: מרץ מוחץ.
התקפה: 18+14=32 נגד קשיחות.
דורן גורר את השיכור אל הקיר/שולחן/כיסא/כל עצם שחוסם תנועה הקרוב אליו. הוא אינו מעורר מזדמנת מן השיכור.
נזק: 12 נזק, והשיכור נופל שרוע, מכיוון שהוא צמוד לעצם חוסם תנועה הוא חוטף עוד 5 נזק, ולכן 17 נזק סך הכל.
בנוסף, הוא נשאר מסומן.
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 15 אפריל 2018, 18:02

צוות שרירים
ספוילרהצג
IN
סקיי מנסה להישאר מחוץ לקרב, אבל במידה ודורן עדיין לא מעלף את השיכור, הוא מצטרף לקרב בניסיון לגמור אותו כמה שיותר מוקדם.
META
Righteous Brand:
18 נגד דרג"ש, מניח שהחטיא.
yds

שליחה על ידי yds » 15 אפריל 2018, 20:38

צוות שרירים
ספוילרהצג
השיכור מתגלגל על המרפקים שלו, דם נוזל מאפיו ומאפו. הוא מסתכל על כל הבריונים שסביבו, ואז נוהם "תפסו אותם"
אתם שמים לב שקבוצה מאוד גדולה, למעלה משתים עשרה איש, מקיפה אתכם. מהקרב הזה אתם כבר לא תצאו בלי כמה חבלות
meta
יוזמה בבקשה
צוות שכל
ספוילרהצג
ביטארי רואה שעל הכרטיס יש שם (קאיין וורניר), מספר זיהוי באורך של שבע ספרות, ורמת סיווג-מדור האיזמרגד. הסטודנט מביט בארכיון בעניין "מתנצל אדוני הפרופסור, אני לא יכול לתת לך להיכנס בלי כרטיס. אלא אם כן....תעזור לי, בעניין מסוים. יש..ספר שאני צריך. אני לא יכול להיכנס למדור הזה, אבל בטח שאתה תוכל." הוא מנמיך את קולו ללחישה "כניסה חופשית בשבילך, ואתה מוציא בשבילי את הספר הזה. מה אתה אומר?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 אפריל 2018, 08:22

צוות שרירים-
ספוילרהצג
״טוב זה לא נחמד, אבל לפחות זה יהיה קרב טוב״ דורן מחייך כמו משוגע, ״אני שמח שאתה באת איתי ולא השניים האחרים, בוא נראה להם מה אנחנו יכולים לעשות״.
Meta
יוזמה: 2+12=14.
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 16 אפריל 2018, 13:20

צוות שרירים
"
ספוילרהצג
תנסה לא לפגוע בהם יותר מדי" אומר סקיי בזמן שהוא מניף את השרשרת שלו "אנחנו לא רוצים להסתבך בעיר"
יוזמה
fergi123 גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 20:
17
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אפריל 2018, 21:47

צוות מוח
ספוילרהצג
"סלח לי פרוספור." ניגשת ביטארי לארכיון. "זו אשמתי, שחכת את הכרטיס שקיבלנו בפונדק, תועיל לשוב איתי כדי שאוכל להביא אותו ונקבל כניסה?" היא שואלת את ארכיון

שלח תגובה