מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 מרץ 2018, 18:26

פרדאן מעביר את מבטו בין סוואלה ורייז מספר פעמים, ומושך בכתפיו.
"אני אשאיר אתכם זוג-אוהבים לנפשכם." הוא אומר בחיוך ממזרי ומזנק חזרה אל צמרת העץ במספר קפיצות מהירות מלוות בטיפוס קצר. הוא ממשיך לזנק במהירות בעקבות תאראניס וטארן, ונעצר כמה עשרות מטרים לפני מחנה האסירים, מניח חץ על הקשת ומותח את המיתר. עיניו מתמקדות בשניים המתקרבים אל האוהל, ואחרי מספר שניות של ריכוז, פרדאן רואה הכל כאילו הוא עומד ממש לצידם.

OUT
פרדאן ורגנארוק נשארים בטווח "רחוק" על מנת שיוכלו להתערב במקרה הגרוע, או להשגיח במקרה הטוב.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 מרץ 2018, 18:30

רייז מצמצם את מבטו, אבל מחליט שהסיכון בלהשאיר את סאוואלה לבדה שווה את זה. הוא משנה צורה, הופך לציפור קטנה, מהסוג שיש הרבה באיזור.
META
הופך לדרור סקרן, מקבל 1ק4+ 1 נק' רקע זמניות שקשורות לסקרנות שלי.
[dice seed=703 secure=a99976fd_0]1d4+1[/dice]

ומשתמש בהן כדי להאזין- (תכונה: חוכמה)
[dice seed=39643 secure=5ed17c90_1]1d20+7[/dice]
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 מרץ 2018, 22:03

OUT
פרדאן (וסאוואלה, אם היא תעקוב): תגלגלו בבקשה להסתתר (קושי 15). אקח את הגלגול הקודם של רייז בשביל זה (אבל השמיעה היא אוטומטית).

IN
כשתאראניס וטארן מתקרבים לאוהל, הויכוח עדיין בעיצומו.

"אני חייב לך? אתה חייב לי!" קול אחד בתוך האוהל צועק כאשר השניים ניגשים אל האוהל. כשהם מגיעים מספיק קרוב, בן אנוש עם שיער אדום, משוריין בעור קל, פונה אחורה. "היי, מישהו בא! מי אתם?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 מרץ 2018, 19:35

"שליחים" אומר תארניס בקול רגוע. כאילו הדבר מספיק כדי להסביר הכל
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 מרץ 2018, 19:45

Out:
סאוואלה נשארת במרחק צעקה מפרדאן, כלומר לא עוקבת.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 מרץ 2018, 21:09

META
תכונת זריזות + רקע "סייר יערות ותיק"
[dice seed=58679 secure=13f40234_0]1d20+9[/dice]
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 15 מרץ 2018, 11:24

בן האנוש מתקרב לפתח האוהל בחשד, אבל נרגע כשהוא רואה שתאראניס וטארן לא תופסים נשק.

"תראה, הוא בא לתפוס אותך, נואר," בן האנוש צוחק לחצי-אורק באחורי האוהל.

"לא, אני לא מכיר אותם בכלל. הם לא שלו," החצי-אורק משיב.

"אוקיי, אז שליחים של מי אתם?" בן האנוש שואל לתאראניס וטארן בעוינות רבה, עם ידו האחת על החרב שבמותניו. הוא יוצא מחוץ לאוהל, ולא שם לב לפרדאן שמסתתר בשיח קרוב. הציפור הקרוב לא מעלה חשד בעיניו.

OUT
אני חושב שבמישור, מרחק צעקה/ראייה יכול להיות כמה ק"מ. סאוואלה מסתתרת מרחוק (בלי גלגול בגלל המרחק), אבל בלי יכולת להגיע לשם מהר אם משהו יקרה, או מסתתרת יחסית קרוב (עם גלגול) אבל קרוב מספיק לרוץ אם משהו יקרה?
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 מרץ 2018, 18:42

out:
מה זה מהר? על כמה סיבובי קרב אנחנו מדברים?
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 15 מרץ 2018, 22:17

OUT
סאוואלה יכולה להיות "רחוק" (במונחים של המשחק זה אומר פעולת תנועה אחת כדי להגיע ל"קרוב"), או רחוק מאוד (כך שזה לא יהיה פרקטי להגיע למרחק של "קרוב" במידה ויהיה קרב, ואולי תוכל להשתתף בקרב מרחוק, אולי בלי קוביית ההסלמה או משהו כזה). יש הרבה מרחקים אפשריים, אבל במונחים של המשחק הצגתי את זה כשתי אפשרויות (נגיד לשם המחשה, בתוך 200 מטר או מחוץ ל-200 מטר הקרובים).
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 מרץ 2018, 23:30

סאוואלה מקללת את הסיטואציה שנקלעה אליה ואת האחרים שהכניסו אותה אליה. או שהיא נשארת לגמרי לבד וללא כל סיכוי לעזרה באזור עם הרבה ייצורים לא ידידותיים שיכולים לצוץ מהשיח הקרוב או שהיא מנסה להתגנב אל האויבים האלה בסביבה שהיא לא מרגיזה בה בנוח והדריכה על העצם הלא נכון יתריע להם על הימצאותה שם. היא לא מפסיקה לקלל בשקט תוך כדי שהיא מנסה להתקרב אל האחרים כדי שהאחרים יוכלו לפחות לעזור לה במקרה ואויבים אחרים יופיעו בסביבה.
מטה: רמה + זריזות + קובייה אין רקע. [dice seed=23671 secure=3ad4e10a_0]1D20+3[/dice]
yds

שליחה על ידי yds » 16 מרץ 2018, 12:59

טארן צועד קדימה ומניף את ידו בברכה "אנחנו שליחי השלום. באנו לפה כדי לדון בהסכם. אנחנו לא באים במטרה להילחם, ואנחנו רוצים כמה שפחות שפיכות דמים. הגענו כדי לשאת ולתת איתכם, לטובת החפים מפשע שדמם ישפך אם יתחיל מאבק" למרות שיש לו חיוך על הפנים, נראה שעיניו של טארן נמצאות במרחק של מיילים מכאן...או יותר מדויק, עשרות מטרים מכאן, משוטטות בחלק האחורי של המחנה, מחפשות את המורה שלו
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 16 מרץ 2018, 17:18

"אה, אתה רוצה שלום?" בן האנוש עונה. "בסדר, אז כמה כסף אתה מוכן לשלם בשביל זה?" האחרים באוהל מתחילים לצחוק, ולא נראה כאילו הוא דיבר ברצינות.

OUT
אתייחס לגלגול של סאוואלה בהמשך.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 מרץ 2018, 17:20

"כמה אתם רוצים?" שואל תארניס. "אני בטוח שנוכל למצוא משהו שאתם רוצים, והעיר מוכנה לתת בשביל שתוותרו על לתקוף אותה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 17 מרץ 2018, 19:32

האסירים שבאוהל מתחילים לצחוק בקול עוד יותר גבוה. "תראו," בן האנוש אומר לאחרים שבאוהל. "הוא מוכן לשלם שלא נתקוף את העיר. עשרת אלפים זהב נשמע לכם הוגן?" הם ממשיכים לצחוק יותר ויותר, והאורק שבאוהל מצביע על תאראניס בלעג.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 מרץ 2018, 20:10

"תראו." אומר תארניס. "אני בהחלט חושב שהעיר יכולה לחסל אתכם, אבל לא היא ולא אתם תמצאו בזה יתרון, הרי העיר תאבד משאבים כדי לעצור אתכם, אבל היא כן תעצור אתכם, ואז חלק מכם יפגעו, חלק ימותו, אבל החשוב שאף אחד מכם לא ירוויח כלום" הוא מסביר. "מצד שני, אם תתנו לנו מחיר הגיוני לתת לעיר, זו תעזוב אתכם לנפשכם, ואתם תקבלו בתמורה זהב מבלי בכלל להסתכן. אני חושב שזו החלטה רצינואלית והגינות לקבל, כלום עבודה בשביל... מה, אלף מטבעות זהב ומעבר חופשי מהעיר למקום אחר? איפה תקבלו הצעה טובה יותר?"
שלח תגובה