יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

בני פיות וגלגלי שיניים [גורל מואץ -פעיל] <משחק מקוון>

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 02 יולי 2017, 20:30

דפ"ד
(לא פיה,שיהיה קצת מעניין :P )
ספוילרהצג
שם:לארוס 'מהיר-להב' (דיטמן)
מראה: נער בוגר\גבר צעיר (גיל 20). עור לבן, רזה, עיניים כחולות ושיער שחור אסוף לאחור (מגיע לו עד העורף).
גזע:אדם
דת: דת הספר (פיות מנודות מהאלים, לא אדוק)

רקע:
לארוס נולד למשפחת אצולה של אנשי דת מהזרם של דת הספר. בילדותו הוא בילה בעיקר בשעורי הדת הפרטיים שהיו לו ולאחיו. הוא תמיד התעניין בדת ובאמונה ובהיבט הפילוסופי שלה אך אף פעם לא יכל לסבול את המריבות ואת הקרבות השונים שהתנהלו בין הפלגים השונים של הדת-הוא תמיד האמין שכל הפלגים השונים הם אותו פרצוף של אותה דת ושהדקויות הקטנות בנוגע לפרטים הם חסרי משמעות.
כשהיה לנער לארוס החל לאט לאט להסתייג ממשפחתו ומהדת שלו עקב המריבות השונות שהיו לזרמים האחרים. כשאביו נפטר ואחיו הבוגר קיבל את הירושה ואת הנהגת הבית הוחלט שבשל דרכיו לארוס ישלח להיות נזיר בבית המקדש של דת הספר. כשלארוס שמע את הדבר הוא החליט לברוח- בכיסיו מעט זהב, שרשרת עם סמל ביתו על צווארו וחוכמתו בלבד בשביל לשרוד.
אחרי התגוררות של כמה חודשים באחד הכפרים ליד ביתו, כאשר לארוס מתקיים בעיקר מנדבות, מצא אותו סייף של המסדר הלבן, הוא החליט לקח אותו תחת חסותו וללמד אותו את אומנות החרב.
בלימודיו אצל המאסטר שלו הוא מצא בפעם הראשונה דרך לקבוע את גורלו בעצמו, ללא החלטת משפחתו או החלטה של זר האם להעניק לו מטבע זהב שיספק לו ארוחת ערב.
כשסיים את לימודיו החליט לארוס לצאת אל העולם הרחב ולקבוע את גורלו. הוא חמוש בחרב הסייף שלו,חוכמתו ושם הכינוי אותו העניק לו המאסטר שלו- לארוס 'מהיר הלהב'.

רעיון מרכזי:
סייף מהיר ושנון אך גאתוון של מסדר הסייפים 'המסדר הלבן'.

צרה:
נרדף אחרי אנשי אחיו בשל בגידה במשפחה.

אספקטים נוספים:
לא מפחד לקבוע את גורלו בעזרת חרבו. שונא את כוהני דת הספר. תמיד יסמוך על שנינותו שתציל אותו.

גישות:
חכם (3+)
מהיר וראוותני (+2)
זהיר וערמומי(+1)
כוחני(+0)

פעלולים:
-מכיוון שאני סייף שנון אני מקבל +2 כאשר אני מתקיף בחוכמה בקרב חרבות אחד על אחד.
-מכיוון שאני חבר במסדר הלבן אני זוכה לכבוד ועזרה מדב"ש אחד (פעם בכמה זמן שתחליט שראוי)
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 03 יולי 2017, 13:42

לארוס ממשיך לחפש מישהו בקהל שיזהה אותו ויודע לתת לו מידע על המרגלים.
meta
יוצר יתרון בעזרת זהירות(+1):
[dice seed=44806 secure=b235623c_0]4d3-8+1[/dice]
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 04 יולי 2017, 11:22

אני יורד מהרכב... ומתחיל לחפש אחר המרגלים. אני דבר ראשון משיג מפה של האזור
(יצירת אספקט - מפת האיזור: [dice seed=65123 secure=15f2e777_0]4d3-8[/dice],לא יודע איזה בונוס מתאים), ואז פונה לחפש במקומות בהם הסיכויים שהמרגלים יתחבאו הכי גבוהים: מקומות הומי אדם בהם לא יראו אותם; סמטאות חשוכות; בתים נטושים וכדומה.
[dice seed=17993 secure=fafb610d_1]4d3-8+3[/dice] (תוסף חכמה).
סמל אישי של משתמש
SandChicken

שליחה על ידי SandChicken » 04 יולי 2017, 22:40

אל לארוס מתקרב אדם גבוה בעל זרועות ארוכות ורזות, לבוש בסרבל עבודה... צבעוני מאוד. הוא פונה אליך בקול מחוספס משהו "אתה סייף לבן? נכון?"

דרגוניצן: איך אתה משיג מפה של האזור? אתם נמצאים בשוק העירוני, אתם מכירים את השוק העירוני כי גדלתם בעיר. השוק כרגע אינו הומה אדם כי לילה וכי הפציצו אותו לא מזמן. תגיד מה אתה עושה שלב שלב ותראה מה קורה - אתה הולך לכיכר מרכזית בשוק? אתה פונה לסמטא חשוכה (כולם חשוכות, לילה)? אתה מנסה לחפש בית נטוש?
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 05 יולי 2017, 01:10

"אכן" אומר לארוס בגאווה ברורה בזמן שהוא מראה לאיש את חרב הסייף שמונחת על יריכו. " ואם אתה מכיר את הארגון שלי ומכבד אותו ואותי אני אצטרך שתעזור לי בעניין קטן. למען העיר שלך."
אני מוריד את הקול שלי ומתקרב אל האיש,
"האם אתה יודע על אנשים שמעבירים מידע אל האוייב ונמצאים במחבוא בעיר הזאת?אם כן היכן הם?"
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 05 יולי 2017, 09:37

אני מנסה לחפש מפה שזרוקה על הרצפה בחכמה (?): [dice seed=36325 secure=096993d7_0]4d3-8+3[/dice]
אם אני לא מצליח, אני מנסה למצוא אדם שמוכר מפה ולקנות אותה ממנו (בראוותנות?):[dice seed=13775 secure=1486e8e0_1]4d3-8+1[/dice]
לסיום, אני פונה אל דן , ומבקש ממנו מפה בראוותנות.[dice seed=64945 secure=5a4e6d7e_2]4d3-8+1[/dice]
סמל אישי של משתמש
SandChicken

שליחה על ידי SandChicken » 05 יולי 2017, 14:51

דרגוניצן: בוא ננסה שוב, תאר פעולה אחת בכל פעם. תאר מה הדמות שלך עושה. תסביר לי למה אתה משתמש בחוכמה, ולא בזהירות או בזריזות למשל. תתאר מה הדמות שלך עושה ולא רק את המכניקה שלה. ואז תחכה לתגובה ממני - לראות מה התוצאות של המעשים שלך, אתה כמובן מוזמן להציע בעצמך את תוצאות המעשים!
אם אתה רוצה לגלגל לפני שאני אומר לך מה לגלגל, תכתוב באיזו פעולה וגישה אתה משתמש (על פי חוקי השיטה).
בוא נתחיל עם חיפוש המפה, אין צורך לגלגל 500 פעמים. מדובר על יצירת יתרון בזהירות - אתה רוצה שתהיה לך אינפורמציה על המקום ותוכל לחשוב על דרך פעולה בצורה איטית ובטוחה. אתה עושה זאת באמצעות חיפוש מפה על הרצפה, מוכרים (אמרתי כבר המון פעמים שאין באיזור) או לפנות אל המפקד שלכם שדי הבהיר שאתם מבזבזים זמן. אני משתמש בגלגול הראשון שלך, יצא לך 1 + תוסף זהירות = 2. מבחינתי אין סיבה מיוחדת שתהיה מפה באזור אז מספר המטרה הוא 4. האם אתה רוצה להשתמש בנקודת גורל (יש לך 3) כדי להשתמש באיזשהו אספקט רלבנטי? אם כן, כיצד?
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 07 יולי 2017, 07:38

מפה תועיל לנו מאוד... ולכן אני מפעיל את האספקט של הזבן האוטומטון, בגלל שהסיכוי שיש לו מפה (מתוכנתת בתוכו או מוחזקת על ידיו) קיים, מה שנותן לי 2+ לקובייה.

זה אומר שיצא לי 4 ביצירת היתרון "מפה" או לזרוק שוב עם 2+?

נקודות גורל: 2/3
סמל אישי של משתמש
SandChicken

שליחה על ידי SandChicken » 08 יולי 2017, 22:21

זרתוסתרה:
האיש מתחיל להזיע "מרגלים? פה? #$%#$% סרגשים, נכון? אכלנו אותה!
אני לא ראיתי דבר אבל אני אשמח לסייע לך. ג'יראט המכונאי לרשותך!"

דרגוניצן:
אתה יכול להוסיף 2+למה שגלגלת או לגלגל שוב. אני מניח שאתה מוסיף 2+ לגלגול הקיים.
לונאיוס מחפש איזו מפה על הרצפה, לא מוצא. מסתכל לצדדים וקולט את האוטומטון עומד ליד אחד הדוכנים. הוא פונה אליו ומבקש מפה של האזור. "מצטער אדוני, אין לי מפה של האזור. אבל אם תואיל להמתין אוכל לשרטט לך". האוטומטון מוציא דף ועט ומשרטט לך מפה של השוק.

דבר השה"ם:
כרגע יש בסיטואציה אספקט חדש - מפת השוק, אתם יכולים להפעיל אותו בחינם פעם אחת.

אני מזכיר לכולם שלמעשה בתור שחקנים אתם יודעים שיש מרגלים שמתחבאים בשוק, אתם צריכים לגלות את האספקט הרלבנטי באמצעות הפעולה יצירת יתרון על מנת שגם הדמויות שלכם יגלו אותם. כמובן שאתם צריכים להסביר איך הדמויות שלכם עושות זאת בפועל.
אגב, אתם יכולים להשתמש באספקט המפה כדי לעזור לכם בחיפושים.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 09 יולי 2017, 12:24

ועכשיו, אני משתמש באספקט המפה כדי לזהות מקומות שבהם ככל הנראה המרגלים מתחבאים (כ-2+ למציאה) והולך לשם בשקט, ומנסה לברר אם הם שם - בשקט, שלא יזהו אותי.

יצירת יתרון (שימוש ביתרון ידוע) בחכמה (השימוש במפה): 3+ בגלל חכמה, 2+ בגלל הפעלול שלי שאני מקבל 2+ ביצירת יתרון בחכמה, 2+ בגלל השימוש חינם באספקט המפה, סך הכל 7+: [dice seed=53736 secure=f5f883e2_0]4d3-8+7[/dice]
מה דרגת הקושי?

ואז התגברות (על הסיכוי שיגלו אותי) בזהירות (1+): [dice seed=27074 secure=fbe0516a_1]4d3-8+1[/dice]
סמל אישי של משתמש
SandChicken

שליחה על ידי SandChicken » 09 יולי 2017, 12:35

אני מבקש להגביל את התגובות שלך לפעולה אחת בכל פעם ולא לגלגל יותר מפעם אחת.
תתאר מה הדמות שלך עושה ותכריז על הפעולה המכנית ואז תחכה לתוצאות הפעולה.

איך אתה מחפש את המקומות שבהם המרגלים נמצאים? אני רוצה לראות תיאורים של מה שהדמויות שלכם עושות, לא רק גלגולי קוביות בשביל לפתור את הסצנה. לדעתי זה יצירת יתרון בזהירות ולא בחוכמה, אבל אתה מוזמן לשכנע אותי אחרת. מספר המטרה הוא 3 [אל תגלגל עוד פעם].
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 09 יולי 2017, 12:51

out
אני יכול להשתמש במכונאי בשביל יצירת יתרון בדרך כלשהי?
סמל אישי של משתמש
SandChicken

שליחה על ידי SandChicken » 09 יולי 2017, 13:34

תגיד לי אתה! מה אתה עושה?
אל תנסו לחשוב איך מכנית אתם פותרים את הבעיה, אלא קודם כל תחשבו מה הדמויות שלכם עושות, רק אחר כך תתנו לזה ביטוי מכני.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 09 יולי 2017, 20:00

מה שאני עושה זה לשבת ליד המפה, ולחשוב. איפה המרגלים יוכלו להיות בלי בעיות, מקום שלא רבים נמצאים בו ולא יפריעו להם, שגם קרוב למטרות שלהם: בקיצור, שימוש בידע שיש לי מראש - חכמה. לאחר שאני בוחר נקודה אחת שעונה להכי הרבה אפשרויות, אני הולך אליה.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 09 יולי 2017, 20:18

כולנו באותו המקום לפני ג'יראט המכונאי, או רק זרתוסטרה נמצא שם?
שלח תגובה